
adi-27 [ Pretorianin ]
-Co to za Gra- Zabawa - Zapraszam!
Jeżeli ktoś chce i lubi zgadywac to tutaj może się podzielic lub odpowiedzic jaka to gra...
________________________________________________________________________
mały regulaminek :
-osoba wstawia screen
-inne osoby odpowiadają
-ta osoba która zgadnie wstawia kolejny screen...
i tak się bawimy...
Jak się komuś nie podoba - to nie nabijac posta komentarzem !!!
zapraszam!
screen (strategia)>>>>>
Michał ® [ Chor��y ]
https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=7391519&N=1
Jesteś na forum 11 miesięcy, więc powinieneś umieć już korzystać z wyszukiwarki:)
Edit: Zdarza się:)
adi-27 [ Pretorianin ]
szukałem... :P

Rutinho [ Centurion ]
pfff to jasne ze to Praetorians !! :D