GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

No proszę, nie ma to jak GOL ;)

02.03.2008
09:30
smile
[1]

Apocaliptiq [ Mr Everything ]

No proszę, nie ma to jak GOL ;)

Dokładnie 17 lat temu mniej więcej o tej godzinie mój ojciec wiózł mamuśkę do szpitala. Kilka godzin później na otaczający świat spadło brzemię którego sporo ludzi nie zapomni ;P

Ale moment, dzisiaj chyba nikt o tym nie pamiętał...oprócz GOLa. Wchodzę z rana a tam jakieś okienko wyskoczyło -->

Myślę sobie - GOL z takimi panienkami do mnie wyjeżdża?! WTF? Dopiero potem zobaczyłem te drobne napiski.

Dziękować ;)


dj4ever --> ja szczerze mówiąc pierwszy raz to widzę. Nie sądziłem że ktoś mi w ten sposób przypomni o urodzinach :)


No proszę, nie ma to jak GOL ;)  - Apocaliptiq
02.03.2008
09:32
smile
[2]

Innocentz [ Generaďż˝ ]

Urzekła mnie twoja historia;D

02.03.2008
09:32
smile
[3]

dj4ever [ Rzirzej ]

Ja też takie coś na urodziny dostałem :) Miły prezencik

02.03.2008
09:32
smile
[4]

Igierr [ Isilven ]

Sto lat!

02.03.2008
09:34
[5]

Belert [ Senator ]

fajne. BTW gratulacje :)

02.03.2008
09:34
smile
[6]

Frogus121 [ Kitchen Vanquisher ]

Najlepszego ! ;)

02.03.2008
09:35
[7]

Tomal_P [ BRAK STOPNIA ]

Wszystkiego najlepszego.

Już nie mogę się doczekać jak ja dostane prezent od GOLa.

02.03.2008
09:36
[8]

Jaworczyk96 [ Generaďż˝ ]

najlepszego i to co ci się marzy czy to ta z obrazka

02.03.2008
09:40
[9]

DJ Pinata [ Red Bull Racing ]

Stoo Lat... Stooo Lat...

A takie okienka, to tylko dla posiadaczy abonamentów?

02.03.2008
09:44
smile
[10]

MMaaZZii1155 [ - - Kocham Szwedki - - - ]

buuu... a ja mialem urodziny niedawno (ba nawet abonament wtedy mialem) i nic takiego nie dostalem... ;(



ale oczwiscie wszystkiego najlepszego :)

02.03.2008
09:49
smile
[11]

ValkyreX [ Legend ]

Wszystkiego Najlepszego ;)

02.03.2008
09:53
[12]

Foks!k [ Volleball - ]

Najlepszego ...


A to nie niespodzianka ostatnich zmian na GOL'u ?

02.03.2008
09:53
[13]

Mati_96 [ Pretorianin ]

obym na moje 12 lat dostał życzenia ;)

02.03.2008
10:00
[14]

X.Fighter[C*L*D] [ Konsul ]

A co ci marzy?
Ten motor, czy laska z obrazka? :P

02.03.2008
10:20
[15]

beziko [ Generaďż˝ ]

A ciekawe czy ja coś dostanę bo mam 24 marca :)

edit: Zapomniałem - WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO !!!

02.03.2008
10:27
[16]

Lukis171 [ Poznańska Pyra ]

Sto lat Apo :D

02.03.2008
10:31
[17]

Pl@ski [ FlaT ]

Wszystkiego naj Apo! :)

A żeby ten pop-up nam się pojawił trzeba mieć odblokowane wyświetlanie pop-upów dla GOLa. :)

02.03.2008
10:33
[18]

Mac94 [ TF2 Player ]

Wszystkiego Najlepszego!

P.S. Też dostałem taką ramkę na urodziny tylko zamiast 14 było 24 bo wpisałem inną datę urodzenia żeby mieć dostęp do +18 :)

02.03.2008
10:39
smile
[19]

Sz@szlyk [ Konsul ]

Najlepszego!!

02.03.2008
10:43
[20]

Mati_96 [ Pretorianin ]

x.fighter <-- pagani zonda f z Paris Hilton :p

02.03.2008
10:45
[21]

Ceran_19 [ Shrek ]

Najlepszego :)

02.03.2008
10:47
smile
[22]

Raynor [ Big Man ]

Najlepszego :)

Wszyscy to chyba dostają. Ja dostaję co roku a nie korzystam z abonamentu. :) Może wam przeglądarki blokują wyskakujące okna.

02.03.2008
10:52
[23]

los_hobbitos [ Chomikołak ]

Ech, ja nie dostałem, a urodziny miałem niedawno. Układ, czy co? :) Byłbym zapomniał: Najlepszego, Apo:)

02.03.2008
10:54
[24]

Piotrus1pan [ ZbiQ2 ]

Wszystkiego najlepszego ;]

02.03.2008
11:38
smile
[25]

mirencjum [ operator kursora ]

Wszystkiego Dobrego!

02.03.2008
11:44
smile
[26]

kiewiczi [ Centurion ]

Heh wszystkiego najlepszego przy okazji też dziś mam urodziny.

02.03.2008
11:53
smile
[27]

Hitmanos [ 47 ]

Wszystkiego Najlepszego!

02.03.2008
11:54
smile
[28]

<XardaS> [ Shadow Thief of Amn ]

Wszystkiego Najlepszego

02.03.2008
11:54
smile
[29]

Tenshay [ co znowu? ]

fajny motor

02.03.2008
11:55
smile
[30]

Mutant z Krainy OZ [ Legend ]

To wszystkiego naj, najlepiej panny i motocykla ze zdjęcia ;)

kiewiczi --> Tobie to samo życzę :P

02.03.2008
11:55
smile
[31]

Hugunumana [ Konsul ]

100 lat

02.03.2008
11:57
smile
[32]

NyyKo [ Generaďż˝ ]

Najlepszego rybaku

02.03.2008
11:58
[33]

Łyczek [ Legend ]

Na gołe baby nie zasłużyłeś jeszcze Apo :)

Sto lat !

02.03.2008
12:07
smile
[34]

K4B4N0$ [ Pan od Batmana ]

Stu lat.

02.03.2008
12:08
smile
[35]

Mazio [ Mr Offtopic ]

szczęśliwego nowego roku!

02.03.2008
12:15
smile
[36]

promilus1 [ Człowiek z Księżyca ]

I mokrego poniedziałka wielkanocnego.

02.03.2008
12:22
[37]

Cokole_obecny [ Pretorianin ]

I wesołych świąt

02.03.2008
12:23
smile
[38]

Luridor [ Pretorianin ]

Wszystkiego najlepszego, wesołego jajka i szczęśliwej choinki :D

02.03.2008
12:30
[39]

Glob3r [ Tots units fem força ]

Wszystkiego najlepszego :)

Ja mam w sobotę 17-te urodziny ;)

02.03.2008
12:32
smile
[40]

Kompo [ Legend ]

Smacznych pączków.

02.03.2008
12:37
smile
[41]

Jeremy Clarkson [ Prezenter ]

Sto lat!

02.03.2008
12:38
[42]

gromusek [ Street View ]

Najlepszego

02.03.2008
12:39
[43]

halfmaniac [ Dr. Freeman ]

Wszystkiego naaaajlepszego :)

02.03.2008
12:43
[44]

Andruskill [ Pretorianin ]

naj naj naj naj naj lepsiejszego!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

02.03.2008
12:45
smile
[45]

Apocaliptiq [ Mr Everything ]

Kompo --> hahaha właśnie jadłem pączka ;D

02.03.2008
13:02
smile
[46]

.: Veron :. [ Pretorianin ]

Najlepszego ! ;)

02.03.2008
13:03
smile
[47]

Kompo [ Legend ]

Apo - > wiem o tym. Zasłoń lepiej okno.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.