Radkoss [ Starszy Ratownik ]
Szukam jakiegoś nurka który używa SmartTRAK.
Chodzi mi o to że spolszczam program. Potrzebuje kogoś kto trochę używał tego programu. Spolszczona jest już duża część programu. Musze parę rzeczy obgadać :] gg: 2177649