GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Brak GRUB'a

02.03.2008
10:53
smile
[1]

Sidhe [ Konsul ]

Brak GRUB'a

Witam!

Miałem zainstalowany system windows oraz linux(ubuntu). Linux zastąpił windowsowy boot manager Grubem i nie było zadnego problemu. Kłopot sie zaczął jak znudził mnie sie linux i postanowiłem go wyrzucic... Zrobił to w troche głupi sposób: otóż poprostu zformatowałem Gparted'em partycje na których był linux. Tak oto wykasowałem równiez GRUB'a i przy starcie kompa przy ładowaniu tego programu jest error. Nie moge uruchomic windowsa... Znacie jakies moze boot managery które uruchamia sie z live cd albo z dyskietki??

Pomocy!

02.03.2008
10:58
[2]

Regis [ ]

A plyta instalacyjna windy i komenda 'fixmbr' czasem nie zalatwia problemu?

02.03.2008
11:14
smile
[3]

Sidhe [ Konsul ]

Nie, niestety

02.03.2008
12:00
[4]

Sidhe [ Konsul ]

jakies inne pomysły??

02.03.2008
12:01
smile
[5]

Narmo [ nikt ]

fixboot

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.