123el [ Pretorianin ]
Golden Axe
Jak mogę przeskoczyć przez tą wielką przepaść zaraz po wejściu we wrota zamku i uwolnieniu króla i jej córki?
mefek [ Konsul ]
W jakiej grze tak wogóle?
pecet007 [ - ]
W jakiej grze tak wogóle?
przecież pisze że Golden Axe, a co do tematu - nie mam pojęcia o jaką przepaść chodzi

123el [ Pretorianin ]
Już chyba wiem jak to zrobić!
Pichtowy [ Generaďż˝ ]
Skoro chyba wiesz to może i wiesz ale na pewno robiło się to tak ze sie biegło (dwa razy kierunek) i na krawędzi skok.