GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Micro ATX

02.03.2008
10:50
smile
[1]

BKozal [ Pretorianin ]

Micro ATX

Czy jest sens kupować małą obudowę i płytę główną micro-atx zamiast zwykłej atx? Czym one się różnią poza rozmiarami? Zastanawiam się nad takim połączeniem:
Obudowa:

I do tego taka płyta:

02.03.2008
11:07
[2]

.:DuDi:. [ Spec od PC'tów ]

wg. mnie nie oplaca sie kupowac micro atx. na plycie wszystko jest ciasniej wiec temperatura tez bedzie wyzsza. jedyna zaleta jest to ze jak kupisz obudowe micro atx to komputer jest troche mniejszy

02.03.2008
11:11
smile
[3]

jamkgh_rev02 [ Generaďż˝ ]

Chetnie wyslucham za i przeciw :D
sam sie zastanawiam nad micro atx, a konkretnie ta plytka (300zł) + e2160 + buda np. lianli - to wszystko jako sprzet do media center

02.03.2008
11:14
[4]

onetowiec [ Pretorianin ]

Fajne rozwiązanie jesli komputer ma służyć do worda, filmów itp. Będzie wtedy dobrze spełniał swoja funkcje i jednocześnie nie będzie brzydził okolicy.
Natomiast jeżeli chcesz tam wsadzić radka 3870X2 i quada, i będzie ogólnie do grania to nie ma sensu

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.