GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Jaki tablet za ok. 500 zł?

01.03.2008
15:09
[1]

LeszekJ [ Chor��y ]

Jaki tablet za ok. 500 zł?

Witam,
siostra męczy mnie o kupno tabletu (ma zamiar studiować architekturę), a ja mogę na ten cel przeznaczyć ok. 500 zł. Co moglibyście mi w tej cenie polecić?
Z góry dziękuję

01.03.2008
15:27
[2]

Łysy Samson [ conqueror ]

01.03.2008
15:31
[3]

cioruss [ oko cyklopa ]

poszukaj najtanszego wacoma..

01.03.2008
15:41
[4]

_agEnt_ [ Tajniak ]

jakość = Tablety Wacomu; przeglądaj je :)

01.03.2008
15:54
[5]

neozes [ Generaďż˝ ]

Za około 500 zł wychaczysz już Wacoma serii Graphire :) Poszukaj.

I jak cioruss już wskazał, tylko Wacom. Za tą marką stoi po prostu jakość. Do tego patent z bezbateryjkowymi rysikami.

Pojawił się nowy model dla nowicjuszy, który ma zastąpić volito2, nazywa się bamboo - około 200 zł.

Sam jestem w posiadaniu Volito2 i mogę wyrazić tylko swoje zadowolenie na jego temat. Co prawda zauważalne opóźnienie (aczkolwiek nie przeszkadzające) i mała rozdzielczość, a za czym idzie nie najlepsza precyzja, wymagają kombinacji redukujących te ujemności, to po wprawie pozostaje się już tylko cieszyć - świetny sprzęt na początek przygody z tabletami. Potem bezpośrednie przejście na Intuosa bym proponował, ale to już całkiem spory wydatek.
Graphire nie miałem w ręku, ale z opowieści nazwałbym go wyższą klasą podstawową. Nie posiada perfekcji Intuosa, ale za to oferuje większy komfort od Volito.

06.03.2008
14:04
smile
[6]

stealth1947 [ Miejsce na Twoją reklame ]

Jezli ktos znajdzie mi Tablet Wacoma serie Graphire za 500zl, bede BARDZO wdzieczny.

Bo na allegro sa tylko za 1000zl.

06.03.2008
14:07
smile
[7]

Coy2K [ Veteran ]

[2]

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.