GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Jaka gitara klasyczna?

01.03.2008
19:19
smile
[1]

pernal [ Centurion ]

Jaka gitara klasyczna?

Siema wszystkim. Gram na gitarze od roku i mam zamiar sobie kupic teraz pozadne pudlo. Mirma jaka mnie interesuje to Admira. Wiem ze to bardzo dobra hiszpanska firma. Problem w tym, ze nie wiem ktory model wybrac. GRam glownie utwory flamenco i z tym wiaze zakup gitary. Myslalem o Admirce Flamenco ale moze wy mi powiecie cos na ten temat?

Z gory dzieki :)

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.