GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Cube- dziś o 23 05 na dwójce

01.03.2008
21:47
smile
[1]

dj4ever [ Rzirzej ]

Cube- dziś o 23 05 na dwójce

Znany, oryginalny thriller, jednak nigdy nie miałem okazji go obejrzeć, więc dzisiaj zasiądę przed telewizorem. Kto jeszcze ogląda?

01.03.2008
21:49
smile
[2]

50Centt [ Centurion ]

ja se go dzisiaj łykne ;)

01.03.2008
21:49
[3]

Kozi89 [ Senator ]

Bardzo fajny film, bez rewelacji, ale ma jeden świetny element. Przedstawienie zmian psychice bohaterów. Naprawdę świetnie się to ogląda :)

01.03.2008
21:51
[4]

Mortan [ ]

Klasyk, jak ktos nie widzial zawsze warto obejrzec.

01.03.2008
21:53
[5]

Łyczek [ Legend ]

Cube warto obejrzeć. To fakt :) Kolejnych części nie oglądajcie.

Cube > Cube Zero > Cube 2 (kręcił go Polak)

01.03.2008
21:56
[6]

armia [ Scyzoryk ]

Fantastyczny film na nocke :) Ale nierozumiem jak mozna bylo tak zwalic druga czesc

01.03.2008
21:56
smile
[7]

żbike [ Generaďż˝ ]

Polecam polecam gdy pierwszy raz go widziałem zupełnie nie kapowałem o co w nim chodzi, zresztą do dzisiaj nie kapuje o co w nim chodzi, jest może jakieś wytłumaczenie o co chodziło z tym testem ? Co to za kostka i kto za nią stał ?

01.03.2008
21:57
[8]

Kozi89 [ Senator ]

Cube Zero nie widziałem, ale dwójka pamiętam była okropna. Przewidywalna i pozbawiona klimatu.

01.03.2008
21:58
[9]

stanson_ [ Szeryf ]

Nie podobało mi się zakończenie, nie oglądam drugi raz.

01.03.2008
21:59
smile
[10]

eLJot [ a.k.a. księgowa ]

Jak oglądałem pierwszy raz, to w jednej scenie (nie powiem jakiej, żeby nie spojlerować :) wstrzymałem oddech na dość długo ;) Naprawdę wciągało. Zobaczymy czy dziś efekt będzie taki sam :)

01.03.2008
21:59
[11]

ElvenArcher [ Katyń 1940 ]

Bardzo fajny film ze świetnym, oryginalnym pomysłem.
Zakończenie idealnie pasuje do jego klimatu. Warto obejrzeć!

01.03.2008
22:00
[12]

dudka [ Legend ]

Film dobry, warto go obejrzeć, ale zakończenie jest trochę

spoiler start
lipne, scenarzyści nie wysili się za bardzo...
spoiler stop

01.03.2008
22:02
[13]

Mad Meat PL [ Generaďż˝ ]

Fajnie, trzeba będzie obejrzeć :D
Dzięki! ;)

01.03.2008
22:03
[14]

Loiosh [ Generaďż˝ ]

Tez sie bardzo dlugo zbieralem do tego filmu,az wkoncu udalo sie obejrzec rok, czy dwa lata temu. Swietny, nawet po takim czasie.

Cube 2 rzeczywiscie byl zalosny,ale juz Cube Zero moim zdaniem wcale zly nie byl. Rzucal tez troche swiatla na historie szescianu.

01.03.2008
22:04
[15]

Tomal_P [ BRAK STOPNIA ]

Dobry film. Żebym miał telewizor to bym obejrzał.

01.03.2008
22:06
smile
[16]

master53 [ Senator ]

Cube'a oglądałem dawno temu, ale pamiętam, że zrobił na mnie spore wrażenie. Warto będzie sobie przypomnieć ten film. Polecam :)

01.03.2008
22:54
[17]

promilus1 [ Człowiek z Księżyca ]

Cała trylogia jest dostępna za 3 dyszki.

01.03.2008
23:22
smile
[18]

Grey Wolf [ pilot awionetki ]

Mam klaustrofobię, nie oglądam już tego filmu.

02.03.2008
01:00
[19]

tosiek2142 [ Konsul ]

a jakie jest zakonczenie w cube 2 i w cube zero??

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.