GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Streowanie myślami?

01.03.2008
10:23
smile
[1]

Apocaliptiq [ Mr Everything ]

Streowanie myślami?



Może być ciekawie. Szczególnie jak zastosują to w grach ;)

01.03.2008
10:30
smile
[2]

-=BROGI23=- [ Generaďż˝ ]

Użytkownicy EPOC oprócz gry otrzymają także dostęp do serwisu internetowego, który umożliwi korzystanie z większej liczby gier, rozmowy na czacie i publikacje własnych treści takich jak fotografie i muzyka. - to dopiero będzie pisanie tego co się myśli ;) Ale ciekawa sprawa takie hełmofon :)

01.03.2008
10:37
smile
[3]

Azerko [ Konsul ]

ciekawe czy będzie tak dobry jak piszą ;]

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.