GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

horror

01.03.2008
14:51
[1]

dexter48 [ Pretorianin ]

horror

dwa najlepsze horrory jakie kiedykolwiek czytaliście. Chciałbym zaznaczyć, że najlepiej aby autor pisał pisał w stylu S. Kinga, ale nie może to być S.King ;]

01.03.2008
14:55
[2]

MasterDD [ :-D ]

https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=7343784&N=1

01.03.2008
15:00
[3]

dexter48 [ Pretorianin ]

najlepiej aby autor pisał pisał w stylu S. Kinga, ale nie może to być S.King ;]
z tamtego wątku raczej się tego nie dowiem

01.03.2008
15:06
smile
[4]

MasterDD [ :-D ]

Uwierz mi, dowiesz sie :-)

01.03.2008
15:10
[5]

dexter48 [ Pretorianin ]

poza tym tamten wątek jest o filmach, jakbyś nie zauważył mój wątek jest założony w kategorii książki

01.03.2008
15:12
[6]

MasterDD [ :-D ]

Kolego, piszemy tam rowniez o ksiazkach.
Zreszta, jak chcesz. Nie bede Cie przeciez zmuszac :-)

01.03.2008
16:26
[7]

Sethan [ Mapex VX Fusion ]

To w takim razie spróbuj "wgryźć" się w H.P Lovecrafta, polecam najbardziej znane dzieło "Zew Cthulhu".

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.