GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Prosze posłuchaj i zagłosuj : )

01.03.2008
00:42
smile
[1]

b166er [ grindcore Joe ]

Prosze posłuchaj i zagłosuj : )

Wiem, wiem ze bylo chyba juz milion takich watkow ale ja nie prosze o puste glosy na tzw "maxa" prosze o ocene utworow tak wysoko na ile zasluguja - wiecie kazdy glos wazny.

muzyka miescie sie chyba w przedziale rock/alternatywa.

z gory wielkie dzieki z kazdy glosik oddany :)




© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.