GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Problem z kolczykiem w brwi.

02.03.2008
10:57
smile
[1]

BartekVW [ Legionista ]

Problem z kolczykiem w brwi.

Witam. Od pewnego czasu mam problem z kolczykiem w brwi. Mianowicie zaczęło czerwienic mi się miejsce wokół kolczyka. Znacie jakieś metody pielęgnacji kolczyka?

02.03.2008
11:05
[2]

BKozal [ Pretorianin ]

Kup saszetkę Trybiotyku w aptece.

02.03.2008
11:06
smile
[3]

BartekVW [ Legionista ]

Trybiotyk, co to jest, jak sie to stosuje i czy jest drogie? Dziekuje za posta :)

02.03.2008
11:11
[4]

gofer [ tifoso ]

Wizyta w poradni dermatologicznej jest bezpłatna i nie wymaga skierowania.


Problem z kolczykiem w brwi. - gofer
02.03.2008
11:12
[5]

BKozal [ Pretorianin ]

Maść na dolegliwości po przekłuciach, pomaga w 75% przypadkach, smarujesz raz dziennie przekłute miejsce. Jedna saszetka kosztuje ok. 2zł i starcza na kilka dni. Jeśli nie pomoże to skontaktuj się z hmmm dermatologiem?

ps. W żadnym wypadku nie przemywaj przekłutego miejsca spirytusem, bo może się zacząć jeszcze bardziej paprać.

02.03.2008
11:13
[6]

litlat [ (A)//(E) ]

Pytasz troche po niewczasie o metody pielęgnacji. Prawdopodobnie wdało Ci sie tam jakieś zakażenie albo coś w tym stylu...

02.03.2008
11:16
[7]

BKozal [ Pretorianin ]

litlat -> Niekoniecznie, jeśli niedawno przebił brew to jest to po prostu normalna reakcja obronna organizmu na ciało obce.

02.03.2008
11:17
smile
[8]

Toolism [ GameDev ]

To gangrena, będą musieli obciąć ci głowę, w najlepszym przypadku tylko pół( tą stronę po której jest zainfekowana brew)

02.03.2008
11:18
smile
[9]

BartekVW [ Legionista ]

Goń się :)

02.03.2008
11:22
smile
[10]

piecupiecu [ Konsul ]

a właśnie jeśli już zauważyłem wątek to spytam
ile zapłaciłeś za przekłucie brwi ??

02.03.2008
11:23
smile
[11]

BartekVW [ Legionista ]

100 zl, ale 2 latatemu :)

02.03.2008
11:28
smile
[12]

piecupiecu [ Konsul ]

drogo jak na taki mały zbieg... a i kolczyk odrazu dostałeś czy musiałeś sobie dokupić??

02.03.2008
11:30
[13]

BartekVW [ Legionista ]

Dostałe, był wliczony w koszta.

02.03.2008
11:31
[14]

Sir klesk [ ...ślady jak sanek płoza ]

to i tak drogo...

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.