dexter48 [ Pretorianin ]
horror
dwa najlepsze horrory jakie kiedykolwiek czytaliście. Chciałbym zaznaczyć, że najlepiej aby autor pisał pisał w stylu S. Kinga, ale nie może to być S.King ;]
MasterDD [ :-D ]
https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=7343784&N=1
dexter48 [ Pretorianin ]
najlepiej aby autor pisał pisał w stylu S. Kinga, ale nie może to być S.King ;]
z tamtego wątku raczej się tego nie dowiem

MasterDD [ :-D ]
Uwierz mi, dowiesz sie :-)
dexter48 [ Pretorianin ]
poza tym tamten wątek jest o filmach, jakbyś nie zauważył mój wątek jest założony w kategorii książki
MasterDD [ :-D ]
Kolego, piszemy tam rowniez o ksiazkach.
Zreszta, jak chcesz. Nie bede Cie przeciez zmuszac :-)
Sethan [ Mapex VX Fusion ]
To w takim razie spróbuj "wgryźć" się w H.P Lovecrafta, polecam najbardziej znane dzieło "Zew Cthulhu".