GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Laptop

01.03.2008
17:28
[1]

.:DuDi:. [ Spec od PC'tów ]

Laptop

Witam. mam pytanie. Jakie laptopy polecacie w cenie do 4000zł?

01.03.2008
17:30
[2]

provos [ Generaďż˝ ]

Do czego? Nowy ma być?

01.03.2008
17:34
[3]

tsunami [ Sh!t Happens ]

4000 to masz dużo możliwości. Tylko tak jak provos powiedział. Do czego ma być ? No i drugie pytanie jak dużą matryce chcesz ?

01.03.2008
17:35
smile
[4]

jamkgh_rev02 [ Generaďż˝ ]

Ja polecam malutkie, takie do 1,5kg z matryca 10-12cali :-)

01.03.2008
17:35
[5]

provos [ Generaďż˝ ]

Jak odpowie, do czego, to matrycę się dobierze ;)

01.03.2008
17:43
[6]

.:DuDi:. [ Spec od PC'tów ]

do internetu i pracy ale chyba najwiecej do gier

01.03.2008
17:44
[7]

MMaaZZii1155 [ - - Kocham Szwedki - - - ]

czyli matryca nie mniejsza niz 15,4" :)

01.03.2008
17:45
[8]

provos [ Generaďż˝ ]

No jak do gier, to jeszcze zależy, jakich. Generalnie co by nie mówić, to nawet laptopy za dużo większą kasę do nowych gier się średnio nadają.

01.03.2008
17:46
[9]

mefek [ Konsul ]

TOSHIBA SAT A200-209


Na tym laptopie da się nawet w najnowsze gry grać. Ma sporo ramu i dobry procek wiec nadaje się do wielu rzeczy.

01.03.2008
17:49
[10]

Azerko [ Konsul ]

ja bym brał tego


lub

01.03.2008
17:51
[11]

.:DuDi:. [ Spec od PC'tów ]

Laptop minimum 15,4'' za 4000zł lub komputer+monitor minimum 22'' za 4000zł

02.03.2008
10:08
[12]

zmudix [ palnik ]

A ja szukałem do 4000 i znalazłem i kupiłem Asusa (czyli jednak inaczej, niż w wątku z linka, rozmyśliłem się w zasadzie w ostatniej chwili).

Polecam lekturę: https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=7440832&N=1 :)

Muszę powiedzieć, że gra się na nim komfortowo nawet w crysisa na medium w natywnej rozdzielczości (chociaż czasami grafa nie wyrabia i pewnie część będzie trzeba ba Low przestawić).

BTW Zainstalowałem na nim Win XP Pro SP2, Vista mnie wkurzała :)

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.