GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Pomocy z telefonem

01.03.2008
11:08
[1]

Eckity [ Konsul ]

Pomocy z telefonem

Witam, posiadam nokię 6234 i miałem ostatnio na niej wirusa. Nokia ta nie ma symbiana, ale mimo to wirus był. Zapłaciłem dość trochę za naprawę telefonu i chcę zapobiec takim sytuacjom, ale nie mogę znaleźć nic o antywirach na ten telefon. Może jest jakiś? Może jest coś takiego co skanuje pliki na kompie przed wgraniem ich do telefonu? Pomocy!

01.03.2008
11:10
[2]

Morbid Curiosity [ Legionista ]

Ehh, no to nie wiem..
Wydaje mi się, że bez symbiana nie możliwe jest zawirusowanie.
Chyba, że tak jak stwierdził mycha921, że mogli coś wgrać przez bluetooth.

01.03.2008
11:10
[3]

mycha921 [ Invisible ]

Nie masz symbiana, nie możesz mieć wirusa na komórce. Proste.

Chyba, że ktoś ci przeglądał telefon przez bluetooth, bo są do tego odpowiednie aplikacje, ale nagrzebać nic nie mógł

Morbid Curiosity>> To jest na symbiana !

01.03.2008
11:13
[4]

Narmo [ nikt ]

A czym przejawiało się to zawirusowanie?

01.03.2008
11:14
[5]

mefek [ Konsul ]

Możliwe, że odebrałeś sms z wirusem. Kiedyś bylo głośno o tych wirusach w komórkach.

01.03.2008
12:52
[6]

siwy346 [ Gamepad ]

Po prostu uważaj co odbierasz przez bluetooth albo przez sms

01.03.2008
18:24
[7]

Eckity [ Konsul ]

Tak, telefon nie włanczał sie, ale było białe tło i potem sie wyłączał. Specjalista powiedział, że to wirus.

01.03.2008
18:28
smile
[8]

Azerko [ Konsul ]

moja siostra tez miala cos podobnego a stalo sie to bo dostała sms odebrala go i własnie takie skutki byly, ze sie białe tło robiło potem sie wyłącza itd. wiec usuneła sms i jest gz ;]

01.03.2008
18:52
[9]

Eckity [ Konsul ]

Ale ja nie mogłem do menu wejść.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.