GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Silent Hunter IV Wolves of the Pacific

01.03.2008
22:37
[1]

MrXX [ Generaďż˝ ]

Silent Hunter IV Wolves of the Pacific

Witam,

Mam problem z w/w grą. Posiadam system VISTA. Gra po uruchomieniu ma skaszanione graficznie główne menu. Ledwo co widać tylko opcję QUIT. Po zainstalowaniu patcha gra w menu dostaje blackoutu - czarny ekran.
Zmiana sterów nie pomogła. Ma ktoś jakieś pomysły?

01.03.2008
23:15
[2]

Shaybeck [ Bo tutaj był błąd ... ]

widocznie ktoś ci chce zasugerować abyś wyszedł z gry
sterowniki od karty graficznej nowsze, ewentualnie starsze

01.03.2008
23:38
[3]

MrXX [ Generaďż˝ ]

Najnowsze i starsze stery nic nie pomagają.
Grał ktoś w tą gre na VISTA?

04.03.2008
06:13
[4]

kiman [ Pretorianin ]

Ja proponuje ci zmiane kodeków jezeli uzywasz K-Lite Pack to je odinstaluj i zobacz czy bedzie działalo ja je miałem i w ten sposób nie działala mi gra ani SH3 ani SH4 wywaliłem i cyka

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.