GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Mały wie co dobre

01.03.2008
00:25
smile
[1]

techi [ All Hail Lelouch! ]

Mały wie co dobre



Edukacja muzyczna od małego na najwyższym poziomie:)

01.03.2008
00:33
smile
[2]

Y0D4 [ Pretorianin ]

<-- Zajebiaszcze! Mały wymiata!

01.03.2008
00:38
smile
[3]

3w [ Generaďż˝ ]

<---

01.03.2008
00:39
smile
[4]

Adamss [ beer & chill ]

Mały szaleniec :D. Ten to ma już przyszłość rozpisaną jak 3eba :>.

01.03.2008
00:41
smile
[5]

Lolter [ African Herbman ]

Mocny.

05.03.2008
10:46
smile
[6]

Karl_o [ maniaC ]

Dobry dzieciak :)

05.03.2008
11:00
smile
[7]

FunBreaker [ I will fall ]

niezłe :)

05.03.2008
11:06
[8]

Niggy T. [ Legionista ]

pierwsza minuta ok, potem malec zasypia a widz razem z nim.

05.03.2008
11:15
smile
[9]

szuru-buru [ Jacuś ]

Świetny jest! Gitara trochę za ciężka dla niego:)

05.03.2008
12:20
smile
[10]

Tirane [ Magic Level: 69 ]

pierwsza minuta ok, potem malec zasypia a widz razem z nim.
Racja, ale i tak fajne

05.03.2008
12:24
smile
[11]

MasterDD [ :-D ]

Hell Yeah!!!

Super dzieciak. Jak bede mial swojego to bedziemy dzialac podobnie :>

05.03.2008
12:28
smile
[12]

MasterDD [ :-D ]



heavy metal christmas kids

05.03.2008
13:43
smile
[13]

martusi_a [ Celestial ]

To się nazywa wychowanie w słusznym stylu. :)

Znajomy opowiadał mi kiedyś o 3latku, który na hasło "szatan" macha głową i gestykuluje odpowiednie znaki.. tylko pozazdrościć takiego dzieciaka. ;)

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.