GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Jaki program do Sony Ericsson K700 lub K800?

01.03.2008
14:26
smile
[1]

SergiErnek [ Junior ]

Jaki program do Sony Ericsson K700 lub K800?

Cześć,

Jaki program można wykorzystywac do zgrywania zdjęć, robienia kopii ksiązki adresowej, przesyłania dzwonków przez komputer? Moja dziewczyna ma tel. K700, ja mam model K800 a chcielibyśmy przesyłać pliki do telefonu/komputera.

Z gory dzięki!

01.03.2008
14:27
smile
[2]

Adik81 [ Legionista ]

Witaj,

Osobiście korzystam z programu MyPhoneExplorer, dla mnie jest dużo lepszy niż słynny floAt's Mobile Agent dla Ericssonów, który potrafi się często przywiesić podczas zgrywania z telefonu.

MyPhoneExplorer jest w pełni po polsku, działa zarówno z przewodami USB jak i poprzez Bluetooth i cały czas wychodzą nowe wersje. Szczegółowo opisany jest tutaj:


Jaki program do Sony Ericsson K700 lub K800? - Adik81
01.03.2008
14:28
smile
[3]

dj4ever [ Rzirzej ]

Rozumiem, że przy pomocy kabla?
Po podłączeniu telefonu w "Mój Komputer" będzie nowy dysk przenośny, jak masz kartę to dwa. Znajdujesz pożądany plik i przeciągasz go na pulpit.

02.03.2008
15:54
[4]

SergiErnek [ Junior ]

Chodzi mi raczej o komunikację przez Bluetooth - szybka synchronizacja danych poprzez laptopa. Zaraz sprawdzę ten MyPhoneExplorer, wygląda całkiem nieźle. :)

Dzięki!

02.03.2008
16:22
[5]

siwy346 [ Gamepad ]

Przez Bluetooth to może bluesolei

02.03.2008
16:24
[6]

speedy24 [ Generaďż˝ ]

FloAT Mobile Agent jest bardzo dobry, posiada duzo funkcji a takze potrafi pokazać (przyblizony jak mniemam) stan baterii i na ile dni jeszcze starczy. Ja go uzywam i łącze tel przez bluetooth. Link ponizej


© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.