
beziko [ Generaďż˝ ]
Małe pytanie do grafików !!
Nie wiecie jak zrobić i czym aby było tak jak na zdjęciu że na dole jest ciemniej potem coraz jaśniej ?? Próbowałem i nie potrafię tego zrobić bo tworzę motyw do telefonu :(
Więc bardzo proszę o szybką pomoc :)
Z GÓRY DZIĘKI !!

M@rine [ Mariner of Inet ]
Gradient. Chyba wszystkie edytory to mają.
beziko [ Generaďż˝ ]
No ale jak się to robi ??
swee [ Gunslinger ]
odpowiednim narzędziem? Czym robisz grafiki do tego motywu?
beziko [ Generaďż˝ ]
Używam Sony Ericsson : Themes Creator 3.19 POLECAM ;)
No ale jakim to narzędziem się to robi ??
Y0D4 [ Pretorianin ]
W większości programów graficznych to się nazywa gradient tool, lub podobnie. Można też w stylach ustawiać takie rzeczy - chyba najłatwiej w ten sposób to zrobić.
Lincoln01 [ Pretorianin ]
Ja dostałem z telefonem płytkę z użytecznymi, legalnymi programami.Ja zdjęcia z telefonu obrabiam PHOTOSHOPEM.