GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Driv3r czy mi pojdzie?

01.03.2008
22:00
[1]

REYDO [ Legionista ]

Driv3r czy mi pojdzie?

Witam. Czy driv3r pojdzie mi na karcie GeForce 2 MX 400??? w wymaganiach pisze ze gra wymaga 64MB a moja karta wlasnie tyle posiada.

01.03.2008
22:02
[2]

seppu [ Konsul ]

Nie pójdzie, bo Driv3r wymaga shaderów na karcie graficznej.

01.03.2008
22:25
smile
[3]

mirencjum [ operator kursora ]

Tak to jest na tym świecie. Ty chcesz grać a nie możesz, bo masz słabą kartę. A tu nie daleko drugi chce spalić kartę.

https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=7472353&N=1

02.03.2008
09:41
smile
[4]

REYDO [ Legionista ]

Ehhh. Niektórzy to już niewiedzą co robić z głupoty.

02.03.2008
10:17
[5]

beziko [ Generaďż˝ ]

Driv3r to gówniana gra !!

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.