Prince_michal [ Generaďż˝ ]
świątynia pierwotnego zła-czary
Przechodze samouczek i nie wiem jak wklejac i używac czarów. Ktos mi powie jak używać czarów w Światyni pierwotnego zła??
mirencjum [ operator kursora ]
Tutaj jest sporo informacji o tej grze:
Prince_michal [ Generaďż˝ ]
yyy tu nic nie ma. nie moze mi ktoś powiedziec konkretnie??