Bart! [ Pretorianin ]
Nowa myszka
Cześć, chcę kupić nową myszkę i znalazłem kilka fajnych:
#
#
#
#
#
#
Co o nich myślicie?? Którą wybrać?? A może macie jakieś inne pomysły do 120zł?? Acha proszę nie podawać linków z allegro.
DJ Pinata [ Red Bull Racing ]
Wszystkie są w sumie podobne, myślę, że najlepsza będzie ta ostatnia.
Apocaliptiq [ Mr Everything ]
Ja kupiłem A4 Techa Evolution OPTO 013D (Lewy i prawy przycisk oraz podwójny strzał i rolka).
Dałem 20 zł a jestem zadowolony. Śmiga jak należy - nadaje się do WoWa, Q3A, SWAT 4 i CS
Bart! [ Pretorianin ]
Apocaliptiq--> No niby taka myszka wystarcza ale ja sie przyzwyczaiłem do dwóch przycisków z boku gryzonia;)

50Centt [ Centurion ]
To kup se A4 Tech X-718F naprawde dobra myszka, zmiana DPI w locie od 800 do 2000, 2 przyciski z prawej strony i specjalny x-fire czyli jedno kliknięcie 3 strzały ;) a ja dałem 40 zł xD

Cokole_obecny [ Pretorianin ]
a ja mam A4T X-750BF i dałem 55.... jestem zadowolony (korzystam od 6 miechów)
mateush12 [ Pretorianin ]
ja mam tą od roku i jestem zadowolony
dj_janasek [ Cesarz ]
Chyba najlepsza ta ostatnia ale ja i tak mam lepszą
Pshemeck [ Dum Spiro Spero ]
Jesli dwa boczne ( ja tez musze je miec ) to polecam starego poczciwego mx518 lub jesli cos nowego to G9 ( nie polecam, zamienilem na nowa mx518).
dj_janasek- pochwaliles sie, teraz mozesz wracac do pokemonow :)
egzi9000 [ Mały_Dzielny_Toster ]
Ja mam zamiar tą kupić ;] podobno jest bardzo dobra ;]