
Mazio [ Mr Offtopic ]
Jolanta bierze kąpiel
ciężko to skomentować poza tym, że ona jest z Wenus...
koziolekl [ Generaďż˝ ]
Dawno nie widziałem głupszej kobiety, niż ona. Szkoda, powinno się takich ludzi na Sybir wywozić :)
A filmiku z linku nawet połowy nie dałem rady obejrzeć
Tomal_P [ BRAK STOPNIA ]
udało mi się tylko minutę obejrzeć, dalej nie dałem rady

zmudix [ palnik ]
Chyba z próbówki, jakiś nieudany eksperyment genetyczny. Miała wyjść piękna i diablo inteligentna kobieta, a wyszło, jak widać...
To smutne, że takie cosie istnieją...

techi [ Kami ]
Paznokcie też ma fajne;)
Piotrek.K [ 'Dual Screen' player ]
Moze i glupia ale 100 tysiecy zlotych w kieszeni ma ;)...
Volk [ Senator ]
Rowniez tylko minute dalem rade.

Raynor [ Big Man ]
A to pamiętacie? :)
Lukis171 [ Poznańska Pyra ]
Czy ona to robi specjalnie...te paznokcie...omg...

MasterDD [ :-D ]
Ona jest nawet glupsza od dody.

ribald [ Generaďż˝ ]
O mój Boże :O
Brak mi słów...
Paznokcie to ma odrażające. Bleee x)
Zenedon_oi! [ Generaďż˝ ]
Kurwa jeszcze raz zobacze jej ryj to uczciwie przyrzekam, że wyrzucam telewizor/monitor przez okno.
kurzew [ The Road Warrior ]
Gabko wracasz do nas????
eh....

Ghorri [ ]
Po 31 sekundach musiałem wyłączyć.

Mazio [ Mr Offtopic ]
masz Zenedonie:
gwiazda!
ps. ja dopiero teraz się dowiedziałem, że ona jest z BB. Nie ma mnie w Polsce od paru lat, a zresztą i tak nie oglądam.

ribald [ Generaďż˝ ]
Tradycji stało się zadość:
Also Watching Now(1)
[0rland0walkthrough is actively sharing!] 0rland0walkthrough
:D

QrKo_ [ ]
Az mi sie autentycznie smutno zrobiło :(
Piotrek.K [ 'Dual Screen' player ]
>> Mazio
To moze Cie zszokuje piszac, ze to 'cos'... wygralo BB ;)
mos_def [ Generaďż˝ ]
hahaha, zajebbista jest ta laska ;)
jak wprost z kabaretu, jesli nie udaje to wspolczuje wszystkim ktorzy ja znaja, ale jesli udaje to jest dobra ;)

Mortan [ ]
To jest tak nedzne i zalosne, ze nawet ciezko mi sie smiac z jej glupoty

gacek [ FISHKI dot NET ]
techi >>>> Ciekawe jak się podciera z tymi pazurami

DJ Pinata [ Red Bull Racing ]
"Czuje się jakbym wpadła do morza, na dno oceanu gdzieś"
ribald [ Generaďż˝ ]
To moze Cie zszokuje piszac, ze to 'cos'... wygralo BB ;)
Nie wiem jak Mazia ale mnie zszokowałeś :O Zero intelektu i pół miliona w kieszeni...
gromusek [ Street View ]
ja pier.....

techi [ Kami ]
gacek->Pewnie taką gąbką z przedłużeniem;)
Prince_michal [ Generaďż˝ ]
żal...
beet [ Konsul ]
Ona tak sama z siebie czy jej za to płacą?
Glob3r [ Tots units fem força ]
1:08... dalej nie dałem rady.
Aż żal na nią patrzeć.

HopkinZ [ Legend ]
[27] -->
Pewne gratis było.
c_N_mooris [ Pretorianin ]
musi udaje...bo to się nie dzieje naprawdę :|

Vidos [ Legend ]
...wraca, o Boże to wraca, o jacie a kysz, a kysz, ale ładnie pachnie
Pocieszna dziewczynka.
dave_mgs [ Generaďż˝ ]
Znam wielu głupich ludzi, ale ta to jest jakaś taka....ja nie wiem, głupsza. Swoją drogą z tymi paznokciami to chyba się nie da nic zrobić, może jedynie się podrapać.
Sethan [ Mapex VX Fusion ]
Włączyłem z wyłączonym dźwiękiem (myślałem, że tak będę w stanie to obejrzeć:P) ale i tak po minucie wyłączyłem... oglądanie tego to masochizm!
Maroll. [ Chor��y ]
Jestem masochistą, obejrzałem całe.
$ebs Master [ Profesor Oak ]
omg ale ona glupia
K4B4N0$ [ Pan od Batmana ]
Widzialem ja ostatnio w Rozmowach w Toku. Przyszla z wielka maskotka konia, gadala glosniej i 'glupiej' niz Doda. Czysty plastik.

Erazor_XX [ give it to me baby! ]
Sztuczna inteligencja

mrEdDi [ Sygnatariusz ]
dżizas ...

provos [ Generaďż˝ ]
To to jest serio, nie dla jaj?

ON Line [ sHiFtY ]
n/c
Łyczek [ Legend ]
Post [8] to cały komentarz dla jej inteligencji.

viesiek [ Legend ]
ale o co wam chodzi? jak miałem 5 lat to też się tak w myjni zachowywałem...

Igierr [ Isilven ]
żal.pl

halfmaniac [ Dr. Freeman ]
A co trzeba zrobić w youtube żeby pokazywało, kto jeszcze oglada ten filmik.
A ta Jola to taka ciemna istota, że bez kija nie podchodz

Azerko [ Konsul ]
ja obejrzalem 1:30...ale ja jej nie lubie masakra ;/

-.Scarface.- [ Slayerized ]
O ja, obejrzałem całe i stwierdzam że o takiej idotce to nawet w książkach nie pisali...
ElvenArcher [ Katyń 1940 ]
To nie może być prawda. Nie wierzę.

DJ Pinata [ Red Bull Racing ]
Obejrzałem to po raz drugi i nie mogę... podnieść się z podłogi.
No patrzcie na jej twarz ------------------>
Łahahaha!
Jak głupim można być?...

Jim Raynor [ WeiGhTed CoMpaNioN CuBe ]
DJ Pinata-> Ludzka głupota nie zna granic.
Naprawdę całym sercem żal mi jej i jej rodziców..
Mastyl [ Legend ]
Ta druga, co nie wygrała, Kasia jakaśtam była bardzo ładna. A czemu wygrała ta raszpla z półmetrowymi tipsami... ?

tsunami [ Sh!t Happens ]
o m f g
o.o ....
Skąd tacy ludzie się urywają ?

ribald [ Generaďż˝ ]
Ale tak z drugiej strony tyle powstaje wątków o tym, że nie można zrozumieć kobiet.
A tu proszę! Dać kasę na kosmetyczkę, solarę, zakupy, puknąć i nic więcej jej do życia nie potrzebne. Czysta prostota :D
bitrotten [ Centurion ]
mi tam sie wydaje ze ona nie jest az tak glupia i ze wszystko udaje zeby byc druga frytka i w taki sam sposob dojsc do " slawy" .

Garret Rendellson [ Konsul ]
Ej no ludzie, bądzdżcie wyrozumiali. Przecioeż ona jest niedorozwinięta (innego wytłumaczenia nie ma xD).
Janczes [ You'll never walk alone ]
Odkąd ją pierwszy raz w tv zobaczyłem wiedziałem ze wygra BB.
Jest popyt w kraju na ludzi, którzy (nie)świadomie robią z siebie głupków...
A skoro wygrała to znaczy ze społeczenstwi lubi takie głupie dziewczyny.

Backside [ Generaďż˝ ]
ciężko to skomentować poza tym, że ona jest z Wenus...
Imo to ona pochodzi z planety Melmaq :)

Ronnie Soak [ Lollygagger ]
kurzew - Gabko wracasz do nas???? - to samo mi utkwilo w pamieci

Kazio5 [ Konsul ]
Bożesz ty mój, cóż to za istota ze zbłąkanym umysłem?

COREnick [ LaNuit AppartientANous ]
Idiotka roku!
lhmjkojkm [ Rainbow Six ]
Ewidentny brak inteligencji.
super game fan [ Konsul ]
Fajnie skomentowali na JoeMonster :)
"Jeśli jest więcej takich pustaków jak ona, to czemu nie mamy tych 3 mln mieszkań...?"
:)
King Klick [ Centurion ]
Moze i idiotka ale wygrala tego calego BB i ma teraz kupe kasy. Kto wie, moze tak naprawde tylko udaje taka glupia bo to sie 'sprzedaje'? Niewatpliwie wygrala dlatego ze ludzie ja chcieli ogladac i smiac sie z jej glupoty, innego powodu nie widze :).
mycha921 [ Invisible ]
Oglądanie takich pustaków jest bardzo budujące, są jednak o wieeele głupsze jednostki ode mnie :D

kiewiczi [ Centurion ]
Oja nie poprostu nie dam rady tego oglądać no żal.
Y0D4 [ Pretorianin ]
No jest po prostu głupia i wcale nie jest ładna...

Morbus [ TIR DRIVER ]
" oooo jaaaaaaaaaaaa cieeeeeeeeeeeee " nie no prawie orgazm w myjni ;)

Foks!k [ Volleball - ]
Inteligencją to nie błyszczy dziewczyna xDD
Ja leże i wstać nie mogę z drugiego filmiku podanego przez Mazia xDDD
"Nina, ale ty wiesz że ja muszę wszystko wiedzieć ... "" xDDD
gotmanka [ Legionista ]
mam dla niej prace...żona Benny Hilla;p Potrafi z siebie kobieta durnia zrobić.
a ten oglądaliście??
wstyd kobietom przynosi....;p

Foks!k [ Volleball - ]
"O której króliki idą spać ? Chyba z kurami co ? jak myślicie ... ? ' xDDDDDDDDDDDDD
Piotrus1pan [ ZbiQ2 ]
ja tylko 0.5 minuty dałem radę odsłuchać ;/ Takich głupot słuchać to aż uszy więdną ;]
Tirane [ Konsul ]
Przykre...
Wlasnie zmarnowalem 3 minuty mojego cennego czasu :|

Grey Wolf [ pilot awionetki ]
Przeczytałem w programie telewizyjnym, że dziś zaczyna się kolejna edycja zacnego programu Big Brother, a więc pewnie znowu się wylansuje kolejna idiotka.
Promocje debilizmu ponownie czas zacząć :D

Paul12 [ Buja ]
O Boże, jakie szpony...

klimson_ [ Konsul ]
phi, myślałem, ze beda titsy

davids89 [ Konsul ]
Co za idiotka