MrXX [ Generaďż˝ ]
Silent Hunter IV Wolves of the Pacific
Witam,
Mam problem z w/w grą. Posiadam system VISTA. Gra po uruchomieniu ma skaszanione graficznie główne menu. Ledwo co widać tylko opcję QUIT. Po zainstalowaniu patcha gra w menu dostaje blackoutu - czarny ekran.
Zmiana sterów nie pomogła. Ma ktoś jakieś pomysły?
Shaybeck [ Bo tutaj był błąd ... ]
widocznie ktoś ci chce zasugerować abyś wyszedł z gry
sterowniki od karty graficznej nowsze, ewentualnie starsze
MrXX [ Generaďż˝ ]
Najnowsze i starsze stery nic nie pomagają.
Grał ktoś w tą gre na VISTA?
kiman [ Pretorianin ]
Ja proponuje ci zmiane kodeków jezeli uzywasz K-Lite Pack to je odinstaluj i zobacz czy bedzie działalo ja je miałem i w ten sposób nie działala mi gra ani SH3 ani SH4 wywaliłem i cyka