GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Jolanta bierze kąpiel

01.03.2008
15:24
smile
[1]

Mazio [ Mr Offtopic ]

Jolanta bierze kąpiel



ciężko to skomentować poza tym, że ona jest z Wenus...

01.03.2008
15:26
[2]

koziolekl [ Generaďż˝ ]

Dawno nie widziałem głupszej kobiety, niż ona. Szkoda, powinno się takich ludzi na Sybir wywozić :)

A filmiku z linku nawet połowy nie dałem rady obejrzeć

01.03.2008
15:27
[3]

Tomal_P [ BRAK STOPNIA ]

udało mi się tylko minutę obejrzeć, dalej nie dałem rady

01.03.2008
15:29
smile
[4]

zmudix [ palnik ]

Chyba z próbówki, jakiś nieudany eksperyment genetyczny. Miała wyjść piękna i diablo inteligentna kobieta, a wyszło, jak widać...

To smutne, że takie cosie istnieją...

01.03.2008
15:31
smile
[5]

techi [ Kami ]

Paznokcie też ma fajne;)

01.03.2008
15:31
[6]

Piotrek.K [ 'Dual Screen' player ]

Moze i glupia ale 100 tysiecy zlotych w kieszeni ma ;)...

01.03.2008
15:32
[7]

Volk [ Senator ]

Rowniez tylko minute dalem rade.

01.03.2008
15:33
smile
[8]

Raynor [ Big Man ]



A to pamiętacie? :)

01.03.2008
15:34
[9]

Lukis171 [ Poznańska Pyra ]

Czy ona to robi specjalnie...te paznokcie...omg...

01.03.2008
15:36
smile
[10]

MasterDD [ :-D ]

Ona jest nawet glupsza od dody.

01.03.2008
15:38
smile
[11]

ribald [ Generaďż˝ ]

O mój Boże :O

Brak mi słów...

Paznokcie to ma odrażające. Bleee x)

01.03.2008
15:40
[12]

Zenedon_oi! [ Generaďż˝ ]

Kurwa jeszcze raz zobacze jej ryj to uczciwie przyrzekam, że wyrzucam telewizor/monitor przez okno.

01.03.2008
15:41
[13]

kurzew [ The Road Warrior ]

Gabko wracasz do nas????

eh....

01.03.2008
15:41
smile
[14]

Ghorri [ ]

Po 31 sekundach musiałem wyłączyć.

01.03.2008
15:41
smile
[15]

Mazio [ Mr Offtopic ]

masz Zenedonie:


gwiazda!

ps. ja dopiero teraz się dowiedziałem, że ona jest z BB. Nie ma mnie w Polsce od paru lat, a zresztą i tak nie oglądam.

01.03.2008
15:45
smile
[16]

ribald [ Generaďż˝ ]

Tradycji stało się zadość:

Also Watching Now(1)
[0rland0walkthrough is actively sharing!] 0rland0walkthrough

:D

01.03.2008
15:46
smile
[17]

QrKo_ [ ]

Az mi sie autentycznie smutno zrobiło :(

01.03.2008
15:48
[18]

Piotrek.K [ 'Dual Screen' player ]

>> Mazio
To moze Cie zszokuje piszac, ze to 'cos'... wygralo BB ;)

01.03.2008
15:50
[19]

mos_def [ Generaďż˝ ]



hahaha, zajebbista jest ta laska ;)
jak wprost z kabaretu, jesli nie udaje to wspolczuje wszystkim ktorzy ja znaja, ale jesli udaje to jest dobra ;)

01.03.2008
15:52
smile
[20]

Mortan [ ]

To jest tak nedzne i zalosne, ze nawet ciezko mi sie smiac z jej glupoty

01.03.2008
15:53
smile
[21]

gacek [ FISHKI dot NET ]

techi >>>> Ciekawe jak się podciera z tymi pazurami

01.03.2008
15:53
smile
[22]

DJ Pinata [ Red Bull Racing ]

"Czuje się jakbym wpadła do morza, na dno oceanu gdzieś"

01.03.2008
15:55
[23]

ribald [ Generaďż˝ ]

To moze Cie zszokuje piszac, ze to 'cos'... wygralo BB ;)

Nie wiem jak Mazia ale mnie zszokowałeś :O Zero intelektu i pół miliona w kieszeni...

01.03.2008
15:56
[24]

gromusek [ Street View ]

ja pier.....

01.03.2008
15:58
smile
[25]

techi [ Kami ]

gacek->Pewnie taką gąbką z przedłużeniem;)

01.03.2008
16:04
[26]

Prince_michal [ Generaďż˝ ]

żal...

01.03.2008
16:08
[27]

beet [ Konsul ]

Ona tak sama z siebie czy jej za to płacą?

01.03.2008
16:17
[28]

Glob3r [ Tots units fem força ]

1:08... dalej nie dałem rady.
Aż żal na nią patrzeć.

01.03.2008
16:17
smile
[29]

HopkinZ [ Legend ]

[27] -->

Pewne gratis było.

01.03.2008
16:19
[30]

c_N_mooris [ Pretorianin ]

musi udaje...bo to się nie dzieje naprawdę :|

01.03.2008
16:25
smile
[31]

Vidos [ Legend ]

...wraca, o Boże to wraca, o jacie a kysz, a kysz, ale ładnie pachnie

Pocieszna dziewczynka.

01.03.2008
16:27
[32]

dave_mgs [ Generaďż˝ ]

Znam wielu głupich ludzi, ale ta to jest jakaś taka....ja nie wiem, głupsza. Swoją drogą z tymi paznokciami to chyba się nie da nic zrobić, może jedynie się podrapać.

01.03.2008
16:30
[33]

Sethan [ Mapex VX Fusion ]

Włączyłem z wyłączonym dźwiękiem (myślałem, że tak będę w stanie to obejrzeć:P) ale i tak po minucie wyłączyłem... oglądanie tego to masochizm!

01.03.2008
16:33
smile
[34]

cotton_eye_joe [ maniaq ]

widzieliscie, jakie ma pazury?!
ja pier...


Jolanta bierze kąpiel - cotton_eye_joe
01.03.2008
16:34
[35]

Maroll. [ Chor��y ]

Jestem masochistą, obejrzałem całe.

01.03.2008
16:38
[36]

$ebs Master [ Profesor Oak ]

omg ale ona glupia

01.03.2008
16:45
[37]

K4B4N0$ [ Pan od Batmana ]

Widzialem ja ostatnio w Rozmowach w Toku. Przyszla z wielka maskotka konia, gadala glosniej i 'glupiej' niz Doda. Czysty plastik.

01.03.2008
16:46
smile
[38]

Erazor_XX [ give it to me baby! ]

Sztuczna inteligencja

01.03.2008
16:48
smile
[39]

mrEdDi [ Sygnatariusz ]

dżizas ...

01.03.2008
16:49
smile
[40]

provos [ Generaďż˝ ]

To to jest serio, nie dla jaj?

01.03.2008
16:57
smile
[41]

ON Line [ sHiFtY ]

n/c

01.03.2008
17:00
[42]

Łyczek [ Legend ]

Post [8] to cały komentarz dla jej inteligencji.

01.03.2008
17:02
smile
[43]

viesiek [ Legend ]

ale o co wam chodzi? jak miałem 5 lat to też się tak w myjni zachowywałem...

01.03.2008
17:04
smile
[44]

Igierr [ Isilven ]

żal.pl

01.03.2008
17:09
smile
[45]

halfmaniac [ Dr. Freeman ]

A co trzeba zrobić w youtube żeby pokazywało, kto jeszcze oglada ten filmik.

A ta Jola to taka ciemna istota, że bez kija nie podchodz

01.03.2008
17:13
smile
[46]

Azerko [ Konsul ]

ja obejrzalem 1:30...ale ja jej nie lubie masakra ;/

01.03.2008
17:14
smile
[47]

-.Scarface.- [ Slayerized ]

O ja, obejrzałem całe i stwierdzam że o takiej idotce to nawet w książkach nie pisali...

01.03.2008
17:17
[48]

ElvenArcher [ Katyń 1940 ]

To nie może być prawda. Nie wierzę.

01.03.2008
17:27
smile
[49]

DJ Pinata [ Red Bull Racing ]

Obejrzałem to po raz drugi i nie mogę... podnieść się z podłogi.
No patrzcie na jej twarz ------------------>

Łahahaha!
Jak głupim można być?...


Jolanta bierze kąpiel - DJ Pinata
01.03.2008
17:29
smile
[50]

Jim Raynor [ WeiGhTed CoMpaNioN CuBe ]

DJ Pinata-> Ludzka głupota nie zna granic.

Naprawdę całym sercem żal mi jej i jej rodziców..

01.03.2008
17:30
[51]

Mastyl [ Legend ]

Ta druga, co nie wygrała, Kasia jakaśtam była bardzo ładna. A czemu wygrała ta raszpla z półmetrowymi tipsami... ?

01.03.2008
17:31
smile
[52]

tsunami [ Sh!t Happens ]

o m f g

o.o ....

Skąd tacy ludzie się urywają ?

01.03.2008
17:39
smile
[53]

ribald [ Generaďż˝ ]

Ale tak z drugiej strony tyle powstaje wątków o tym, że nie można zrozumieć kobiet.
A tu proszę! Dać kasę na kosmetyczkę, solarę, zakupy, puknąć i nic więcej jej do życia nie potrzebne. Czysta prostota :D

01.03.2008
17:40
[54]

bitrotten [ Centurion ]

mi tam sie wydaje ze ona nie jest az tak glupia i ze wszystko udaje zeby byc druga frytka i w taki sam sposob dojsc do " slawy" .

01.03.2008
17:41
smile
[55]

Garret Rendellson [ Konsul ]

Ej no ludzie, bądzdżcie wyrozumiali. Przecioeż ona jest niedorozwinięta (innego wytłumaczenia nie ma xD).

01.03.2008
17:54
[56]

Janczes [ You'll never walk alone ]

Odkąd ją pierwszy raz w tv zobaczyłem wiedziałem ze wygra BB.
Jest popyt w kraju na ludzi, którzy (nie)świadomie robią z siebie głupków...
A skoro wygrała to znaczy ze społeczenstwi lubi takie głupie dziewczyny.

01.03.2008
18:06
smile
[57]

Backside [ Generaďż˝ ]

ciężko to skomentować poza tym, że ona jest z Wenus...

Imo to ona pochodzi z planety Melmaq :)

01.03.2008
18:29
smile
[58]

Ronnie Soak [ Lollygagger ]

kurzew - Gabko wracasz do nas???? - to samo mi utkwilo w pamieci

01.03.2008
18:40
smile
[59]

Kazio5 [ Konsul ]

Bożesz ty mój, cóż to za istota ze zbłąkanym umysłem?

01.03.2008
18:45
smile
[60]

COREnick [ LaNuit AppartientANous ]

Idiotka roku!

01.03.2008
19:01
[61]

lhmjkojkm [ Rainbow Six ]

Ewidentny brak inteligencji.

02.03.2008
00:07
[62]

super game fan [ Konsul ]

Fajnie skomentowali na JoeMonster :)
"Jeśli jest więcej takich pustaków jak ona, to czemu nie mamy tych 3 mln mieszkań...?"
:)

02.03.2008
00:18
[63]

King Klick [ Centurion ]

Moze i idiotka ale wygrala tego calego BB i ma teraz kupe kasy. Kto wie, moze tak naprawde tylko udaje taka glupia bo to sie 'sprzedaje'? Niewatpliwie wygrala dlatego ze ludzie ja chcieli ogladac i smiac sie z jej glupoty, innego powodu nie widze :).

02.03.2008
00:26
[64]

mycha921 [ Invisible ]

Oglądanie takich pustaków jest bardzo budujące, są jednak o wieeele głupsze jednostki ode mnie :D

02.03.2008
01:22
smile
[65]

kiewiczi [ Centurion ]

Oja nie poprostu nie dam rady tego oglądać no żal.

02.03.2008
02:18
[66]

Y0D4 [ Pretorianin ]

No jest po prostu głupia i wcale nie jest ładna...

02.03.2008
08:16
smile
[67]

Morbus [ TIR DRIVER ]

" oooo jaaaaaaaaaaaa cieeeeeeeeeeeee " nie no prawie orgazm w myjni ;)

02.03.2008
08:25
smile
[68]

Foks!k [ Volleball - ]

Inteligencją to nie błyszczy dziewczyna xDD

Ja leże i wstać nie mogę z drugiego filmiku podanego przez Mazia xDDD

"Nina, ale ty wiesz że ja muszę wszystko wiedzieć ... "" xDDD

02.03.2008
10:46
[69]

gotmanka [ Legionista ]

mam dla niej prace...żona Benny Hilla;p Potrafi z siebie kobieta durnia zrobić.
a ten oglądaliście??

wstyd kobietom przynosi....;p

02.03.2008
10:50
smile
[70]

Foks!k [ Volleball - ]

"O której króliki idą spać ? Chyba z kurami co ? jak myślicie ... ? ' xDDDDDDDDDDDDD

02.03.2008
10:51
[71]

Piotrus1pan [ ZbiQ2 ]

ja tylko 0.5 minuty dałem radę odsłuchać ;/ Takich głupot słuchać to aż uszy więdną ;]

02.03.2008
12:42
[72]

Tirane [ Konsul ]

Przykre...
Wlasnie zmarnowalem 3 minuty mojego cennego czasu :|

02.03.2008
13:11
smile
[73]

Grey Wolf [ pilot awionetki ]

Przeczytałem w programie telewizyjnym, że dziś zaczyna się kolejna edycja zacnego programu Big Brother, a więc pewnie znowu się wylansuje kolejna idiotka.
Promocje debilizmu ponownie czas zacząć :D

02.03.2008
13:14
smile
[74]

Paul12 [ Buja ]

O Boże, jakie szpony...

02.03.2008
13:22
smile
[75]

klimson_ [ Konsul ]

phi, myślałem, ze beda titsy

02.03.2008
13:25
smile
[76]

davids89 [ Konsul ]

Co za idiotka

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.