
Yos_sarian [ Washington Irving ]
Requiem: Bloodymare
Wlasnie wystartowaly beta testy do nowego MMO. Gra ktos? Miala to byc gra "dla dorosłych" strasznie, mnostwo krwi a wyszlo raczej przecietnie. Klimatu brak, straszne nie jest ani troche (ewentualnie grafika straszy) a rozgrywka przypomina troche guild wars tyle ze w duzo gorszym wydaniu. Jezeli mimo wszytstko ktos chcialby zobaczyc to sa jeszcze klucze do wersji beta na pewnym sporym zagranicznym serwisie o mmorpg. W sumie szkoda bo liczylem ze bedzie w koncu jakis tytul "nie dla dzieci" z prawdziwego zdarzenia. Mialo byc super a wyszlo jak zwykle...