GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Avast - problem

01.03.2008
23:27
[1]

Lojal [ Konsul ]

Avast - problem

Mam pytanie . Jak ustawić Avasta by nie skanował mi pewnych plików które wykrywa jak wirusy ?

02.03.2008
12:11
smile
[2]

M5M3 [ Centurion ]

Radzę Ci, żebyś ściągną Kasperskiego lub Noda :) Bo Avast to gówno i nie da sie tak zrobić zeby nieskanował pewnych plików :D

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.