Sisieq [ Pretorianin ]
Wielkie Derby Śląska.
To już dziś.
Mój region żyje tylko tym.Napisy na murach,plakaty porozwieszane.Wiadomo to nie jest mecz o jakieś ważne punkty,ale o niesamowity prestiż.Bez urazy ale wydaje mi się że tak nie ma u was takiego klimatu jak Wsiła z Cracowią gra,czy inne mecze...
Mnie tylko pozostaje żałować że nie byłem dość szybki by na bilet się załapać.
Atmosfera jaka była w Zabrzu,która zawsze na każdym jest,żal tylko że mamy tak mały stadion.
Dziubek90 [ pjona ]
Ja za moment wyjezdzam, tylko dokoncze goracy kubek :)

Child of Bodom [ Woo Hoo! ]
Jesli bylbym kibicem jednej z tych druzyn juz miesiac przed meczem bym tylko o tym myslal :) Niemniej wielkie wydarzenie pilkarskie i kibicowskie.

gofer [ tifoso ]
Dostałem bilet od niebieskiego kumpla z uczelni, paszport mam już naszykowany, za jakąś godzinkę, dwie przywdziewam mój kostium incognito i jadę na Śląski jako obserwator :)
NyyKo [ Generaďż˝ ]
ee tam Polska liga. Wy chyba nie byliście na real- barca to się nazywają derby :)
davhend [ Ghost of Sparta ]
Albo na Arsenal - Totenham. :)
M'q [ Schattenjäger ]
Piękne derby. Takie coś na pewno prędko się nie powtórzy :)
domis333 [ Centurion ]
Ile było kibiców Górnika? Myślę, że jakby z Legią zagrali na Śląskim to też mógłby być komplet
(3 maj). Ogólnie fajna sprawa.
Trael [ Mr. Overkill ]
ok. 41 tyś
LooZ^ [ be free like a bird ]
davhend: Taa... przy dzwieku chrupanego popcornu.
domis: Oficjalnie 12.500, ogolnie kolo 14.000. Razem ludzi na stadionie 41.000
gofer [ tifoso ]
Przyznam szczerze, że to oryginalne wrażenie jechać tramwajem pełnym kibiców Ruchu śpiewających "Gorole raus! Gorole won!" ;)))

Pik [ No Bass No Fun ]
Piekny mecz, dla takich chwil warto zyc: