GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Problem z "ć"

01.03.2008
17:54
smile
[1]

MaN_of_WaR [ I'm Very Important ]

Problem z "ć"

Mam dziwny problem z tą literką. Mogę pisac wszystkie polskie znaki oprócz niej. W Wordzie skrót jest ustawiony na Alt+C, a na wielką literę Shift+Alt+C. Co ciekawe wielką literę pisze normalnie, ale małej się nie da. Troche to problematyczne kiedy trzeba wstawiac symbol ręcznie :/

Wie ktoś gdzie leży problem?

01.03.2008
17:55
[2]

guzol [ Juventus Turyn ]

Karta Ati ?

Jesli tak, to wylacz uzywanie skrotow klawiszowych w Control Panelu Ati.

01.03.2008
17:57
[3]

QrKo_ [ ]

Karta graficzna ATI?

Wylacz skrot Alt+C (lub zmien na inny) w panelu sterowania ATI.

01.03.2008
18:05
[4]

MaN_of_WaR [ I'm Very Important ]

hmm wyłączyłem, ale teraz ć działa tylko w Wordzie. W Firefoxie już nie. :/

01.03.2008
18:09
[5]

QrKo_ [ ]

Restart systemu?

01.03.2008
18:18
[6]

pawcyk3 [ Manchester United Fan ]

Miałem podobny problem - raz ć działało, raz nie. Odpal Hotkeys manager w Catalyst Control Center i zmień hotkeya na jakiś inny (np. na litere K zamiast C). Problem powinien zniknąć.

01.03.2008
18:23
[7]

MaN_of_WaR [ I'm Very Important ]

Nadal nic. :(

01.03.2008
18:32
[8]

mirencjum [ operator kursora ]

W nowszych wersjach sterowników ten problem jest podobno wyeliminowany. Co nie zmienia faktu, że wolę Nividie.

Brak małego ć

Winowajcą tym razem jest sterownik karty graficznej ATI.

Rozwiązanie:
Co prawda w panelu ATI/Catalyst Control Center w zakładce Hotkeys można odznaczyć "LaunchDashboard" jednak po ponownym uruchomieniu systemu problem powraca.
W tym wypadku jedynym skutecznym wyjściem jest odinstalowanie CCC przez Dodaj lub usuń programy.
W nowszej wersji ten bug poprawiono.

02.03.2008
10:56
smile
[9]

MaN_of_WaR [ I'm Very Important ]

Po odinstalowaniu CCC problem znikł, ale po zainstalowaniu nowej wersji znów nie mam "Ć" małego. :/

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.