GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Gmail - Mistrzowska reklama :)

01.03.2008
08:55
smile
[1]

mycha921 [ Invisible ]

Gmail - Mistrzowska reklama :)



Postarali się, świetnie im to wyszło.

01.03.2008
08:59
[2]

Vidos [ Legend ]

To w Rosji jest internet ?

Ciekawie zrobione no i pracochłonne.

01.03.2008
09:03
[3]

Narmo [ nikt ]

Vidos --> Jasne że jest. Najlepsze porno strony są z Rosji ;)

01.03.2008
09:07
smile
[4]

boskijaro [ Legend ]

Nawet fajne

01.03.2008
09:08
smile
[5]

RockyX [ Konsul ]

No, ciekawe.

01.03.2008
09:12
smile
[6]

jojko999 [ Generaďż˝ ]

gmail toćka com :-)

01.03.2008
09:12
smile
[7]

Piotrus1pan [ ZbiQ2 ]

ile pracy <szok>.Reklama ciekawa

01.03.2008
09:15
[8]

Przemq1 [ Pretorianin ]

Muszę przyznać, że fajnie zrobione, ale w przyspieszeniu fajnie się to ogląda, tylko gorzej by było to zrobić samemu w normalnym tępie ;).

01.03.2008
09:25
smile
[9]

Eckity [ Konsul ]

Ile oni nad tym spędzili?

01.03.2008
09:50
smile
[10]

junko119 [ Junior ]

W każdym bądź razie fajnie to wygląda ^^

01.03.2008
09:55
smile
[11]

Frogus121 [ The Chosen of Fortune ]

01.03.2008
09:57
smile
[12]

Dexter666 [ Fresh dyspozytor ]

super, pełen podziw:)

01.03.2008
10:01
smile
[13]

Igierr [ Isilven ]

Super szybki ten net mają

01.03.2008
10:17
[14]

Azzie [ bonobo ]

Co sie dziwic, najblizszy dzialajacy komputer ruskie maja w Suwalkach :>

01.03.2008
10:23
smile
[15]

yazz_aka_maish [ Legend ]

Moze i fajne, ale raczej do wrzucenia na youtube only. Gdybym w TV zobaczyl taka w przerwie filmu, reklame trwajaca ponad 3 minuty, to juz za drugim razem bym kur^&& :))))

01.03.2008
14:19
[16]

mycha921 [ Invisible ]

up

01.03.2008
14:25
[17]

Tomal_P [ THE TRUTH IS OUT THERE ]

fajnie zrobiona reklama

02.03.2008
02:04
[18]

mycha921 [ Invisible ]

ostatni up

02.03.2008
02:17
smile
[19]

.:Jj:. [ The Force ]

Hm, respect.

05.03.2008
10:34
[20]

Karl_o [ maniaC ]

NICE :) Faktycznie, troche sie chlopaki napracowali :)

05.03.2008
16:50
[21]

Łysack [ Przyjaciel ]

pomysłowe:D

05.03.2008
20:52
smile
[22]

eLJot [ a.k.a. księgowa ]

Fajna :)

05.03.2008
20:56
smile
[23]

Kubcys [ Virtual Tuner ]

Ruskom to trzeba tlumaczyc...

ale podoba mi sie :D

05.03.2008
20:58
smile
[24]

szymon_majewski [ Senator ]

Ciekawe

05.03.2008
21:02
smile
[25]

Michał Raven [ Jeremy Clarkson ]

Niezła.

05.03.2008
21:05
smile
[26]

MasterDD [ :-D ]

Oryginalne :-)

05.03.2008
21:09
smile
[27]

bitrotten [ Centurion ]

dobre

05.03.2008
21:13
[28]

Shaybeck [ Bo tutaj był błąd ... ]

zajebiaszcze
dżymajl toczka kom

05.03.2008
21:16
smile
[29]

Wintermoon [ Pretorianin ]

Śmiejecie się z ruskich? Jeście zaściankowi. Rozjanie maja więcej osób podłączonych do internetu niż Polska, a średni dochód na rodzinę w Moskwie to prawie 10 000 zł miesięcznie. Rozjanie mają więcej zachodnich samochodów, więcej luksusowych samochodów, więcej komputerów, telefornów, więcej wszystkiego. Jesteśmy wioską pełna wieśniaków w porównaniu z Rosją.

A wy się śmiejecie z ich internetu, oni mają własne satelity telekomunikacyjne i mają pierdzielony internet nawet na Syberii za kołem podbiegunowym.

05.03.2008
21:17
[30]

Shaybeck [ Bo tutaj był błąd ... ]

średni dochód na rodzinę w Moskwie to prawie 10 000 zł miesięcznie

wintermoon - taaa, statystyka wrogiem przeciętnego człowieka
ale licz że kilka osób zarabia miliony a reszta żebrze

co do internetu - racja, niema co się śmiać :D



mój internet jeden z szybszych w kraju, jest na średniej w rosji

05.03.2008
21:19
smile
[31]

darek_dragon [ 42 ]

Genialne :)

05.03.2008
21:22
smile
[32]

mrEdDi [ Sygnatariusz ]

wow :) troche się napracowali xD

05.03.2008
21:33
[33]

jozef911 [ Pretorianin ]

Narmo-> Hmmm, a co konkretnie z tamtych stron byś polecał?:P

05.03.2008
21:34
smile
[34]

AnnataR [ Mac addict ]

Coś w podobnym klimacie, reklama VW:

05.03.2008
21:38
smile
[35]

pablo397 [ sport addicted ]

05.03.2008
21:42
[36]

Golem6 [ Gorilla The Sixth ]

Fajne. Pomysłowe i efektowne! :]

05.03.2008
21:42
smile
[37]

MasterDD [ :-D ]

AnnataR -> Jedyna slusza reklama VW in da haaauuuuzzzzz, yaaaaa :D




Byly chyba jeszcze ze 2 :-)

[edit]

05.03.2008
21:42
[38]

D:-->K@jon<--:D [ Żubr z puszczy ]

Czy ktos zauwazyl ze murzyni sa tu od "brudnej" roboty ;P?

05.03.2008
21:53
[39]

AnnataR [ Mac addict ]

MasterDD ---> a billboardy do tej kampanii widziales? :-)



05.03.2008
22:00
smile
[40]

MasterDD [ :-D ]

Swietne!

*ustawia opis na GG*

05.03.2008
22:05
smile
[41]

jajko w imadle [ Kozak ]

kapitalne

05.03.2008
22:30
smile
[42]

WolverineX [ Legend ]

dobre

05.03.2008
22:57
smile
[43]

Sznapi [ Rashômon ]

Przygotowania wyczerpujące, a efekt wspaniały.

05.03.2008
23:00
[44]

Hugunumana [ Konsul ]

podoba mi sie :D

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.