GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Nowa myszka

02.03.2008
09:38
[1]

Bart! [ Pretorianin ]

Nowa myszka

Cześć, chcę kupić nową myszkę i znalazłem kilka fajnych:
#
#
#
#
#
#
Co o nich myślicie?? Którą wybrać?? A może macie jakieś inne pomysły do 120zł?? Acha proszę nie podawać linków z allegro.

02.03.2008
09:50
[2]

DJ Pinata [ Red Bull Racing ]

Wszystkie są w sumie podobne, myślę, że najlepsza będzie ta ostatnia.

02.03.2008
10:12
[3]

Apocaliptiq [ Mr Everything ]

Ja kupiłem A4 Techa Evolution OPTO 013D (Lewy i prawy przycisk oraz podwójny strzał i rolka).

Dałem 20 zł a jestem zadowolony. Śmiga jak należy - nadaje się do WoWa, Q3A, SWAT 4 i CS

02.03.2008
11:42
[4]

Bart! [ Pretorianin ]

Apocaliptiq--> No niby taka myszka wystarcza ale ja sie przyzwyczaiłem do dwóch przycisków z boku gryzonia;)

02.03.2008
11:45
smile
[5]

50Centt [ Centurion ]

To kup se A4 Tech X-718F naprawde dobra myszka, zmiana DPI w locie od 800 do 2000, 2 przyciski z prawej strony i specjalny x-fire czyli jedno kliknięcie 3 strzały ;) a ja dałem 40 zł xD

02.03.2008
11:47
smile
[6]

Cokole_obecny [ Pretorianin ]

a ja mam A4T X-750BF i dałem 55.... jestem zadowolony (korzystam od 6 miechów)

02.03.2008
11:47
[7]

mateush12 [ Pretorianin ]

ja mam tą od roku i jestem zadowolony

02.03.2008
11:50
[8]

dj_janasek [ Cesarz ]

Chyba najlepsza ta ostatnia ale ja i tak mam lepszą

02.03.2008
11:52
[9]

Pshemeck [ Dum Spiro Spero ]

Jesli dwa boczne ( ja tez musze je miec ) to polecam starego poczciwego mx518 lub jesli cos nowego to G9 ( nie polecam, zamienilem na nowa mx518).
dj_janasek- pochwaliles sie, teraz mozesz wracac do pokemonow :)

02.03.2008
11:55
[10]

egzi9000 [ Mały_Dzielny_Toster ]



Ja mam zamiar tą kupić ;] podobno jest bardzo dobra ;]

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.