
Apocaliptiq [ Mr Everything ]
No proszę, nie ma to jak GOL ;)
Dokładnie 17 lat temu mniej więcej o tej godzinie mój ojciec wiózł mamuśkę do szpitala. Kilka godzin później na otaczający świat spadło brzemię którego sporo ludzi nie zapomni ;P
Ale moment, dzisiaj chyba nikt o tym nie pamiętał...oprócz GOLa. Wchodzę z rana a tam jakieś okienko wyskoczyło -->
Myślę sobie - GOL z takimi panienkami do mnie wyjeżdża?! WTF? Dopiero potem zobaczyłem te drobne napiski.
Dziękować ;)
dj4ever --> ja szczerze mówiąc pierwszy raz to widzę. Nie sądziłem że ktoś mi w ten sposób przypomni o urodzinach :)

Innocentz [ Generaďż˝ ]
Urzekła mnie twoja historia;D

dj4ever [ Rzirzej ]
Ja też takie coś na urodziny dostałem :) Miły prezencik

Igierr [ Isilven ]
Sto lat!
Belert [ Senator ]
fajne. BTW gratulacje :)

Frogus121 [ Kitchen Vanquisher ]
Najlepszego ! ;)
Tomal_P [ BRAK STOPNIA ]
Wszystkiego najlepszego.
Już nie mogę się doczekać jak ja dostane prezent od GOLa.
Jaworczyk96 [ Generaďż˝ ]
najlepszego i to co ci się marzy czy to ta z obrazka
DJ Pinata [ Red Bull Racing ]
Stoo Lat... Stooo Lat...
A takie okienka, to tylko dla posiadaczy abonamentów?

MMaaZZii1155 [ - - Kocham Szwedki - - - ]
buuu... a ja mialem urodziny niedawno (ba nawet abonament wtedy mialem) i nic takiego nie dostalem... ;(
ale oczwiscie wszystkiego najlepszego :)

ValkyreX [ Legend ]
Wszystkiego Najlepszego ;)
Foks!k [ Volleball - ]
Najlepszego ...
A to nie niespodzianka ostatnich zmian na GOL'u ?
Mati_96 [ Pretorianin ]
obym na moje 12 lat dostał życzenia ;)
X.Fighter[C*L*D] [ Konsul ]
A co ci marzy?
Ten motor, czy laska z obrazka? :P
beziko [ Generaďż˝ ]
A ciekawe czy ja coś dostanę bo mam 24 marca :)
edit: Zapomniałem - WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO !!!
Lukis171 [ Poznańska Pyra ]
Sto lat Apo :D
Pl@ski [ FlaT ]
Wszystkiego naj Apo! :)
A żeby ten pop-up nam się pojawił trzeba mieć odblokowane wyświetlanie pop-upów dla GOLa. :)
Mac94 [ TF2 Player ]
Wszystkiego Najlepszego!
P.S. Też dostałem taką ramkę na urodziny tylko zamiast 14 było 24 bo wpisałem inną datę urodzenia żeby mieć dostęp do +18 :)

Sz@szlyk [ Konsul ]
Najlepszego!!
Mati_96 [ Pretorianin ]
x.fighter <-- pagani zonda f z Paris Hilton :p
Ceran_19 [ Shrek ]
Najlepszego :)

Raynor [ Big Man ]
Najlepszego :)
Wszyscy to chyba dostają. Ja dostaję co roku a nie korzystam z abonamentu. :) Może wam przeglądarki blokują wyskakujące okna.
los_hobbitos [ Chomikołak ]
Ech, ja nie dostałem, a urodziny miałem niedawno. Układ, czy co? :) Byłbym zapomniał: Najlepszego, Apo:)
Piotrus1pan [ ZbiQ2 ]
Wszystkiego najlepszego ;]

mirencjum [ operator kursora ]
Wszystkiego Dobrego!

kiewiczi [ Centurion ]
Heh wszystkiego najlepszego przy okazji też dziś mam urodziny.

Hitmanos [ 47 ]
Wszystkiego Najlepszego!

<XardaS> [ Shadow Thief of Amn ]
Wszystkiego Najlepszego

Tenshay [ co znowu? ]
fajny motor

Mutant z Krainy OZ [ Legend ]
To wszystkiego naj, najlepiej panny i motocykla ze zdjęcia ;)
kiewiczi --> Tobie to samo życzę :P

Hugunumana [ Konsul ]
100 lat

NyyKo [ Generaďż˝ ]
Najlepszego rybaku
Łyczek [ Legend ]
Na gołe baby nie zasłużyłeś jeszcze Apo :)
Sto lat !

K4B4N0$ [ Pan od Batmana ]
Stu lat.

Mazio [ Mr Offtopic ]
szczęśliwego nowego roku!

promilus1 [ Człowiek z Księżyca ]
I mokrego poniedziałka wielkanocnego.
Cokole_obecny [ Pretorianin ]
I wesołych świąt

Luridor [ Pretorianin ]
Wszystkiego najlepszego, wesołego jajka i szczęśliwej choinki :D
Glob3r [ Tots units fem força ]
Wszystkiego najlepszego :)
Ja mam w sobotę 17-te urodziny ;)

Kompo [ Legend ]
Smacznych pączków.

Jeremy Clarkson [ Prezenter ]
Sto lat!
gromusek [ Street View ]
Najlepszego
halfmaniac [ Dr. Freeman ]
Wszystkiego naaaajlepszego :)
Andruskill [ Pretorianin ]
naj naj naj naj naj lepsiejszego!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

Apocaliptiq [ Mr Everything ]
Kompo --> hahaha właśnie jadłem pączka ;D

.: Veron :. [ Pretorianin ]
Najlepszego ! ;)

Kompo [ Legend ]
Apo - > wiem o tym. Zasłoń lepiej okno.