GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Prośba o wycenę używanych gier. :)

01.03.2008
19:03
smile
[1]

Aragorn, Syn Arathorna [ Milych wakacji ]

Prośba o wycenę używanych gier. :)

A więc chodzi o:

Oblivion
F.E.A.R.
F.E.A.R. Extraction Point
Company of Heroes
Gothic III
Prince of Persia: Dwa Trony
Stalker: Cień Czarnobyla
Władca Pierścieni Powrót Króla [Film dvd]

Kumpel chce je wszystkie wystawić na allegro, by było jako tako cenowo-opłacalne i żeby się większość sprzedała... Wszystkie są w bardzo dobrym stanie. Także prosi o wycenę. W jego imieniu- dzięki :)

01.03.2008
19:10
[2]

Shaybeck [ Bo tutaj był błąd ... ]

sprawdź jakie ceny wystawiają inni za używane i ustosunkuj się do tych cen ...
minimalnie więcej lub mniej
i zrób ładny opisik i będzie gites :D

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.