Eckity [ Konsul ]
Pomocy z telefonem
Witam, posiadam nokię 6234 i miałem ostatnio na niej wirusa. Nokia ta nie ma symbiana, ale mimo to wirus był. Zapłaciłem dość trochę za naprawę telefonu i chcę zapobiec takim sytuacjom, ale nie mogę znaleźć nic o antywirach na ten telefon. Może jest jakiś? Może jest coś takiego co skanuje pliki na kompie przed wgraniem ich do telefonu? Pomocy!
Morbid Curiosity [ Legionista ]
Ehh, no to nie wiem..
Wydaje mi się, że bez symbiana nie możliwe jest zawirusowanie.
Chyba, że tak jak stwierdził mycha921, że mogli coś wgrać przez bluetooth.
mycha921 [ Invisible ]
Nie masz symbiana, nie możesz mieć wirusa na komórce. Proste.
Chyba, że ktoś ci przeglądał telefon przez bluetooth, bo są do tego odpowiednie aplikacje, ale nagrzebać nic nie mógł
Morbid Curiosity>> To jest na symbiana !
Narmo [ nikt ]
A czym przejawiało się to zawirusowanie?
mefek [ Konsul ]
Możliwe, że odebrałeś sms z wirusem. Kiedyś bylo głośno o tych wirusach w komórkach.
siwy346 [ Gamepad ]
Po prostu uważaj co odbierasz przez bluetooth albo przez sms
Eckity [ Konsul ]
Tak, telefon nie włanczał sie, ale było białe tło i potem sie wyłączał. Specjalista powiedział, że to wirus.

Azerko [ Konsul ]
moja siostra tez miala cos podobnego a stalo sie to bo dostała sms odebrala go i własnie takie skutki byly, ze sie białe tło robiło potem sie wyłącza itd. wiec usuneła sms i jest gz ;]
Eckity [ Konsul ]
Ale ja nie mogłem do menu wejść.