
Madritista5 [ Junior ]
Problem - Harry Potter i Zakon Feniksa
mam taki problem: gdy włączam Harrego to mi wyskakuje okienko że obraz jest poza częstotliwościa. Probowalem wielu rzeczy , zmiany w częstotliwości odświeżania, rozdzielczości ekranu itp. Nie mam pojęcia co mogę zrobić. Byłbym wdzięczny za jakąś wskazówkę
Apocaliptiq [ Mr Everything ]
Chodzi o ustawienia w grze. Pewnie jest jakiś konfig czy coś.
Idę o zakład że masz LCD. Na CRT takich problemów nie ma.

Madritista5 [ Junior ]
Zgadza się, mam LCD, ale gdzie mógłbym znaleźć tego konfiga bo trochę szukałem (np. w folderze z grą) ale nie mogłem się doszukać.