PatriciusG [ pink floyd ]
Spodek - nagłośnienie
Właśnie niedawno wróciłem z koncertu w Katowickim Spodku i miałem późno kupiony bilet na niebieskim sektorze. Nie byłem tam latami i myślałem, że dźwięk mnie zabije a mnie po prostu zawiódł, więc pytam wprost - w jakich sektorach jest świetny dźwięk (jeżeli jest) mocny i bez echa i pytam o własne doświadczenia.

Soldamn [ krówka!! z wymionami ]
lepiej napisz jak tam PF :P
Mortan [ ]
płyta...ale dzwiek zalezy od koncertu a nie od samego spodka i jak techniczni danej ekipy sie przylozą do swojej roboty.
PatriciusG [ pink floyd ]
Soldamn -> Jak usłyszałem Comfotably Numb to powiem Ci, że kosmos totalny był. Z repertuarem troszkę gorzej: Były takie nagrania fajne jak Time, Money, do Young Lust z The Wall i jeszcze Run Like Hell i Comfortably Numb z drugiej, Shine on you, Wish you where here, Learning to Fly i Keep Talking...
Ale np. co mnie bardzo zdenerwowało nie było High Hopes, prawie nic z 2CD The Wall i nic z Animals. Wiec jakiś minus jezeli chodzi o repertuar. Gość który miał grać Watersa był dużym plusem - nie wiedziałem, że można mieć tak podobny głos do kogoś. Ogólnie fajny show jak się ma dobre miejsca.
Edit: Aaaha. I był jeszcze zagrany co mnie bardzo ucieszyło 'The Great Gig in the Sky' i był naprawdę fantastyczny wokal.
Mortan -> No tak, ale jakie sektory trza unikać.
The LasT Child [ MPO GoorkA ]
Ja tam byłem tylko na koncertach, aponieważ każdy duży zespół wozi własne nagłośnienie idźwiękowców to est ztym różnie.
gregol [ Junior ]
PatriciusG -> tu jak już wyżej wspomnieli, wszystko zależy od organizatora. Spodek, nie ma własnego nagłośnienia koncertowego jako takiego.
Ja jestem w spodku co roku na pomarańczowej Kultu i co roku ciut inne to nagłośnienie jest.
Wiadomo, że najlepiej słychać na środku im bardziej na boki i do gory tym gorzej :)