GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Szukam jakiegoś nurka który używa SmartTRAK.

01.03.2008
19:11
smile
[1]

Radkoss [ Starszy Ratownik ]

Szukam jakiegoś nurka który używa SmartTRAK.

Chodzi mi o to że spolszczam program. Potrzebuje kogoś kto trochę używał tego programu. Spolszczona jest już duża część programu. Musze parę rzeczy obgadać :]

gg: 2177649

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.