
Sidhe [ Konsul ]
Brak GRUB'a
Witam!
Miałem zainstalowany system windows oraz linux(ubuntu). Linux zastąpił windowsowy boot manager Grubem i nie było zadnego problemu. Kłopot sie zaczął jak znudził mnie sie linux i postanowiłem go wyrzucic... Zrobił to w troche głupi sposób: otóż poprostu zformatowałem Gparted'em partycje na których był linux. Tak oto wykasowałem równiez GRUB'a i przy starcie kompa przy ładowaniu tego programu jest error. Nie moge uruchomic windowsa... Znacie jakies moze boot managery które uruchamia sie z live cd albo z dyskietki??
Pomocy!
Regis [ ]
A plyta instalacyjna windy i komenda 'fixmbr' czasem nie zalatwia problemu?

Sidhe [ Konsul ]
Nie, niestety
Sidhe [ Konsul ]
jakies inne pomysły??

Narmo [ nikt ]
fixboot