GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

wirus?

01.03.2008
09:39
[1]

Credenz [ Centurion ]

wirus?

witam... właczyłem jakies 15 min temu kompa i zauwazylem ze na pulpicie pojawily mi sie dwie dodatkowe ikonki a mianowicie Windows Update i Help and Support Center. Chcialem je przeniesc do nieuzywanych skrótów pulpitu i kiedy to zrobilem ikonki znowu sie pojawily. To samo kiedy wyrzucilem je do kosza - po chwili znowu były... to moze byc wirus? mial ktos podobny przypadek?

01.03.2008
09:45
[2]

Morbid Curiosity [ Legionista ]

1. Przeskanuj system.
2. Jeżeli znajdzie wirusy to raczej sprawa rozwiązana
3. Jeżeli nie znajdzie to, napisz do supportu Microsoft.

Adres supportu - Microsoft

01.03.2008
09:54
smile
[3]

Cokole_obecny [ Pretorianin ]

Mi pomógł Spybot-S&D

01.03.2008
18:06
[4]

Lincoln01 [ Pretorianin ]

To raczej nie jest wirus ale jednak przeskanuj system antywirusem.Jakiego używasz ?


wirus? - Lincoln01
© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.