
matisek14 [ Tak tak, to ja... ]
Dobre :D

tankem [ Nathan Drake ]
spodziewałem sie czegoś lepszego....
Stalker1 [ wkurzający typ ]
Bardzo dobre xP
Nindzaa [ Centurion ]
bylo dobre jakis rok temu ...

DJ Pinata [ in rainbows ]
<--- Łahaha

Jaworczyk96 [ Generaďż˝ ]
mi sie podoba hahaha
wsadd [ Pretorianin ]
Stare, ale jare. ;)

X.Fighter[C*L*D] [ Konsul ]
niezle

beziko [ Senator ]
Fajne

viesiek [ Legend ]
ok

Chudy The Barbarian [ Ancient Evil ]
Może być :P

Foks!k [ SunShine ]
dno.

Karl_o [ maniaC ]
Bardzo staaare i z dłuuugą brodą, ale to nie zmienia wcale faktu, że dobre :)