GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

N95 vs K850i

01.03.2008
14:14
smile
[1]

50Centt [ Centurion ]

N95 vs K850i

Zastanawiam się jak wam sie widzą oba telefony który lepszy jakościowo oraz ładniejszy wyglądem od razu mowie że nie interesuje mnie GPS.

01.03.2008
14:21
[2]

EG2006_43107114 [ Senator ]

N95 ma Symbiana, Wi-fi, wyjście TV, większy wyświetlacz z większą liczbą kolorów i 4x więcej wbudowwanej pamięci. K850i tego nie ma. Bierz N95 i się nie zastanawiaj.

01.03.2008
14:22
[3]

Super Kotlet [ Schabowy ]

N95 o niebo lepsza, ma Symbiana, lepszy wyświetlacz(więcej kolorów) no i GPS, k850i może się przy tym schować.

01.03.2008
14:26
[4]

50Centt [ Centurion ]

A wiecie może jak działa GPS ?

01.03.2008
14:27
[5]

M@rine [ Mariner of Inet ]

Działa tak, jak GPS.

01.03.2008
14:27
smile
[6]

_KoMaNdOr_ [ stopien na forum ]

Odpłatnie.

/ z tego co mi wiadomo
edit:
Zeby nie było to płaci się za nawigacje Nokia Maps.
więc jakąś racje miałem.

01.03.2008
14:28
[7]

Super Kotlet [ Schabowy ]



GPS odpłatnie? oczywiście że za free

01.03.2008
14:28
smile
[8]

M@rine [ Mariner of Inet ]

_KoMaNdOr_
Hahahahhahahahah.

Jak ja lubie ludzi, którzy się wymądrzają na zupełnie nieznane tematy :D
Zeby nie było to płaci się za nawigacje Nokia Maps. Oczywiście są inne programy które wykorzystują wbudowany GPS.

01.03.2008
14:30
[9]

50Centt [ Centurion ]

A czy fon sie nie muli ?

01.03.2008
14:33
[10]

dj4ever [ Rzirzej ]

Jeden lepszy od drugiego...
K850 ma wiele rzeczy, których Nokia nie ma (wymienione wyżej), w ogóle jest zbyt mało nowatorski w porównaniu do poprzedników.
Nokia ma w cholerę tych funkcji, niczego Ci nie zabraknie, ale podobno bateria to dno, strasznie krótko trzyma. Słyszałem też, że wolno chodzi.
Ja bym się rozejrzał za czymś lepszym, te dwa telefony są siebie warte...

01.03.2008
14:38
[11]

mycha921 [ Invisible ]

N95, symbian i wszystko jasne

01.03.2008
14:40
[12]

50Centt [ Centurion ]

Dobra a który fon ma lepszy aparat ? i czy N95 ma Flesza ?

01.03.2008
14:42
smile
[13]

M@rine [ Mariner of Inet ]

Ja nadal nie rozumiem jak ludzie mogą coś polecać na zasadzie "słyszałem" "wydaje mi się" "podobno" . Nie wstyd wam robić z siebie głupa?

01.03.2008
14:42
[14]

??? [ tomi_boss ]

n95 niema flesza

chcesz prosty telefon w obsłudze - bierz k850

chcesz zaawansowana maszynkę - bierz n95

01.03.2008
14:44
[15]

dj4ever [ Rzirzej ]

M@rine- jakbym ja kupował telefon, to szukałbym opinii o nim, a nie wyrzucał pieniądze w błoto. Mnie 'słyszałem' wystarczy, żeby tego nie kupować.
Telefonu nie zmienia się jak skarpet, żeby się uczyć na błędach.

01.03.2008
14:45
[16]

50Centt [ Centurion ]

po ile max klatek nagrywają oba telefony ?

01.03.2008
14:46
[17]

EG2006_43107114 [ Senator ]

Co do GPSu, to jeśli chesz korzystać z wbudowanego to musisz korzystać z Nokia Maps i pobierać mapy na bieżąco z internetu. Jeśli wgrasz inny program do nawigacji np. TomTom, musisz dokupić zewnętrzny GPS na BT.

01.03.2008
14:48
smile
[18]

M@rine [ Mariner of Inet ]

dj
Nie no. Serio!? Opinii? A wiesz, że ta twoja opinia to słyszałem+wydaje mi się*podobno^2/liczba ludzi którym się także wydaje i słyszeli od innych, którzy podobno...
eg...
Też gówno prawda. Nawet mi się nie chce tłumaczyć dlaczego.

01.03.2008
14:52
[19]

dj4ever [ Rzirzej ]

Dobrze więc, niech kupi sobie jeden z nich i sam się przekona. Przecież ~1300 zł wyrzucone w błoto to jak splunąć. Sam bym mu pożyczył, ale nie mam drobnych niestety.

Zadał pytanie, to mu odpowiedziałem. Napisałem co słyszałem, i co 'podobno'. Chyba bardziej nieuczciwe by było, gdybym udawał, że mam te dwa telefony i akurat się nimi bawię, prawda?

01.03.2008
14:52
[20]

??? [ tomi_boss ]

n95 - 640x480 - 30 klatek na sekundę

k850 - 320x240 - 30 albo 15 klatek nie jestem pewien

gps w n95 masz płatny (220 zeta na rok) ale da sie zrobić by był za free

01.03.2008
14:55
smile
[21]

M@rine [ Mariner of Inet ]

???
Łaaagaggrgrgrg
Ile razy trzeba powtarzać, że płaci się za NOKIA MAPS. I to nie tyle używanie, tylko nawigacje w niej, bo mapy możesz przeglądać za darmo.
dj
Najlepiej nic nie mów jak nic nie wiesz. Podobno można nie pisać w każdym możliwym temacie. Ale chyba tylko mi się tak wydaje.

01.03.2008
14:56
[22]

50Centt [ Centurion ]

To teraz kto mi go kupi ? xD

01.03.2008
14:59
[23]

dj4ever [ Rzirzej ]

Mówi to człowiek, który napisał 4 posty, z których dowiedzieliśmy się tylko, że dj spamuje, nie ma racji, bo fora o komórkach kłamią, a GPS jest bezpłatny. Koniec tego gadania, z mojej strony EOT.

01.03.2008
15:02
[24]

50Centt [ Centurion ]

Dobra dzienks za odpowiedzi, wydaje mi się że lepiej kupić n95

01.03.2008
15:04
[25]

M@rine [ Mariner of Inet ]

Ale z moich postów przynajmniej się czegoś dowiedzieliśmy. Twoje to tylko bullshit. O forach nie było nawet slowa.
Ale zauważyłem jeszcze fajniejszą rzecz. Jak ktoś chce mieć ostatnie zdanie, bo myśli że ma rację(a przeważnie jej nie ma) to pisze fajny EOT i myśli że zdyskredytował dyskutanta.

01.03.2008
15:10
[26]

DJ Pinata [ Red Bull Racing ]

"Symbian i wszystko jasne." Ja powiedziałbym, że Symbian i wszystko muli. Taka prawda, że symbian się wiesza i czasami wolno chodzi.
K850i ma lepszy aparat - oba mają 5 mpix, ale testy wykazały, że telefon SE robi lepsze fotki.
Wyświetlacze mają takie same - 320x240

Jeśli nie interesuje cię GPS to N95 odpada, zresztą to wielkie nieporęcznie brzydactwo.

01.03.2008
15:12
[27]

Dym14 [ C L I N I C ]

M@rine--> "Też gówno prawda. Nawet mi się nie chce tłumaczyć dlaczego."
Z Ciebie to naprawdę expert. Widzisz że kolega nie ma za bardzo pojęcia o czym do niego mówisz to byś mu wyjaśnił a nie naśmiewał sie z innych. Pełen profesjonalizm.

Edit: Ja wybrałbym N95 głównie ze względu na symbian. Resztę funkcji jak na przykład aparat zastępują mi inne urządzenia specjalnie do tego stworzone :)

01.03.2008
15:32
[28]

M@rine [ Mariner of Inet ]

Jak ja się na czymś nie znam to siedzę cicho, a nie jeszcze się wymądrzam robiąc z siebie głupka. I nigdzie nie mówie że jestem expertem. Jestem tylko wkurwionym użytkownikiem którego szlag trafia, bo w KAŻDYM temacie o komórkach jest tak samo. Wojna Symbian vs reszta świata z tymi swoimi słyszałem i podobno.

01.03.2008
15:34
[29]

EG2006_43107114 [ Senator ]

M@rine---> Za GPS się nie płaci, ale za APGS, który jest w N95 tak.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.