GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Golden Axe

01.03.2008
20:52
[1]

123el [ Pretorianin ]

Golden Axe

Jak mogę przeskoczyć przez tą wielką przepaść zaraz po wejściu we wrota zamku i uwolnieniu króla i jej córki?

02.03.2008
00:02
[2]

mefek [ Konsul ]

W jakiej grze tak wogóle?

02.03.2008
00:05
[3]

pecet007 [ - ]

W jakiej grze tak wogóle?
przecież pisze że Golden Axe, a co do tematu - nie mam pojęcia o jaką przepaść chodzi

02.03.2008
12:35
smile
[4]

123el [ Pretorianin ]

Już chyba wiem jak to zrobić!

02.03.2008
13:21
[5]

Pichtowy [ Generaďż˝ ]

Skoro chyba wiesz to może i wiesz ale na pewno robiło się to tak ze sie biegło (dwa razy kierunek) i na krawędzi skok.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.