GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Jak bezpiecznie spalić dysk lub karte grafiki??

01.03.2008
22:10
smile
[1]

Xarexon [ Konsul ]

Jak bezpiecznie spalić dysk lub karte grafiki??

Pytanie jak w tytule jak mam to zrobić?

Musze spalić dysk lub kartę słyszałem ,że na karcie odkręcić można wentylator i się po jakimś czasie sama się spali ? ale dokładniej jak to zrobić??

01.03.2008
22:12
smile
[2]

Friden [ Konsul ]

Polej benzyną, podpal.

01.03.2008
22:12
[3]

Jeremy Clarkson [ Prezenter ]

A co? Rodzice nie chcą kupić nowego komputera?

01.03.2008
22:14
[4]

Shaybeck [ Bo tutaj był błąd ... ]

mama ci nie chce kupić nowej?

01.03.2008
22:16
smile
[5]

COREnick [ LaNuit AppartientANous ]

Starzy nie chcę kupić nowego kompa?

01.03.2008
22:16
[6]

blazerx [ ]

jak odkrecisz wentylator to nie wiem czy karta w ogole zadziala

01.03.2008
22:18
smile
[7]

mirencjum [ operator kursora ]

Sumienia nie masz?

01.03.2008
22:18
smile
[8]

MMaaZZii1155 [ - - Kocham Szwedki - - - ]

n/c

01.03.2008
22:19
smile
[9]

jamkgh_rev02 [ Generaďż˝ ]

Usiądź na obudowie i puść bąka, spalisz cały komp łącznie z monitorem.

01.03.2008
22:19
[10]

50Centt [ Pretorianin ]

Chuchnij na nią a napewno z tego smrodu sie spali...

01.03.2008
22:21
[11]

wi3dzmin [ Generaďż˝ ]

hehe to się nazywa pytanie :P porada Fridena powinna pomóc :P

01.03.2008
22:22
[12]

Axl2000 [ Hohner ]

Jak bezpiecznie spalić dysk lub karte grafiki??

que?

blazerx [ Level: 33 - Immortal Technique ]
jak odkrecisz wentylator to nie wiem czy karta w ogole zadziala


muahahahahahahha ;D posze nie podnoście mi ciśnienia, musze isc spać ;D

01.03.2008
22:24
[13]

MUNDZIO [ fitam fas ciule ]

a nie lepiej podlaczyc to po 220V ?

ekhm sorry 230 :P

01.03.2008
22:26
[14]

Michlos [ ! - C - O - O - L - ! ]

Wiadro wody spokojnie wystarczy.

01.03.2008
22:33
[15]

remekra [ Horonrzy ]

Odkręcenie radiatora, a następnie podkręcenie karty na max, w np. RivaTunerze powinno załatwić sprawę;D.

01.03.2008
22:37
[16]

Niedzielny Gość [ J.F. Sebastian ]

Iskra paralizatora z odległości 3-4 cm na PCB załatwi sprawę na cacy :)
Taka operacja nie powinna zostawić śladów chociażby z uwagi na mały amperaż prądu. Za to scalaki na karcie masz popalone na bank...

01.03.2008
22:38
smile
[17]

blazerx [ ]

wystaw karte na dwor i czekaj na piorun

01.03.2008
22:47
[18]

Mały czołg porucznika Grubera [ Konsul ]

zdejmij chłodzenie, podkręć kartę i zapuść jakąś bardzo obciążającą aplikację- dodatkowo potraktuj suszarką- i pamiętaj aby wyłączyć wszystkie czujniki temp. (jeśli takie masz) aby komputer nie wyłączył się/zrestartował przy dużej temp.

01.03.2008
22:49
[19]

Shaybeck [ Bo tutaj był błąd ... ]

a może by tak po prostu na nią wody polać trochę ?
tylko takiej z kranu, nie destylowanej

01.03.2008
22:51
[20]

Grand [ The One And Only ]

Weź dysk i upuść na podłoge ze 4 razy i powinien przestac dzialac

01.03.2008
23:56
[21]

Kharman [ ]

Skąd się tacy biorą? Napisz co cię popycha do tak kontrastujących z inteligencją zachowań, bo nie potrafię tego ogarnąć.

02.03.2008
09:56
[22]

Igierr [ Isilven ]

rzuć na kartę graficzną (działającą) śrubkę lub coś metalowego. Może być też woda lub inna ciecz.

02.03.2008
11:51
smile
[23]

Xarexon [ Konsul ]

Dzięki za wyrozumiałość .Jestem zdesperowany mam Ge Force 2 mx 400 po spaleniu sie tamtej kart gt 7600 i musze ją spalic bo rodzice nie rozumieją ,że ta jest słabsza a tamta lepsza .

Te wszystkie komenty w stylu huhnij a padnie nie są mądre i mnie uraziły ponieważ dbam o higinene jamy ustnej i chodze do dentysty co pół roku !!

02.03.2008
11:55
smile
[24]

Kogee [ Generaďż˝ ]

Te wszystkie komenty w stylu huhnij a padnie nie są mądre i mnie uraziły ponieważ dbam o higinene jamy ustnej i chodze do dentysty co pół roku !!

Panie, daj pan spokój.

02.03.2008
12:06
[25]

Conath [ Senator ]

byly jeszcze jakies komentarze apropo`s bakow, czy tez cie urazily, bo 2x w roku chodzisz do proktologa?:)

02.03.2008
12:08
[26]

Pshemeck [ Dum Spiro Spero ]

Ty szczylu przebrzydly. Rodzice nie rozumieja? Moze nie stac ich na kupno nowej karty albo chca bys swoj leniwy tylek do pracy ruszyl? Dostales jakas tam karte i chcesz ja spalic?Tak szanujesz pieniadze zarobione przez rodzicow?Leczyc sie musisz sieroto.
Do czasu kiedy nie zarabiasz pieniedzy dostajesz to co dostajesz i nie wybrzydzaj albo sam zarabiaj na swoje zachcianki. W dupach sie tym dzisiejszym mlodym smarkom poprzewracalo.

02.03.2008
12:59
[27]

Germeran [ Pretorianin ]

Ucz się, może stypendium dostaniesz. Mój brat dostał 3000 zł stypendium i kupił sobie skuter.
Po za tym co robiłeś z 7600 GT? Próbowałeś zrobić z niego 8800 Ultra? www.żal.pl

02.03.2008
13:05
[28]

TajemniczyDonPedro [ Generaďż˝ ]

[26] <--- Popieram !
Sam sobie uzbieraj na nową karte i kup.

02.03.2008
13:08
[29]

Mati_96 [ Pretorianin ]

paliwo i ogień i wszystko na ten temat :D

02.03.2008
13:15
[30]

50Centt [ Pretorianin ]

Tamtą karte gnoju może też spaliłeś bo chciałeś lepszą ?

02.03.2008
13:26
smile
[31]

Devilyn [ Edgecrusher ]

Gościu jak sam zaczniesz zarabiac pieniądze to sie może do Ciebie dotrze ze nie spadają one z nieba. Rozumiem że można w szkole oszukiwac żeby wykręcic sie z wagarowania albo niezrobienia zadania, ale NIE ROZUMIEM jak można oszukiwać rodziców by wyciągnąć od nich pieniądze. Rzygać się chce.

02.03.2008
13:36
smile
[32]

Cokole_obecny [ Pretorianin ]

Miałem takiego kolege co miał też słabą kartę grafiki i zeby oszukać rodziców odłaczył do niej dodatkowa wtyczke zasilania. Pomogło i 2 tygodnie pózniej miał..... jeszcze słabszą bo rodzice powiedzieli że coś jest nie tak z elektryką w domu skoro wszystko się spala i zrobili remont...

02.03.2008
13:43
[33]

Herodot [ Chor��y ]

Jak mowi przykazanie? "Czcij ojca swego i matke swoja". A nie "rob ich w ch...".

Rozumiem, ze skoro takie pomysly chodza Ci po glowie, to i Twoi rodzice jakis blad w wychowaniu musieli popelnic. Mam jednak nadzieje, ze odbije sie to czkawka i kiedys Twoj synek np. spali Ci dom, bo bedzie chcial miec wiekszy.

02.03.2008
13:45
[34]

Lupus [ starszy general sztabowy ]

Prześlij do Ziobry.

02.03.2008
13:49
[35]

endrju771 [ Teleinformatyk ]

mam Ge Force 2 mx 400 po spaleniu sie tamtej kart gt 7600 i musze ją spalic

Ej, ja tego zdania to nie rozumiem... a tak o to wystarczy iskiernik od zapalniczki :) pstryk i po karcie.

02.03.2008
13:52
[36]

Kaczorowy [ Generaďż˝ ]

Xarexon --> Najprostszy sposób, to weź w jedną rękę kartę, a drugą chwyć za goły kabel wetknięty do gniazdka. Na pewno oduczy Cię to takich głupich pomysłów.

02.03.2008
13:58
[37]

kamil1153 [ Generaďż˝ ]

To nie wydawaj kasy na byle co i zaoszczedz kase i kup sobie.
Ja mialem GF 4 Mx 4400 czy jakos tak i zaoszczedzilem kase kupilem GF FX 5200,a potem GF 6800 xT.
Obecnie zbieram na GF 9600 GT

jakby co zgadzam sie z postem [26] ciesz sie, ze rodzice kupili ci wogole nowa karte...

02.03.2008
14:02
[38]

D:-->K@jon<--:D [ Żubr z puszczy ]

Nie ma to jak zadac pytanie na forum moralizatorow i cnotliwych ludzi...

02.03.2008
14:11
[39]

tsunami [ Sh!t Happens ]

Trochę więcej szacunku dla pieniędzy. Jak rodzice uznają, że warto Ci kupić to na pewno kupią. Może po prostu sam uskładaj sobie na nową, albo zapracuj na nią pomagając w domu.

02.03.2008
15:14
smile
[40]

Xarexon [ Konsul ]

Może wytłumacze.

1.Karta jest pożyczona
2.Rodziców stać na kupno
3.Sam pracuje i się ucze lecz zbieram na motocykl
4.Gf 2 nie jest wcale taka droga 10 zł~~
5.Chciałem się dowiedzieć jak spalić karte a nie jak dorosnąć!



Ogólnie to dzięki ale już sobie poradziłem xD

02.03.2008
20:49
[41]

Kharman [ ]

Czy ja dobrze rozumiem? Spaliłeś pożyczoną kartę?

02.03.2008
20:51
[42]

Narmo [ nikt ]

https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=7476514&N=1

02.03.2008
20:57
smile
[43]

viesiek [ Legend ]

jeśli udało ci się ją spalić to z jakiego kompa to piszesz?

03.03.2008
11:19
[44]

Xarexon [ Konsul ]

NIe spaliłem kupiłem nowego kompa za pieniądze przeznaczone na motocykl ;]

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.