
Xarexon [ Konsul ]
Jak bezpiecznie spalić dysk lub karte grafiki??
Pytanie jak w tytule jak mam to zrobić?
Musze spalić dysk lub kartę słyszałem ,że na karcie odkręcić można wentylator i się po jakimś czasie sama się spali ? ale dokładniej jak to zrobić??

Friden [ Konsul ]
Polej benzyną, podpal.
Jeremy Clarkson [ Prezenter ]
A co? Rodzice nie chcą kupić nowego komputera?
Shaybeck [ Bo tutaj był błąd ... ]
mama ci nie chce kupić nowej?

COREnick [ LaNuit AppartientANous ]
Starzy nie chcę kupić nowego kompa?
blazerx [ ]
jak odkrecisz wentylator to nie wiem czy karta w ogole zadziala

mirencjum [ operator kursora ]
Sumienia nie masz?

MMaaZZii1155 [ - - Kocham Szwedki - - - ]
n/c

jamkgh_rev02 [ Generaďż˝ ]
Usiądź na obudowie i puść bąka, spalisz cały komp łącznie z monitorem.
50Centt [ Pretorianin ]
Chuchnij na nią a napewno z tego smrodu sie spali...
wi3dzmin [ Generaďż˝ ]
hehe to się nazywa pytanie :P porada Fridena powinna pomóc :P
Axl2000 [ Hohner ]
Jak bezpiecznie spalić dysk lub karte grafiki??
que?
blazerx [ Level: 33 - Immortal Technique ]
jak odkrecisz wentylator to nie wiem czy karta w ogole zadziala
muahahahahahahha ;D posze nie podnoście mi ciśnienia, musze isc spać ;D
MUNDZIO [ fitam fas ciule ]
a nie lepiej podlaczyc to po 220V ?
ekhm sorry 230 :P
Michlos [ ! - C - O - O - L - ! ]
Wiadro wody spokojnie wystarczy.
remekra [ Horonrzy ]
Odkręcenie radiatora, a następnie podkręcenie karty na max, w np. RivaTunerze powinno załatwić sprawę;D.
Niedzielny Gość [ J.F. Sebastian ]
Iskra paralizatora z odległości 3-4 cm na PCB załatwi sprawę na cacy :)
Taka operacja nie powinna zostawić śladów chociażby z uwagi na mały amperaż prądu. Za to scalaki na karcie masz popalone na bank...

blazerx [ ]
wystaw karte na dwor i czekaj na piorun
Mały czołg porucznika Grubera [ Konsul ]
zdejmij chłodzenie, podkręć kartę i zapuść jakąś bardzo obciążającą aplikację- dodatkowo potraktuj suszarką- i pamiętaj aby wyłączyć wszystkie czujniki temp. (jeśli takie masz) aby komputer nie wyłączył się/zrestartował przy dużej temp.
Shaybeck [ Bo tutaj był błąd ... ]
a może by tak po prostu na nią wody polać trochę ?
tylko takiej z kranu, nie destylowanej
Grand [ The One And Only ]
Weź dysk i upuść na podłoge ze 4 razy i powinien przestac dzialac
Kharman [ ]
Skąd się tacy biorą? Napisz co cię popycha do tak kontrastujących z inteligencją zachowań, bo nie potrafię tego ogarnąć.
Igierr [ Isilven ]
rzuć na kartę graficzną (działającą) śrubkę lub coś metalowego. Może być też woda lub inna ciecz.

Xarexon [ Konsul ]
Dzięki za wyrozumiałość .Jestem zdesperowany mam Ge Force 2 mx 400 po spaleniu sie tamtej kart gt 7600 i musze ją spalic bo rodzice nie rozumieją ,że ta jest słabsza a tamta lepsza .
Te wszystkie komenty w stylu huhnij a padnie nie są mądre i mnie uraziły ponieważ dbam o higinene jamy ustnej i chodze do dentysty co pół roku !!

Kogee [ Generaďż˝ ]
Te wszystkie komenty w stylu huhnij a padnie nie są mądre i mnie uraziły ponieważ dbam o higinene jamy ustnej i chodze do dentysty co pół roku !!
Panie, daj pan spokój.
Conath [ Senator ]
byly jeszcze jakies komentarze apropo`s bakow, czy tez cie urazily, bo 2x w roku chodzisz do proktologa?:)
Pshemeck [ Dum Spiro Spero ]
Ty szczylu przebrzydly. Rodzice nie rozumieja? Moze nie stac ich na kupno nowej karty albo chca bys swoj leniwy tylek do pracy ruszyl? Dostales jakas tam karte i chcesz ja spalic?Tak szanujesz pieniadze zarobione przez rodzicow?Leczyc sie musisz sieroto.
Do czasu kiedy nie zarabiasz pieniedzy dostajesz to co dostajesz i nie wybrzydzaj albo sam zarabiaj na swoje zachcianki. W dupach sie tym dzisiejszym mlodym smarkom poprzewracalo.
Germeran [ Pretorianin ]
Ucz się, może stypendium dostaniesz. Mój brat dostał 3000 zł stypendium i kupił sobie skuter.
Po za tym co robiłeś z 7600 GT? Próbowałeś zrobić z niego 8800 Ultra? www.żal.pl
TajemniczyDonPedro [ Generaďż˝ ]
[26] <--- Popieram !
Sam sobie uzbieraj na nową karte i kup.
Mati_96 [ Pretorianin ]
paliwo i ogień i wszystko na ten temat :D
50Centt [ Pretorianin ]
Tamtą karte gnoju może też spaliłeś bo chciałeś lepszą ?

Devilyn [ Edgecrusher ]
Gościu jak sam zaczniesz zarabiac pieniądze to sie może do Ciebie dotrze ze nie spadają one z nieba. Rozumiem że można w szkole oszukiwac żeby wykręcic sie z wagarowania albo niezrobienia zadania, ale NIE ROZUMIEM jak można oszukiwać rodziców by wyciągnąć od nich pieniądze. Rzygać się chce.

Cokole_obecny [ Pretorianin ]
Miałem takiego kolege co miał też słabą kartę grafiki i zeby oszukać rodziców odłaczył do niej dodatkowa wtyczke zasilania. Pomogło i 2 tygodnie pózniej miał..... jeszcze słabszą bo rodzice powiedzieli że coś jest nie tak z elektryką w domu skoro wszystko się spala i zrobili remont...
Herodot [ Chor��y ]
Jak mowi przykazanie? "Czcij ojca swego i matke swoja". A nie "rob ich w ch...".
Rozumiem, ze skoro takie pomysly chodza Ci po glowie, to i Twoi rodzice jakis blad w wychowaniu musieli popelnic. Mam jednak nadzieje, ze odbije sie to czkawka i kiedys Twoj synek np. spali Ci dom, bo bedzie chcial miec wiekszy.
Lupus [ starszy general sztabowy ]
Prześlij do Ziobry.
endrju771 [ Teleinformatyk ]
mam Ge Force 2 mx 400 po spaleniu sie tamtej kart gt 7600 i musze ją spalic
Ej, ja tego zdania to nie rozumiem... a tak o to wystarczy iskiernik od zapalniczki :) pstryk i po karcie.
Kaczorowy [ Generaďż˝ ]
Xarexon --> Najprostszy sposób, to weź w jedną rękę kartę, a drugą chwyć za goły kabel wetknięty do gniazdka. Na pewno oduczy Cię to takich głupich pomysłów.
kamil1153 [ Generaďż˝ ]
To nie wydawaj kasy na byle co i zaoszczedz kase i kup sobie.
Ja mialem GF 4 Mx 4400 czy jakos tak i zaoszczedzilem kase kupilem GF FX 5200,a potem GF 6800 xT.
Obecnie zbieram na GF 9600 GT
jakby co zgadzam sie z postem [26] ciesz sie, ze rodzice kupili ci wogole nowa karte...
D:-->K@jon<--:D [ Żubr z puszczy ]
Nie ma to jak zadac pytanie na forum moralizatorow i cnotliwych ludzi...
tsunami [ Sh!t Happens ]
Trochę więcej szacunku dla pieniędzy. Jak rodzice uznają, że warto Ci kupić to na pewno kupią. Może po prostu sam uskładaj sobie na nową, albo zapracuj na nią pomagając w domu.

Xarexon [ Konsul ]
Może wytłumacze.
1.Karta jest pożyczona
2.Rodziców stać na kupno
3.Sam pracuje i się ucze lecz zbieram na motocykl
4.Gf 2 nie jest wcale taka droga 10 zł~~
5.Chciałem się dowiedzieć jak spalić karte a nie jak dorosnąć!
Ogólnie to dzięki ale już sobie poradziłem xD
Kharman [ ]
Czy ja dobrze rozumiem? Spaliłeś pożyczoną kartę?
Narmo [ nikt ]
https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=7476514&N=1

viesiek [ Legend ]
jeśli udało ci się ją spalić to z jakiego kompa to piszesz?
Xarexon [ Konsul ]
NIe spaliłem kupiłem nowego kompa za pieniądze przeznaczone na motocykl ;]