
artu1991 [ Centurion ]
pomocy!!!!
Prosze was wszystkich o pomoc.
Kupilem w komisie kabelek do motoroli v235 i nie bylo lytki jak zaszlem do komisu to poiwedzieli ze w kazdym opakowaniu nie ma i mam taka sprawe czy sa sterowniki do motoroli v235 na internecie bo nie mam kasy na drugi kabelek a samych sterwonikow sie nie da kupic w google.pl sprawdzalem i nic nie ma prosze pomozcie!!!!!!!!!!!
Olek12 [ Wincenty Martenka ]
artu1991 [ Centurion ]
UP!!!!!!!!
lysyZiomek123 [ Pretorianin ]
up up
Cokole_obecny [ Pretorianin ]
a te co Olek12 podał to nie to???
artu1991 [ Centurion ]
dajcie bo olek dal nie wiadmo co