GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Podkrecanie procka

01.03.2008
03:12
[1]

tosiek2142 [ Konsul ]

Podkrecanie procka

Chce podkrecic mojego Pentium IV 3.0 Ghz HT Presscot. Tylko w podkrecaiu procka to jestem nowicjueszem.
Moj Komp:

CPU: Pentium IV 3.0E GhZ
MOBO: AsRock P4V88+
PSU: Huntkey 500w

Mozecie mi powiedziec jak podkrecic tego procka przez BIOSa albo jakis latwiejszy sposon? I ile wiecej wycoagne MhZ z tego procka?

01.03.2008
03:17
smile
[2]

Dayton [ Senator ]

wyztarczy zagooglac i juz mozna czytac, czytac i chlonac niezbedna wiedze


© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.