GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Kanada zniesie dzisiaj wizy dla polaków

01.03.2008
12:51
[1]

Master BaraBaron [ Centurion ]

Kanada zniesie dzisiaj wizy dla polaków



niech USA biorą przykład z Kanady

01.03.2008
12:53
[2]

Sisieq [ Pretorianin ]

Dobrze dobrze,tam też wbrew pozorom naszych jest.
Zresztą gdzie nas nie ma...

01.03.2008
12:57
[3]

ronn [ moralizator ]

I tak każdy dostaje wizę, na 10 lat i tyle.

01.03.2008
12:58
smile
[4]

mirencjum [ operator kursora ]

Za późno! Zawsze chciałem popłynąć tam "Batorym".

01.03.2008
13:01
[5]

kurzew [ The Road Warrior ]

I bardzo dobrze. Mniejsze kombinacje przed wyjazdem.

01.03.2008
13:06
[6]

cotton_eye_joe [ maniaq ]

niech USA biorą przykład z Kanady

po co? kto potrzebuje wize, to ja dostanie. sami jestesmy sobie winni, ze tyle osob niekwalifikujacych sie po wize, chce ja dostac. stany maja jasny wymog - % odrzuconych aplikacji nie moze byc wiekszy niz x (10% chyba). a ze w Polsce wynosi ~25-30%, to narazei nie ma na co liczyc.
dlaczego mieliby dla nas robic wyjatek? tylko nie wyjezdzajcie z irakiem / afganistanem - za to mogliby pomoc WP, ale dlaczego mieliby do siebie wpuszczac potencjalnych gastarbeiterow. juz i tak maja miliony imigrantow.
a jak napisalem, kto ma uzasadniona potrzebe dostania wizy (czy turystycznej czy biznesowej), to ja dostanie.

01.03.2008
13:16
[7]

fan realu madryt i raula [ Manolito ]

Nie ma co gadać, można się tylko cieszyć. Od teraz wyjazd do jednego kraju ni będzie się wiązać z problemami z wizą. A wizy do USA szybko zniesione nie będę, a szkoda.

01.03.2008
13:39
[8]

Ptosio [ Legionista ]

dlaczego mieliby do siebie wpuszczac potencjalnych gastarbeiterow. juz i tak maja miliony imigrantow

Mają miliony Meksyków, myślę że nie obraziliby się gdyby zamienić ich na Polaków:)

A tak poważnie: fakt faktem, że w większości przypadków otrzymanie wizy nie jest zbyt trudne, ale zawsze jest to jakaś tam uciążliwość. Przy obecnych możliwościach pracy w UK nie sądzę, żeby Ameryce groził zalew polskich imigrantów. No ale prawo to prawo.

01.03.2008
13:44
[9]

techi [ Kami ]

"Mają miliony Meksyków"

Chyba Meksykanów?;]

01.03.2008
13:45
[10]

ronn [ moralizator ]

Nie Meksyków, ale Szwedów :D

Mucho trabajo, poco dinero.

la puta madre

01.03.2008
13:51
[11]

Mortan [ ]

A slyszalem, ze podobno wizy dla nas, to rewanz, ze gdzies na jakiejs misji pokojowej kopsnelismy im helikoptery czy cos :)

02.03.2008
05:34
[12]

Hawkman [ Konsul ]

W mojej katolickiej szkole codziennie odkrywam jakiegoś nowego polaka. W klasie na marketingu 25% ludzi to Polacy ;)

02.03.2008
08:13
smile
[13]

Morbus [ TIR DRIVER ]

i dobrze przynajmiej bedzie mniej meczarni z wyjazdem.. co nie znaczy ze wogle bedzie wszystko ok:)

.. moze kiedys wpadne w odwiedziny ;) na wakacje

02.03.2008
08:23
[14]

Belert [ Senator ]

po co? kto potrzebuje wize, to ja dostanie. sami jestesmy sobie winni, ze tyle osob niekwalifikujacych sie po wize, chce ja dostac. stany maja jasny wymog - % odrzuconych aplikacji nie moze byc wiekszy niz x (10% chyba). a ze w Polsce wynosi ~25-30%, to narazei nie ma na co liczyc.
dlaczego mieliby dla nas robic wyjatek? tylko nie wyjezdzajcie z irakiem / afganistanem - za to mogliby pomoc WP, ale dlaczego mieliby do siebie wpuszczac potencjalnych gastarbeiterow. juz i tak maja miliony imigrantow.
a jak napisalem, kto ma uzasadniona potrzebe dostania wizy (czy turystycznej czy biznesowej), to ja dostanie.

cotton:-->własnie o to chodzi ze ich gastarbaiterzy z meksyku np. nie walcza za nich i przy nich w iraq i afganistanie

02.03.2008
09:09
[15]

|kszaq| [ Senator ]

Czas najwyższy żeby znieśli ten szajs.

Lepiej nie aby buraki, które już robią nam 'świetną' reklame w UK nie zaczeli robić jej w Ameryce Płn

02.03.2008
09:35
[16]

kayler01 [ Generaďż˝ ]

|kszaq|->jak sie nie podoba to w samolot i lec to odkrecac buahha wstydzisz sie byc Polakiem?O zgrozo. To otworz slepia i zobacz co robia ANglicy przyjezdzajacy do Polski demoluja hotele , szczaja w miejscach publicznych...
Nie sraj na swoje podworko

02.03.2008
09:47
[17]

Azazell3 [ C.O.P ]

super w wakacje ( w te lub za rok) pojade do wujka do kanady :) i może tam jakąś prace dostanę i zostanę? bo tutaj nie widze przyszłości..

Podszkolę się w angielskim i jazda :)

02.03.2008
09:48
[18]

Axl2000 [ Hohner ]

No to moje plany wakacyjne sie zmieniaja, Toronto witaj :D

02.03.2008
10:10
[19]

Kumavan [ Bad to the bone ]

Bardzo dobrze, bo mam tam rodzinę i zawsze były cuda z wizą, zaproszeniami itp.

Axl2000 ----> Piękny kraj, polecam jeśli nie byłeś. Całkiem inny świat.

02.03.2008
10:19
[20]

olivierpack [ Generaďż˝ ]

po co? kto potrzebuje wize, to ja dostanie. sami jestesmy sobie winni, ze tyle osob niekwalifikujacych sie po wize, chce ja dostac. stany maja jasny wymog - % odrzuconych aplikacji nie moze byc wiekszy niz x (10% chyba). a ze w Polsce wynosi ~25-30%, to narazei nie ma na co liczyc.

Wiesz to zawsze wydawało mi się dziwne. To tak jakbym powiedział koledze: stary chciałbym cię wpuścić do domu, ale wiesz mam tu spisane takie wymogi i standardy - wiesz sam je wymyśliłem - kto może wejść, a kto nie, 30% ludzi ich nie spełnia, nie łam się bo chce cię wpuścić, ale te cholerne wymogi, zrozum.

02.03.2008
10:41
[21]

Kumavan [ Bad to the bone ]

olivierpack ---> Temat wiz jest długi i szeroki jak rzeka w moim pięknym mieście. Zestawiasz kolegę, którego przez głupi wymysł nie chciałbyś wpuścić do domu, z niezależnym państwem jakim są Stany Zjednoczone, które mają pełne prawo chronić swoich obywateli przed falą imigrantów. Ciekawe, czy byłbyś tak chętny zaprosić z 7 milionów Turków, Ukraińców, Rosjan, Bułgarów do Polski. Rynek pracy by tego nie wytrzymał, nabywali by oni z czasem prawo do świadczeń emerytalnych, zdrowotnych, rentowych itp. - kolejne obciążenia. Kolega, a morze imigrantów, to nie to samo.

02.03.2008
10:45
[22]

Pshemeck [ Dum Spiro Spero ]

Dla mnie to dziwne. Znam przynajmniej 2 miejsca z ktorych mozna w ciagu 3 minut przedostac sie na teren Stanow bez wiekszych problemow. Ciekawe czy cokolwiek z tymi ogolnie znanymi miejscami zrobia. Sama Kanada miala kiedys o wiele bardziej zlozone procedury jesli chodzi o wizy niz Stany i trudniej taka wize bylo dostac.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.