
dj4ever [ Rzirzej ]
Cube- dziś o 23 05 na dwójce
Znany, oryginalny thriller, jednak nigdy nie miałem okazji go obejrzeć, więc dzisiaj zasiądę przed telewizorem. Kto jeszcze ogląda?

50Centt [ Centurion ]
ja se go dzisiaj łykne ;)
Kozi89 [ Senator ]
Bardzo fajny film, bez rewelacji, ale ma jeden świetny element. Przedstawienie zmian psychice bohaterów. Naprawdę świetnie się to ogląda :)
Mortan [ ]
Klasyk, jak ktos nie widzial zawsze warto obejrzec.
Łyczek [ Legend ]
Cube warto obejrzeć. To fakt :) Kolejnych części nie oglądajcie.
Cube > Cube Zero > Cube 2 (kręcił go Polak)
armia [ Scyzoryk ]
Fantastyczny film na nocke :) Ale nierozumiem jak mozna bylo tak zwalic druga czesc

żbike [ Generaďż˝ ]
Polecam polecam gdy pierwszy raz go widziałem zupełnie nie kapowałem o co w nim chodzi, zresztą do dzisiaj nie kapuje o co w nim chodzi, jest może jakieś wytłumaczenie o co chodziło z tym testem ? Co to za kostka i kto za nią stał ?
Kozi89 [ Senator ]
Cube Zero nie widziałem, ale dwójka pamiętam była okropna. Przewidywalna i pozbawiona klimatu.
stanson_ [ Szeryf ]
Nie podobało mi się zakończenie, nie oglądam drugi raz.

eLJot [ a.k.a. księgowa ]
Jak oglądałem pierwszy raz, to w jednej scenie (nie powiem jakiej, żeby nie spojlerować :) wstrzymałem oddech na dość długo ;) Naprawdę wciągało. Zobaczymy czy dziś efekt będzie taki sam :)
ElvenArcher [ Katyń 1940 ]
Bardzo fajny film ze świetnym, oryginalnym pomysłem.
Zakończenie idealnie pasuje do jego klimatu. Warto obejrzeć!
dudka [ Legend ]
Film dobry, warto go obejrzeć, ale zakończenie jest trochę
Mad Meat PL [ Generaďż˝ ]
Fajnie, trzeba będzie obejrzeć :D
Dzięki! ;)
Loiosh [ Generaďż˝ ]
Tez sie bardzo dlugo zbieralem do tego filmu,az wkoncu udalo sie obejrzec rok, czy dwa lata temu. Swietny, nawet po takim czasie.
Cube 2 rzeczywiscie byl zalosny,ale juz Cube Zero moim zdaniem wcale zly nie byl. Rzucal tez troche swiatla na historie szescianu.
Tomal_P [ BRAK STOPNIA ]
Dobry film. Żebym miał telewizor to bym obejrzał.

master53 [ Senator ]
Cube'a oglądałem dawno temu, ale pamiętam, że zrobił na mnie spore wrażenie. Warto będzie sobie przypomnieć ten film. Polecam :)
promilus1 [ Człowiek z Księżyca ]
Cała trylogia jest dostępna za 3 dyszki.

Grey Wolf [ pilot awionetki ]
Mam klaustrofobię, nie oglądam już tego filmu.
tosiek2142 [ Konsul ]
a jakie jest zakonczenie w cube 2 i w cube zero??