GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

GLS - mała prośba do życzliwych ludzi

01.03.2008
09:28
[1]

Grzesiek [ www na-skroty pl ]

GLS - mała prośba do życzliwych ludzi

Do netu mam dostęp tylko z komórki i strona GLSu nie działa u mnie poprawnie.

Czy ktoś się orientuje czy GLS dostarcza przesyłki w soboty?

Bardzo bym prosił aby ktoś mi wkleił status przesyłki o numerze

35651037334

trzeba wejść na strone GLS i wybrać Track i coś tam :-)

Pomocny duszom się zrewanżuje przy nadażającej się okazji :-)

01.03.2008
09:31
[2]

Vidos [ Legend ]

Proszę.


GLS - mała prośba do życzliwych ludzi   - Vidos
01.03.2008
09:33
[3]

yazz_aka_maish [ Legend ]

35651037334 1001 2008-03-01 0:53 Przejscie HUB NORMAL 1

Potem juz nic.

01.03.2008
09:34
smile
[4]

Grzesiek [ www na-skroty pl ]

Dzieki Vidios :-)

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.