polak111 [ T42 ]
Który telefon wybrać ?
Mam do wyboru w cenie 1zł 3 telefony:
Nokia 6288
Sony Ericsson K800i
Motorola K3
Który z nich polecilibyście ?
Osobiście najbardziej jestem przekonany do SE.
egzi9000 [ Mały_Dzielny_Toster ]
SE K800i telefon wypasiony .. kolega go ma i jest naprawdę super
DJ Pinata [ Red Bull Racing ]
Popieram. K800i to świetny telefon. Wiem, co mówię, bo sam takiego mam.
beet [ Konsul ]
k800
tomekcz [ Polska ]
Bierz k800 :)
ctp. Miller [ 2 Batalion Rangerów ]
Wybierz SE K800i duży wypasiony wyświetlacz, mocna obudowa i aparat 3.2 mpx WYPAS. Mi przynajmniej taki wystarcza.

izabela19 [ Chor��y ]
K800
Azerko [ Konsul ]
tak jak poprzednicy bez wątpienia k800i ;]

lhmjkojkm [ Rainbow Six ]
Jako szczęśliwy posiadacz, polecam K800i.

KIBSIOR [ Junior ]
JA POLECAM K800i . mój kolega ma taki i jest bardzo fajny
litlat [ (A)//(E) ]
Tu sie nie ma co zastanawiać bierz K800 :]
dave_mgs [ Generaďż˝ ]
To ja zajadę wraz ze swoim pytaniem, jak wygląda sprawa joysticka w K800i? Psuje się szybko? I przede wszystkim, jak się go używa, wygodnie?
polak111 [ T42 ]
Dziękuję wszystkim za odpowiedzi ! :) Po telefon jadę poniedziałek - środa, bo nie mają :(
dave_mgs ---> Co do SE z dżojstikami to jeżeli szanujesz telefon to dżojstik będzie chodzić nienagannie :)
cinekk [ Baccara ]
Ja także, jako posiadacz, polecam k800i.
Joystick działa dobrze i wygodnie się go używa, dave_mgs.

Cokole_obecny [ Pretorianin ]
Sony Ericsson K800i
ahhh posiadam go od 3 miesięcy.... wszystko gra
Regis [ ]
A ja, takze jako posiadacz, ODRADZE k800i. Telefon jest zaj***sty (w sumie jedyna wada do joystick, ktory sie szybko zuzywa), aparat jeszcze lepszy, ale jest ciezki (sprobujcie go nosic w kieszeni koszuli, tej z przodu), dosc nieporeczny (do tego dochodzi ruszajaca sie oslona obiektywu) i wyciera kieszenie (z racji rozmiaru; pisze to w pelni powaznie). Jestem z niego ogolnie zadowolony, ale gdybym mial wybrac jeszcze raz ZDECYDOWANIE wybralbym cos mniejszego...
mefek [ Konsul ]
K800i.
polak111 [ T42 ]
Regis -- > Gdybym miał większy wybór też rozejrzałbym się za czymś mniejszy, lżejszym i poręczniejszym, jednak bardzo mi się opłaca kupić tego SE, a inne modele przy nim wymiękają.
tomimar [ Konsul ]
Jeżeli nie przeszkadzają Ci rozmiary SE to bardzo polecam. Dla mnie jego rozmiary to nawet plus - czujesz że masz go w kieszeni.

Ranczo [ Geralt z Rivii ]
Nie ma co się zastanawiać bierz Sony Ericsson K800i
Kompo [ Legend ]
K800i
The LasT Child [ MPO GoorkA ]
Mam N6288 i nie zamierzam jej zamieniać. W końcu to Nokia, a nie jakiś SE.
Zalety:
- design
- dobry aparat
- niezawodność
- dobre menu
- duży i dobry wyświetlacz
Wady:
- Duży (w końcu ten wyświatlacz zajmuje trochę)
Drozdi [ Żunior ]
K800i, bez zastanowienia (oczywiście z tych trzech co podałeś ;))
The LasT Child -> daruj sobie krytyke SE, każdy poleca to co lubi, co mu sie podoba.

Zabójca13 [ Generaďż˝ ]
k800i. A jak on ma byc w orange to nawet sie nie zastanawiaj.
Lincoln01 [ Pretorianin ]
Zdecydowanie K800I jest dobry bo kumpel go ma i ja polecam.
Volk [ Senator ]
W końcu to Nokia, a nie jakiś SE.
Super argument.
polak111 [ T42 ]
Wow, kupiłem dziś jedyny telefon w Warszawie w salonach Play :D. Ofc SE K800i.
Slyszalem o jakis sterownikach, ktore polepszaja funkcjonalnosc. Wie ktos skad moge je pobrac ?

swatmaniak [ Antyterrorysta ]
zdecydowanie SE K800i
Eckity [ Konsul ]
Ale k800i jest cichy

Boos3r [ Pretorianin ]
Jako szczęśliwy posiadacz k750i bierz k800i bo to lepszy model :)

Valem [ Generaďż˝ ]
jezeli ci nie przeszkadzaja rozmiary to k800