GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

-Co to za Gra- Zabawa - Zapraszam!

01.03.2008
12:30
smile
[1]

adi-27 [ Pretorianin ]

-Co to za Gra- Zabawa - Zapraszam!

Jeżeli ktoś chce i lubi zgadywac to tutaj może się podzielic lub odpowiedzic jaka to gra...
________________________________________________________________________

mały regulaminek :

-osoba wstawia screen
-inne osoby odpowiadają
-ta osoba która zgadnie wstawia kolejny screen...
i tak się bawimy...

Jak się komuś nie podoba - to nie nabijac posta komentarzem !!!


zapraszam!

screen (strategia)>>>>>


-Co to za Gra- Zabawa - Zapraszam! - adi-27
01.03.2008
12:31
[2]

Michał ® [ Chor��y ]

https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=7391519&N=1

Jesteś na forum 11 miesięcy, więc powinieneś umieć już korzystać z wyszukiwarki:)

Edit: Zdarza się:)

01.03.2008
12:35
[3]

adi-27 [ Pretorianin ]

szukałem... :P

04.03.2008
22:05
smile
[4]

Rutinho [ Centurion ]

pfff to jasne ze to Praetorians !! :D

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.