
pernal [ Centurion ]
Jaka gitara klasyczna?
Siema wszystkim. Gram na gitarze od roku i mam zamiar sobie kupic teraz pozadne pudlo. Mirma jaka mnie interesuje to Admira. Wiem ze to bardzo dobra hiszpanska firma. Problem w tym, ze nie wiem ktory model wybrac. GRam glownie utwory flamenco i z tym wiaze zakup gitary. Myslalem o Admirce Flamenco ale moze wy mi powiecie cos na ten temat?
Z gory dzieki :)