GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Requiem: Bloodymare

01.03.2008
10:23
smile
[1]

Yos_sarian [ Washington Irving ]

Requiem: Bloodymare

Wlasnie wystartowaly beta testy do nowego MMO. Gra ktos? Miala to byc gra "dla dorosłych" strasznie, mnostwo krwi a wyszlo raczej przecietnie. Klimatu brak, straszne nie jest ani troche (ewentualnie grafika straszy) a rozgrywka przypomina troche guild wars tyle ze w duzo gorszym wydaniu. Jezeli mimo wszytstko ktos chcialby zobaczyc to sa jeszcze klucze do wersji beta na pewnym sporym zagranicznym serwisie o mmorpg. W sumie szkoda bo liczylem ze bedzie w koncu jakis tytul "nie dla dzieci" z prawdziwego zdarzenia. Mialo byc super a wyszlo jak zwykle...

01.03.2008
10:48
[2]

Yos_sarian [ Washington Irving ]

kategoria +18 zniknela ale pare screenow


Requiem: Bloodymare - Yos_sarian
01.03.2008
10:48
[3]

Yos_sarian [ Washington Irving ]


Requiem: Bloodymare - Yos_sarian
01.03.2008
10:48
[4]

Yos_sarian [ Washington Irving ]


Requiem: Bloodymare - Yos_sarian
01.03.2008
10:49
[5]

Yos_sarian [ Washington Irving ]


Requiem: Bloodymare - Yos_sarian
© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.