GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Który telefon wybrać ?

01.03.2008
16:03
[1]

polak111 [ T42 ]

Który telefon wybrać ?

Mam do wyboru w cenie 1zł 3 telefony:

Nokia 6288
Sony Ericsson K800i
Motorola K3

Który z nich polecilibyście ?

Osobiście najbardziej jestem przekonany do SE.

01.03.2008
16:07
[2]

egzi9000 [ Mały_Dzielny_Toster ]

SE K800i telefon wypasiony .. kolega go ma i jest naprawdę super

01.03.2008
16:09
[3]

DJ Pinata [ Red Bull Racing ]

Popieram. K800i to świetny telefon. Wiem, co mówię, bo sam takiego mam.

01.03.2008
16:09
[4]

beet [ Konsul ]

k800

01.03.2008
16:11
[5]

tomekcz [ Polska ]

Bierz k800 :)

01.03.2008
16:13
[6]

ctp. Miller [ 2 Batalion Rangerów ]

Wybierz SE K800i duży wypasiony wyświetlacz, mocna obudowa i aparat 3.2 mpx WYPAS. Mi przynajmniej taki wystarcza.

01.03.2008
17:42
smile
[7]

izabela19 [ Chor��y ]

K800

01.03.2008
17:59
[8]

Azerko [ Konsul ]

tak jak poprzednicy bez wątpienia k800i ;]

01.03.2008
18:04
smile
[9]

lhmjkojkm [ Rainbow Six ]

Jako szczęśliwy posiadacz, polecam K800i.

01.03.2008
18:08
smile
[10]

KIBSIOR [ Junior ]

JA POLECAM K800i . mój kolega ma taki i jest bardzo fajny

01.03.2008
18:14
[11]

litlat [ (A)//(E) ]

Tu sie nie ma co zastanawiać bierz K800 :]

01.03.2008
20:16
[12]

dave_mgs [ Generaďż˝ ]

To ja zajadę wraz ze swoim pytaniem, jak wygląda sprawa joysticka w K800i? Psuje się szybko? I przede wszystkim, jak się go używa, wygodnie?

01.03.2008
20:20
[13]

polak111 [ T42 ]

Dziękuję wszystkim za odpowiedzi ! :) Po telefon jadę poniedziałek - środa, bo nie mają :(

dave_mgs ---> Co do SE z dżojstikami to jeżeli szanujesz telefon to dżojstik będzie chodzić nienagannie :)

01.03.2008
20:28
[14]

cinekk [ Baccara ]

Ja także, jako posiadacz, polecam k800i.

Joystick działa dobrze i wygodnie się go używa, dave_mgs.

01.03.2008
20:35
smile
[15]

Cokole_obecny [ Pretorianin ]

Sony Ericsson K800i
ahhh posiadam go od 3 miesięcy.... wszystko gra

01.03.2008
20:36
[16]

Regis [ ]

A ja, takze jako posiadacz, ODRADZE k800i. Telefon jest zaj***sty (w sumie jedyna wada do joystick, ktory sie szybko zuzywa), aparat jeszcze lepszy, ale jest ciezki (sprobujcie go nosic w kieszeni koszuli, tej z przodu), dosc nieporeczny (do tego dochodzi ruszajaca sie oslona obiektywu) i wyciera kieszenie (z racji rozmiaru; pisze to w pelni powaznie). Jestem z niego ogolnie zadowolony, ale gdybym mial wybrac jeszcze raz ZDECYDOWANIE wybralbym cos mniejszego...

02.03.2008
00:05
[17]

mefek [ Konsul ]

K800i.

02.03.2008
00:10
[18]

polak111 [ T42 ]

Regis -- > Gdybym miał większy wybór też rozejrzałbym się za czymś mniejszy, lżejszym i poręczniejszym, jednak bardzo mi się opłaca kupić tego SE, a inne modele przy nim wymiękają.

02.03.2008
11:36
[19]

tomimar [ Konsul ]

Jeżeli nie przeszkadzają Ci rozmiary SE to bardzo polecam. Dla mnie jego rozmiary to nawet plus - czujesz że masz go w kieszeni.

02.03.2008
12:35
smile
[20]

Ranczo [ Geralt z Rivii ]

Nie ma co się zastanawiać bierz Sony Ericsson K800i

02.03.2008
12:35
[21]

Kompo [ Legend ]

K800i

02.03.2008
12:45
[22]

The LasT Child [ MPO GoorkA ]

Mam N6288 i nie zamierzam jej zamieniać. W końcu to Nokia, a nie jakiś SE.

Zalety:
- design
- dobry aparat
- niezawodność
- dobre menu
- duży i dobry wyświetlacz
Wady:
- Duży (w końcu ten wyświatlacz zajmuje trochę)

02.03.2008
13:28
[23]

Drozdi [ Żunior ]

K800i, bez zastanowienia (oczywiście z tych trzech co podałeś ;))

The LasT Child -> daruj sobie krytyke SE, każdy poleca to co lubi, co mu sie podoba.

02.03.2008
13:29
smile
[24]

Zabójca13 [ Generaďż˝ ]

k800i. A jak on ma byc w orange to nawet sie nie zastanawiaj.

02.03.2008
14:05
[25]

Lincoln01 [ Pretorianin ]

Zdecydowanie K800I jest dobry bo kumpel go ma i ja polecam.

02.03.2008
14:07
[26]

Volk [ Senator ]

W końcu to Nokia, a nie jakiś SE.


Super argument.

02.03.2008
19:55
[27]

polak111 [ T42 ]

Wow, kupiłem dziś jedyny telefon w Warszawie w salonach Play :D. Ofc SE K800i.

Slyszalem o jakis sterownikach, ktore polepszaja funkcjonalnosc. Wie ktos skad moge je pobrac ?

02.03.2008
19:57
smile
[28]

swatmaniak [ Antyterrorysta ]

zdecydowanie SE K800i

02.03.2008
19:59
[29]

Eckity [ Konsul ]

Ale k800i jest cichy

02.03.2008
20:02
smile
[30]

Boos3r [ Pretorianin ]

Jako szczęśliwy posiadacz k750i bierz k800i bo to lepszy model :)

02.03.2008
20:03
smile
[31]

Valem [ Generaďż˝ ]

jezeli ci nie przeszkadzaja rozmiary to k800

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.