GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Poszukuje : Program ktory skasuje kazdy, nawet uzywany plik :)

01.03.2008
04:57
[1]

Pshemeck [ Dum Spiro Spero ]

Poszukuje : Program ktory skasuje kazdy, nawet uzywany plik :)

Poszukuje programu ktory skasuje plik uzywany przez inna aplikacje. Siedzi mi takie cholerstwo na dysku i ani w trybie awaryjnym ani w NC nie da sie go skasowac. Z gory dzieki.

01.03.2008
04:59
[2]

ronn [ moralizator ]

unlocker

taki maskahaka jak ty, znać powinien :


(chociaż, jeśli program jest napisany pr0 to i tak nie da rady)

01.03.2008
05:02
[3]

Pshemeck [ Dum Spiro Spero ]

Unlocker nie znajduje zadnych lancuchow a mimo to pliku nie moze skasowac :) Dawno temu sprawdzalem.Znam ten program bo jestem taki mastahaka :) Zadziw mnie czyms innym :)

01.03.2008
05:04
[4]

ronn [ moralizator ]

co to w ogóle jest? probowałeś wszystkie combofixy i inne czary z mleka?

01.03.2008
05:22
[5]

Pshemeck [ Dum Spiro Spero ]

Uszkodzony plik exe ( nie, nie wirus :) ). Przenosic go moge wiec zrobilem mala partycje,przenioslem i formatowalem :P

01.03.2008
07:28
[6]

Kilgur [ Pretorianin ]

dziwne ze w trybie awaryjnym go usunac nie mogles :) chyba ze nie uzywales trybu awaryjnego z konsola :) ja w taki sposob usunolem nawet svchost ktory w zwyklym trybie awaryjnym niedawal sie usunac :)

01.03.2008
08:20
[7]

mirencjum [ operator kursora ]

Proszę zapoznać się z poradami w temacie usuwania plików itp:

01.03.2008
09:50
smile
[8]

Adamus [ Gladiator ]

mirencjum --> Mam do Ciebie chłopie PYTANIE :-p Czy Ty śledzisz wszystkie watki? I czy czasami odchodzisz od GOLa? :-D

01.03.2008
09:53
smile
[9]

mirencjum [ operator kursora ]

Adamus --> To tylko złudzenie optyczne. Jestem na forum w doskokach między pracą, mnóstwem zajęć codziennych i jeszcze sobie gram. Jak mam wolne to mnie więcej widać, a tak normalnie to tylko czasami wpadam i wypadam.

01.03.2008
11:04
smile
[10]

Adamus [ Gladiator ]

mirencjum --> Kiedyś, dawno, dawno temu też bardzo sie udzielałem na forum, ale ostatnio nie chce mi się :-P. Przede wszystkim wkurza mnie jakość wypowiedzi, setki bzdurnych watków, kłótnie i wyzwiska i męczące sa tysiace spamerów piszących o niczym, ale nadal czytam sporo i obserwuje i podziwiam Cie chłopie, masz zapał, którego mi niestety zabrakło :-(. Ciekawe na jak długo...

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.