
kaloryferwzf [ Legionista ]
Medal of Honor - Airborne
Witam wszystkich :)
Co sądzicie o MoH Airborne? Jaka jest dla was grafika na maksymalnych detalach w skali od 1 do 10? Czy kampania jest ciekawa? Jak z efektami dźwiękowymi na głośnikach stereo i słuchawkach? Czy opłaca się kupić Medala czy jednak gra nie jest godna uwagi? Z góry dzięki za odpowiedzi.
igloopol [ Konsul ]
Odrazu mówie jesli masz wybór call of duty 4 lub medal of honor bierz call of duty 4. Może w medal masz skoki z spadochronu ale po 3 misjach są już strasznie nudne i robisz to tylko z obowiązku niż z przyjemności. Mało akcj jest w tej grz może i call of duty jest krótkie ale w żadnej z gier nie ma tyle akcj co w tej a w medalu jest jedo i to samo spadasz i lądujesz robisz tam zadania typu zniszcz ,zdobąci i tyle. Multi to mojm zdanie nie to co w call of duty 4 w medalu grałem 2 tygodnie a w call of duty 4 gram od premiery i jeszcze będe grał. Co do grafiki to jest średnia ja mam 7300GT, 1GB i 2 16GHZ i się scinało nawet na niskich ustawieniach ale dało się wyczmaci a w call of duty 4 na najwyszych ustawianiech nawet nie zwolini na chwile ani się nie przytnie. Co do dziwięku jeśli grałeś w poprzedniego medal to dzwięk w cale się nie zmienił te same kawałki 1-2 lub dwa są nowe a w call of duty 4 to aż chce się graci. Więc w mojmy ostatecznym werdykcie medal of honor nie jest wart 100 zł a za to call of duty 4 tak ja tylko doradzam ale jak ja bym była na twojmi miejcu nie kupił bym jej tylko call of duty 4 jeśli cię iteresują takie klimaty jak w medalu do poczekaj na nowe BIA. Kupiłem medal i do dzisiaj żałuje pieniędzy wyrzuconychych w błoto swoją drogą nie spodziwałem się takiej wuszerki po EA
kaloryferwzf [ Legionista ]
Dzięki za odpowiedź :)
Grałem w demo MoH-A i myślałem że full wersja będzie lepsza ale jeśli jest w każdej misjii jest praktycznie to samo to jednak kupię CoD 4. W MoH-A żeczywiście tnie co chwile gra i zauwarzyłem wiele błędów typu znikanie tekstur z broni itp. I zniechęciło mnie to że w Colcie 45. jest nieskończonność amunicji.
igloopol [ Konsul ]
EA odwaliło wuszerke. Ale za to w cod4 nie będziesz może długo grał w singla ale gwaratuje ci że multi jest na conajmnie 4 miechy zabawy i od groma polskich serwerów jakich chcesz ale co do singla to tam jest tyle akcj że na sto procent przejdziesz 4 raz i jeszcze są bonus w postaci laptopów w każdej z misj masz do zebranja 2-3 laptopy zależy od misj na końcu jak już będziesz miał wszystkie to ci sie chetay odblokują czyli np nie skończnoś amunici i takie tam co do akcj to w medalu miejsców są podobne a call of duty zwiedzisz rosje, ukraine czernobyl to jest najlepsza skradankowa misja w mojm życiu jako snajper z swojm dowódcom będziesz musiał przed nosem rosja przedzierac sie po cichu no normal majstersztyk likowidowanie rusków z daleka , zjazdy po linie , walka na okręcie , bronie wsi w azejberdzanie ,osłanianie czołgu nigdzie tego nie ma nawet w medal a w medalu co po 3 misjach miałem jom odistalowaci więc jak kupisz COD to będzie twoja najlepsza inwestycja i jeszcze błąd ogromny EA zrobiło dając HUD i apteczki a w cod tego nie zostałeś rany to na sekude gdzie sie schowasz i już jak nowy jesteś

Ello997 [ Generaďż˝ ]
ale wy się kurde rozpisujecie..
.. nie lepiej byłoby napisać:
Gra się szybko nudzi..cały czas to samo i nic ciekawego..koniec
kaloryferwzf [ Legionista ]
dzięki jeszcze raz igloopol. fajnie że będe miał okazje zobaczyć czarnobyl w COD hehe (już mam stalkera soch - to też spox gra polecam szczególnie po 23:00 hehe) co do zabawy ze snajperką po cichu to też jedna z moich ulubionych rzeczy :) ale cheatowanie nie dla mnie czy bonusy po zebraniu się odblokowują same czy można je jakoś zablokować? bo nieskończonność ammo to mnie zniechęca jak colt 45. w medalu :P
z góry thx i pzdr