GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Wielkie Derby Śląska.

02.03.2008
10:13
[1]

Sisieq [ Pretorianin ]

Wielkie Derby Śląska.

To już dziś.
Mój region żyje tylko tym.Napisy na murach,plakaty porozwieszane.Wiadomo to nie jest mecz o jakieś ważne punkty,ale o niesamowity prestiż.Bez urazy ale wydaje mi się że tak nie ma u was takiego klimatu jak Wsiła z Cracowią gra,czy inne mecze...
Mnie tylko pozostaje żałować że nie byłem dość szybki by na bilet się załapać.



Atmosfera jaka była w Zabrzu,która zawsze na każdym jest,żal tylko że mamy tak mały stadion.

02.03.2008
10:18
[2]

Dziubek90 [ pjona ]

Ja za moment wyjezdzam, tylko dokoncze goracy kubek :)

02.03.2008
10:19
smile
[3]

Child of Bodom [ Woo Hoo! ]

Jesli bylbym kibicem jednej z tych druzyn juz miesiac przed meczem bym tylko o tym myslal :) Niemniej wielkie wydarzenie pilkarskie i kibicowskie.

02.03.2008
11:20
smile
[4]

gofer [ tifoso ]

Dostałem bilet od niebieskiego kumpla z uczelni, paszport mam już naszykowany, za jakąś godzinkę, dwie przywdziewam mój kostium incognito i jadę na Śląski jako obserwator :)

02.03.2008
11:30
[5]

NyyKo [ Generaďż˝ ]

ee tam Polska liga. Wy chyba nie byliście na real- barca to się nazywają derby :)

02.03.2008
11:31
[6]

davhend [ Ghost of Sparta ]

Albo na Arsenal - Totenham. :)

03.03.2008
09:56
[7]

M'q [ Schattenjäger ]

Piękne derby. Takie coś na pewno prędko się nie powtórzy :)


Wielkie Derby Śląska. - M'q
03.03.2008
09:57
[8]

M'q [ Schattenjäger ]


Wielkie Derby Śląska. - M'q
03.03.2008
10:21
[9]

domis333 [ Centurion ]

Ile było kibiców Górnika? Myślę, że jakby z Legią zagrali na Śląskim to też mógłby być komplet
(3 maj). Ogólnie fajna sprawa.

03.03.2008
10:43
[10]

Trael [ Mr. Overkill ]

ok. 41 tyś

03.03.2008
11:21
[11]

LooZ^ [ be free like a bird ]

davhend: Taa... przy dzwieku chrupanego popcornu.

domis: Oficjalnie 12.500, ogolnie kolo 14.000. Razem ludzi na stadionie 41.000

03.03.2008
23:36
[12]

gofer [ tifoso ]

Przyznam szczerze, że to oryginalne wrażenie jechać tramwajem pełnym kibiców Ruchu śpiewających "Gorole raus! Gorole won!" ;)))

03.03.2008
23:41
smile
[13]

Pik [ No Bass No Fun ]

Piekny mecz, dla takich chwil warto zyc:

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.