GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

pomocy!!!!

01.03.2008
14:11
smile
[1]

artu1991 [ Centurion ]

pomocy!!!!

Prosze was wszystkich o pomoc.
Kupilem w komisie kabelek do motoroli v235 i nie bylo lytki jak zaszlem do komisu to poiwedzieli ze w kazdym opakowaniu nie ma i mam taka sprawe czy sa sterowniki do motoroli v235 na internecie bo nie mam kasy na drugi kabelek a samych sterwonikow sie nie da kupic w google.pl sprawdzalem i nic nie ma prosze pomozcie!!!!!!!!!!!

01.03.2008
14:55
[2]

Olek12 [ Wincenty Martenka ]

02.03.2008
11:17
[3]

artu1991 [ Centurion ]

UP!!!!!!!!

02.03.2008
12:29
[4]

lysyZiomek123 [ Pretorianin ]

up up

02.03.2008
12:35
[5]

Cokole_obecny [ Pretorianin ]

a te co Olek12 podał to nie to???

03.03.2008
20:18
[6]

artu1991 [ Centurion ]

dajcie bo olek dal nie wiadmo co

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.