GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Małe pytanie do grafików !!

01.03.2008
12:10
smile
[1]

beziko [ Generaďż˝ ]

Małe pytanie do grafików !!

Nie wiecie jak zrobić i czym aby było tak jak na zdjęciu że na dole jest ciemniej potem coraz jaśniej ?? Próbowałem i nie potrafię tego zrobić bo tworzę motyw do telefonu :(

Więc bardzo proszę o szybką pomoc :)

Z GÓRY DZIĘKI !!


Małe pytanie do grafików !! - beziko
01.03.2008
12:16
smile
[2]

M@rine [ Mariner of Inet ]

Gradient. Chyba wszystkie edytory to mają.

01.03.2008
12:24
[3]

beziko [ Generaďż˝ ]

No ale jak się to robi ??

01.03.2008
12:26
[4]

swee [ Gunslinger ]

odpowiednim narzędziem? Czym robisz grafiki do tego motywu?

01.03.2008
12:29
[5]

beziko [ Generaďż˝ ]

Używam Sony Ericsson : Themes Creator 3.19 POLECAM ;)

No ale jakim to narzędziem się to robi ??

01.03.2008
12:33
[6]

Y0D4 [ Pretorianin ]

W większości programów graficznych to się nazywa gradient tool, lub podobnie. Można też w stylach ustawiać takie rzeczy - chyba najłatwiej w ten sposób to zrobić.

01.03.2008
18:12
[7]

Lincoln01 [ Pretorianin ]

Ja dostałem z telefonem płytkę z użytecznymi, legalnymi programami.Ja zdjęcia z telefonu obrabiam PHOTOSHOPEM.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.