GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Nagrywarka DVD

01.03.2008
11:27
[1]

Pyleczek [ Pretorianin ]

Nagrywarka DVD

Chce kupić nagrywarke DVD do 100zł tylko nie wiem jaką


Co myślicie o tej?

01.03.2008
11:28
[2]

Innocentz [ Generaďż˝ ]

Może coś Liteon-a.

01.03.2008
11:31
smile
[3]

jamkgh_rev02 [ Generaďż˝ ]

pioneer



tylko musisz sobie wybrac, sata/ata.

01.03.2008
11:36
[4]

qaq [ CCCP ]

Mam taką i nie narzekam. Nie żałuję kupna



3 zł ci szkoda? znajdziesz ją za mniejszą cenę, ot choćby tu

01.03.2008
11:36
[5]

Pyleczek [ Pretorianin ]

jamkgh_rev02 ----> ok ale teraz którą?


qaq----> mówiłem do 100zł a nie powyżej...

01.03.2008
11:39
[6]

Axl2000 [ Hohner ]

jakby kosztowala 100,10zł tez bys sie plumkał?

co za roznica czy 100zł czy 103zł, mama ci nie pozyczy 3zł?

01.03.2008
11:44
[7]

kabum [ STIG ]

pioneer 112D lub 115D na Ata lub 212 na sata. Sam posiadam 112D i bez problemu wypala na wszystkich płytach.

01.03.2008
11:44
[8]

Pyleczek [ Pretorianin ]

taka roznica ze to nie dla mnie, a ta osoba ma ograniczony budżet, a konkretnie moze przeznaczyc
tylko 100zl

kabum ----> taka sama mam jak ty

01.03.2008
11:46
[9]

Axl2000 [ Hohner ]

Ja mam Samsunga model 182 Writemaster z Lightscribem kupiona pol roku temu za 100zł wiec teraz taniej i nagrywa i dobrze i cicho....

a kazdy i tak chwali co jego...

01.03.2008
11:46
smile
[10]

egzi9000 [ Mały_Dzielny_Toster ]

Ja osobiście posiadam LG SUPER MULTI i sprawuje się świetnie.. nie sprawia żadnych problemów i bez wszystko nagrywa ;] Dałem za nią 98zł więc polecam

Axl ----> nie każdy ;] ale poprosu lepiej polecik komuś coś co sie samemu wypróbowało a nie w ciemno :D wcześniej miałem samsunga i też sie świetnie sprawował tylko czas go zabił ;]

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.