LeszekJ [ Chor��y ]
Jaki tablet za ok. 500 zł?
Witam,
siostra męczy mnie o kupno tabletu (ma zamiar studiować architekturę), a ja mogę na ten cel przeznaczyć ok. 500 zł. Co moglibyście mi w tej cenie polecić?
Z góry dziękuję
Łysy Samson [ conqueror ]
cioruss [ oko cyklopa ]
poszukaj najtanszego wacoma..
_agEnt_ [ Tajniak ]
jakość = Tablety Wacomu; przeglądaj je :)
neozes [ Generaďż˝ ]
Za około 500 zł wychaczysz już Wacoma serii Graphire :) Poszukaj.
I jak cioruss już wskazał, tylko Wacom. Za tą marką stoi po prostu jakość. Do tego patent z bezbateryjkowymi rysikami.
Pojawił się nowy model dla nowicjuszy, który ma zastąpić volito2, nazywa się bamboo - około 200 zł.
Sam jestem w posiadaniu Volito2 i mogę wyrazić tylko swoje zadowolenie na jego temat. Co prawda zauważalne opóźnienie (aczkolwiek nie przeszkadzające) i mała rozdzielczość, a za czym idzie nie najlepsza precyzja, wymagają kombinacji redukujących te ujemności, to po wprawie pozostaje się już tylko cieszyć - świetny sprzęt na początek przygody z tabletami. Potem bezpośrednie przejście na Intuosa bym proponował, ale to już całkiem spory wydatek.
Graphire nie miałem w ręku, ale z opowieści nazwałbym go wyższą klasą podstawową. Nie posiada perfekcji Intuosa, ale za to oferuje większy komfort od Volito.

stealth1947 [ Miejsce na Twoją reklame ]
Jezli ktos znajdzie mi Tablet Wacoma serie Graphire za 500zl, bede BARDZO wdzieczny.
Bo na allegro sa tylko za 1000zl.

Coy2K [ Veteran ]
[2]