GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Sprzedam grę Crysis

01.03.2008
21:32
[1]

Pagon [ Centurion ]

Sprzedam grę Crysis

Mam do sprzedania używanego Cysisa.Stan idealny. Cena ok 90-100zł.

01.03.2008
21:32
[2]

Jim Raynor [ WeiGhTed CoMpaNioN CuBe ]

A wersja w metalowym box'ie? :-)

01.03.2008
21:35
[3]

Pagon [ Centurion ]

Nie, zwykła premierowa

01.03.2008
21:37
[4]

Garret Rendellson [ Konsul ]

To kto go kupi? Przeciez za 130 jest nowy, nieużywany. Jeszcze wysyłka?

01.03.2008
21:39
[5]

Pagon [ Centurion ]

Za tyle chodzą używane na allegro. Ewentualnie mogę się wymienić na Call of Duty 4: MW

01.03.2008
22:53
smile
[6]

lokusik [ Konsul ]

ja mam w kwietniu 5 gb ramu i 7.2 ghz procesor więc się zastanowię...

01.03.2008
23:09
[7]

Manuel_ziom [ Generaďż˝ ]

BUAHAHAH a jaki to procesor z 7,2 GHz ??
BUAHAHAHAHHAHAH

01.03.2008
23:11
smile
[8]

swatmaniak [ Antyterrorysta ]

hahaha :D procesor z 7,2 GHz <lol2> omg ^^

01.03.2008
23:12
[9]

zmudix [ palnik ]

Pewnie 1,8GHz x 4 ;>>>>

01.03.2008
23:14
[10]

Shaybeck [ Bo tutaj był błąd ... ]

i 5 giga ramu ... brawo za pomysłowość ... zanim tego użyjesz, będziesz musiał kupić nowy RAM, 20 razy szybszy

01.03.2008
23:14
[11]

tankem [ Nathan Drake ]

to jakieś żarty?

01.03.2008
23:35
[12]

-=Esiu=- [ Generaďż˝ ]

LOL już na allegro nowy nie uzywany Crysis kosztuje 80 zł.

Rozumiem gdybyś sprzedawał kolekcjonerskiego za taką cene ale zwykłego?

01.03.2008
23:40
[13]

Kozi89 [ Senator ]

tankem ---> Nie, TO są żarty :)

02.03.2008
01:26
smile
[14]

.:Jj:. [ The Force ]

90-100zł.
Chyba z sześciopakiem, a to wszystko było by doręczone przez gołębia pocztowego.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.