GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Chcę kupić zegarek, ale jaki ?

02.03.2008
00:02
[1]

polak111 [ LOXXII ]

Chcę kupić zegarek, ale jaki ?

Zamierzam kupić sobie zegarek. Poszukuję jakiegoś do 150zł. Chciałbym, aby był metalowy (nie wiem czy to dobre określenie). Co mi polecicie ?

02.03.2008
00:05
[2]

Tomal_P [ THE TRUTH IS OUT THERE ]

poszukaj na allegro

02.03.2008
00:07
[3]

adamis [ Stop crying punkass! ]

Polecam Ci iść do najbliższego sklepu z zegarkami, bo wybór jest taki, że na pewno coś ci sie spodoba.

A co można polecać? Casio, Swatch...

02.03.2008
00:08
[4]

polak111 [ LOXXII ]

No właśnie chodzi mi o polecenie najlepszej firmy/producenta, abym nie kupił jakiegoś syfu. Nie pogardzę też czyimiś doświadczeniami i opiniami.

02.03.2008
00:14
[5]

Anduril [ Evviva l arte! ]

sory za 150 zl nie kupisz dobrego zegarka .

02.03.2008
00:17
[6]

provos [ Clandestino ]

Obojętnie, wybierz ten, który ci się spodoba z wyglądu.

abym nie kupił jakiegoś syfu.


To musisz budżet zwiększyć, i to sporo.

02.03.2008
00:26
[7]

Hansvonb [ 640KB should be enough ]

Przede wszystkim zdecyduj się na jakie okazje ten zegarek: wyjściowy, sportowy, na codzień? etc.

Dopiero wtedy możesz coś do budżetu dobierać

02.03.2008
00:27
smile
[8]

NewGravedigger [ spokooj grabarza ]

casio mtp 1200

02.03.2008
00:30
smile
[9]

alien75 [ Generaďż˝ ]

każdy zegarek dobrej firmy jest doby sam ma casio i jestem bardzo zadowolony. 9 lat trzymała bateria

02.03.2008
00:34
smile
[10]

provos [ Clandestino ]

9 lat trzymała bateria

No jeśli to ma być kryterium, to w cenie można kupić cały worek świetnych zegarków.

02.03.2008
00:53
[11]

milanista [ Brother Of Metal ]

ponad rok temu kupilem najtansze casio za 100zł (na allegro, sklepowa cena okolo 140zł) i jestem zadowolny - dziala bez zarzutu i wyglada OK. Jedyna wada to latwo rysujace sie szkielko, ale widac to jedynie pod swiatlo, patrzac z bliskiej odleglosci. Jak potrzebujesz czegos co pokazuje czas bez rozmaitych dodatkow, za niewielkie pieniadze to polecam
za 150zł taki jest fajny:

02.03.2008
01:02
[12]

mos_def [ Senator ]

W dobie komorek, mp3jek i innych gadzetow ktore pokazuja godzine po cholere ci jeszcze zegarek?
Rozumiem cos naprawde fajnego, spelnia wtedy role "bizuterii" ale jakies zwykly zegarek do wskazywania godziny? to juz przezytek.. ;)

02.03.2008
01:07
[13]

QrKo_ [ ]

W sobie samochodow na co komu tramwaje, pociagi czy autobusy?


Tak samo sa ludzie ktorzy nie maja telefonu (rzadkosc, fakt) lub odtwarzacza mp3 (zdecydowanie czesciej)
|
|
\/

02.03.2008
01:10
[14]

GBreal.II [ floydian ]

Qrko --> Bo samochodem drozej i nie kazdy moze (nie ma prawa jazdy)

02.03.2008
01:23
smile
[15]

qweks [ Helix pomatia ]

Nieco droższy ale sam taki posiadam i jestem zeń bardzo zadowolony. Żadnych bajerów, elektroniki - skóra i metal.



Dziwi mnie tylko tytuł aukcji. Można o nim powiedzieć wszystko ale na pewno, że jest damski :P

IMo na Adriatikę czy inny syf można sobie pozwolić kiedy ma się duży zapas zbędnej gotówki, ale za sumę około 200 złotych można dostać bardzo dobry zegarek spełniający swoje funkcje doskonale.

Dokładnie taki sam jak mój:

02.03.2008
13:49
[16]

Kaczorowy [ Generaďż˝ ]

polak111 --> za 150zł nie kupisz dobrego zegarka, absolutne minimum to co najmniej 300zł. Kupisz tańsze badziewie, to dostaniesz zwykłe szkło, które po pewnym czasie stanie się tak porysowane, że nic przez nie nie zobaczysz (to oczywiście zależy od użytkownika, ale tak czy inaczej rysy zaczną się pojawiać). Poza tym z takiego zegarka po kilku latach farba zacznie schodzić. Naprawdę warto dopłacić więcej za szafirowe szkło, które się nigdy nie rysuje. To bardzo dużo zaleta.
Na zegarku nie powinno się oszczędzać, bo to generalnie zakup na lata, więc nie opłaca się kupować taniej tandety.

04.03.2008
16:15
[17]

Ziku90 [ Ziku ]

Tak trochę na temat, to wie ktoś może co pokazuje w tym zegarku ten zaznaczony czerwonym kółkiem wyświtlacz po lewej? Bo nie mogę to tego w żaden sposób dojść...

---->

Lincoln01 ---> fajna, spamerska porada... :/


Chcę kupić zegarek, ale jaki ? - Ziku90
04.03.2008
16:24
[18]

DJ Pinata [ in rainbows ]

Ja kupiłem ze 2 lata temu za 170 zł Timexa i po pół roku zdarł mi się lakier ;/
Niedawno zegarek zgubiłem i czuje się, jak bez ręki (cicho!), bo na lekcji nie zawsze jest chwila, żeby zobaczyć ile jeszcze do końca.

Zawsze możesz pytać ludzi na ulicach o godzinę. ;P

04.03.2008
16:28
[19]

Volk [ Legend ]

[18]

Sekundnik?

04.03.2008
16:28
[20]

cotton_eye_joe [ maniaq ]



ja mam taki i moge go polecic. co prawda przekracza twoj budzet ponad dwukrotnie, ale imo lepiej kupic raz a dobrze. ma stalowa obudowa i wszystkie funkcje, ktore sa potrzebne. i fajnie wyglada.

04.03.2008
16:32
[21]

Bechemoth [ Konsul ]

No masz trochę za mało kasy,ale chcesz kupić zegarek po to by go mieć czy moze dla szpanu?

04.03.2008
16:39
[22]

Ziku90 [ Ziku ]

Volk ---> sęk w tym, że na pewno nie... Na 'górze' tego kółka jest 0, na 'dole' 10. Ale nie mogę do tego dojść :/

04.03.2008
17:21
[23]

Paul12 [ Buja ]

Ziku - też mi się ten nowy Casio podoba :)

06.03.2008
00:11
smile
[24]

Ziku90 [ Ziku ]

Dzięki dzisiejszym nudnym lekcjom doszedłem do wniosku, że ten wyświetlacz pokazuje minuty w cyklu dziesięciominutowym (tzn. co dziesięć minut jest pełny / pusty).

Paul12 ---> Na allegro (ale sklep) chodzi po jakieś 260 zł :)

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.