GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Problem - Harry Potter i Zakon Feniksa

01.03.2008
18:28
smile
[1]

Madritista5 [ Junior ]

Problem - Harry Potter i Zakon Feniksa

mam taki problem: gdy włączam Harrego to mi wyskakuje okienko że obraz jest poza częstotliwościa. Probowalem wielu rzeczy , zmiany w częstotliwości odświeżania, rozdzielczości ekranu itp. Nie mam pojęcia co mogę zrobić. Byłbym wdzięczny za jakąś wskazówkę

06.03.2008
13:06
[2]

Apocaliptiq [ Mr Everything ]

Chodzi o ustawienia w grze. Pewnie jest jakiś konfig czy coś.

Idę o zakład że masz LCD. Na CRT takich problemów nie ma.

06.03.2008
16:01
smile
[3]

Madritista5 [ Junior ]

Zgadza się, mam LCD, ale gdzie mógłbym znaleźć tego konfiga bo trochę szukałem (np. w folderze z grą) ale nie mogłem się doszukać.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.