GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

prosze o rade.

01.03.2008
12:35
[1]

rk1 [ Legionista ]

prosze o rade.

co by tu zmienic; Pro..Qad Q6600 2,40MHz. DDR2 8,00GHz 800MHz.grafika;nVidia8800GTS512 MOBO;GIGABYTE 6-QUAD/S-series. HHD-500GBx1 ZASILANIE;500wMode-Com Feelll.SOUND:CreativeBlaster;24-bit7,1 -X-Fi Xtreme Gamer.DVD;writemaster samsung SH-S203x2 MONITOR;HPw2207h-22"

01.03.2008
12:37
[2]

Narmo [ nikt ]

Właściciela.

01.03.2008
12:38
[3]

Łysy Samson [ Konsul ]

nie masz na co wydawać kasy, tylko na i tak zaje..stego kompa?

01.03.2008
12:39
smile
[4]

lokusik [ Konsul ]

narmo ---> właśnie oddaj mi go :>

01.03.2008
12:55
[5]

rk1 [ Legionista ]

jeszcze go nie skonczylem zostalo mi chlodzenie i chce dolozyc droga grafike polaczyc w trybie SLI narazie mam dwa wentylatory co myslicie o chlodzeniu wodnym?sprawdz sie? NARMO jak cos robic to dobrze to robic

01.03.2008
12:59
smile
[6]

lokusik [ Konsul ]

chłodzenie wodne POLECAM !!!

01.03.2008
13:02
[7]

alien75 [ Konsul ]

zestaw jest dobrze skomponowany jak dodasz drugiego gf to powinieneś podkręcić proca bo będzie wąskim gardłem i pamięci ram wolne

01.03.2008
13:14
smile
[8]

DEXiu [ Generaďż˝ ]

Ja się powstrzymam od entuzjastycznych pochwał i nieśmiało pokażę paluszkiem na zasilacz oraz nagrywarkę

01.03.2008
13:16
[9]

guzol [ Juventus Turyn ]

Feel ? To kompletne nieporozumienie. Do wymiany jak najszybciej !

01.03.2008
13:42
[10]

mirencjum [ operator kursora ]

Popieram guzola. Ten zasilacz nie pasuje i może (choć nie musi) być problemem.

01.03.2008
14:28
[11]

Narmo [ nikt ]

Aha. Kupujesz a nie chcesz upgrade'ować? No to tak. Darował bym sobie 4 rdzenie bo w chwili obecnej mało która gra obsługuje 2 nie mówiąc już o 4 (chyba, ze komputer będzie wykorzystywany też na przykład do obróbki grafiki lub filmów. Wtedy procesor może zostać). RAMu ma się rozumieć ma być 8 GB a nie GHz? Znowu. Jeżeli do grania tylko to sporo za dużo. na upartego 2 GB wystarczą, w porywach 4 GB. Większe ilości to już tylko 64 bitowy system a wtedy mogą wystąpić problemy ze sterownikami do niektórych, zwłaszcza starszych i mało popularnych, urządzeń jak skanery, drukarki itp. Zasilacz do wymiany to oczywiste. Grafika? niedługo premierę mają mieć nowe układy nVidii więc i tu bym się wstrzymał. Co do dysku to pokusiłbym sie o kupno zamiast 1 dużego 2 mniejsze i zrobienie RAIDa.

01.03.2008
14:40
[12]

PrzemoDZ [ Veni, Vidi, Vici ]

Zasilacz Feel?? Powodzenia... ;d

Pamięci 8,00GHz? Co to takiego?

Procesor zmienił bym na E8400, lub Q8200.

01.03.2008
15:55
[13]

rk1 [ Legionista ]

DDR2-8GBtaktowamie800

01.03.2008
16:04
[14]

rk1 [ Legionista ]

a co z nagrywarka?Czy te nowe uklady nVidii beda wspolpracowaly z8800?

01.03.2008
16:07
[15]

Narmo [ nikt ]

Współpracowały w sensie SLI? Raczej wątpię. Do tego chyba są potrzebne 2 takie same karty.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.