Pyleczek [ Pretorianin ]
Nagrywarka DVD
Chce kupić nagrywarke DVD do 100zł tylko nie wiem jaką
Co myślicie o tej?
Innocentz [ Generaďż˝ ]
Może coś Liteon-a.

jamkgh_rev02 [ Generaďż˝ ]
pioneer
tylko musisz sobie wybrac, sata/ata.
qaq [ CCCP ]
Mam taką i nie narzekam. Nie żałuję kupna
3 zł ci szkoda? znajdziesz ją za mniejszą cenę, ot choćby tu
Pyleczek [ Pretorianin ]
jamkgh_rev02 ----> ok ale teraz którą?
qaq----> mówiłem do 100zł a nie powyżej...
Axl2000 [ Hohner ]
jakby kosztowala 100,10zł tez bys sie plumkał?
co za roznica czy 100zł czy 103zł, mama ci nie pozyczy 3zł?
kabum [ STIG ]
pioneer 112D lub 115D na Ata lub 212 na sata. Sam posiadam 112D i bez problemu wypala na wszystkich płytach.
Pyleczek [ Pretorianin ]
taka roznica ze to nie dla mnie, a ta osoba ma ograniczony budżet, a konkretnie moze przeznaczyc
tylko 100zl
kabum ----> taka sama mam jak ty
Axl2000 [ Hohner ]
Ja mam Samsunga model 182 Writemaster z Lightscribem kupiona pol roku temu za 100zł wiec teraz taniej i nagrywa i dobrze i cicho....
a kazdy i tak chwali co jego...

egzi9000 [ Mały_Dzielny_Toster ]
Ja osobiście posiadam LG SUPER MULTI i sprawuje się świetnie.. nie sprawia żadnych problemów i bez wszystko nagrywa ;] Dałem za nią 98zł więc polecam
Axl ----> nie każdy ;] ale poprosu lepiej polecik komuś coś co sie samemu wypróbowało a nie w ciemno :D wcześniej miałem samsunga i też sie świetnie sprawował tylko czas go zabił ;]