Mati_96 [ Pretorianin ]
how to be emo
tak jak wyżej
Tomal_P [ BRAK STOPNIA ]
głupie

Igierr [ Isilven ]
cool
<---1:10
Frogus121 [ Kitchen Vanquisher ]
Nie przypadło mi do gustu.
Mati_96 [ Pretorianin ]
pooglądajcie całkiem :p

ValkyreX [ Legend ]
Nawet ciekawe. :)

eLJot [ a.k.a. księgowa ]
How to be gangster im lepiej wyszło ;D

axel1 [ The Nameless One ]
kręcenie sutów i FATALITY wymiatają

Foks!k [ Volleball - ]
Czerstwe ..
Ceran_19 [ Shrek ]
takie sobie...
hopkins [ Zaczarowany ]
co to za piosenka w 3 minucie?
edit: Colbie Caillat - Bubbly :)

Piotrus1pan [ ZbiQ2 ]
Haha co za kalecy ;]
Fett [ Avatar ]
<-- to mi się bardziej podoba :)
kiewiczi [ Centurion ]
E tam bez rewelacji jakoś, już dawno widziałem.

Cokole_obecny [ Pretorianin ]
też widziałem 4/10
K4B4N0$ [ Pan od Batmana ]
cienizna
Paul12 [ Buja ]
Zapytajcie Yo5Ha :)
Tirane [ Konsul ]
Aahahaha - Gangster miazdzy xD