Pshemeck [ Dum Spiro Spero ]
Poszukuje : Program ktory skasuje kazdy, nawet uzywany plik :)
Poszukuje programu ktory skasuje plik uzywany przez inna aplikacje. Siedzi mi takie cholerstwo na dysku i ani w trybie awaryjnym ani w NC nie da sie go skasowac. Z gory dzieki.
ronn [ moralizator ]
unlocker
taki maskahaka jak ty, znać powinien :
(chociaż, jeśli program jest napisany pr0 to i tak nie da rady)
Pshemeck [ Dum Spiro Spero ]
Unlocker nie znajduje zadnych lancuchow a mimo to pliku nie moze skasowac :) Dawno temu sprawdzalem.Znam ten program bo jestem taki mastahaka :) Zadziw mnie czyms innym :)
ronn [ moralizator ]
co to w ogóle jest? probowałeś wszystkie combofixy i inne czary z mleka?
Pshemeck [ Dum Spiro Spero ]
Uszkodzony plik exe ( nie, nie wirus :) ). Przenosic go moge wiec zrobilem mala partycje,przenioslem i formatowalem :P
Kilgur [ Pretorianin ]
dziwne ze w trybie awaryjnym go usunac nie mogles :) chyba ze nie uzywales trybu awaryjnego z konsola :) ja w taki sposob usunolem nawet svchost ktory w zwyklym trybie awaryjnym niedawal sie usunac :)
mirencjum [ operator kursora ]
Proszę zapoznać się z poradami w temacie usuwania plików itp:

Adamus [ Gladiator ]
mirencjum --> Mam do Ciebie chłopie PYTANIE :-p Czy Ty śledzisz wszystkie watki? I czy czasami odchodzisz od GOLa? :-D

mirencjum [ operator kursora ]
Adamus --> To tylko złudzenie optyczne. Jestem na forum w doskokach między pracą, mnóstwem zajęć codziennych i jeszcze sobie gram. Jak mam wolne to mnie więcej widać, a tak normalnie to tylko czasami wpadam i wypadam.

Adamus [ Gladiator ]
mirencjum --> Kiedyś, dawno, dawno temu też bardzo sie udzielałem na forum, ale ostatnio nie chce mi się :-P. Przede wszystkim wkurza mnie jakość wypowiedzi, setki bzdurnych watków, kłótnie i wyzwiska i męczące sa tysiace spamerów piszących o niczym, ale nadal czytam sporo i obserwuje i podziwiam Cie chłopie, masz zapał, którego mi niestety zabrakło :-(. Ciekawe na jak długo...