GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Wolfenstein - Enemy Territory

29.02.2008
21:47
smile
[1]

ksrekin [ Centurion ]

Wolfenstein - Enemy Territory

Witam. Mam problem bo chciałem se zagrać Wolfenstein - Enemy Territory lecz gdy chce się połączyć z jakimś serverem to wyskakuje mi taki błąd : . Proszę o szybką pomoc. Pozdrawiam :)

29.02.2008
21:48
[2]

COREnick [ LaNuit AppartientANous ]

Zainstaluj najnowszego patcha.

29.02.2008
21:52
[3]

ksrekin [ Centurion ]

Mam zainstalowanego patcha 2.60 ale nie wiem czy jest dobry.

29.02.2008
21:56
[4]

blazerx [ knowledge is free ]



powinienes miec etpro + punkbuster zainstalowany jeszcze

czyli sciagasz to:

# Unofficial ET pack including everything you need to play ET with 1 download, mods / maps etc.

i powinno dzialac

29.02.2008
22:00
[5]

ksrekin [ Centurion ]

A chcialbym sie spytac czy moglby mi ktos napisac wszystkie pliki potrzebne do grania w Wolfenstein - Enemy Territory i instrukcje jak wszystko dobrze skonfigurowac?

29.02.2008
22:04
[6]

Foks!k [ Volleball - ]

Gdybyś zadał mi to pytanie rok temu to bym pomógł :/ Myśląc ze nie dam rady oderwać się od Et źle myślałem ...

29.02.2008
22:04
[7]

blazerx [ knowledge is free ]

no zesz podaje przeciez,

mam wizyte domowa zrobic i zainstalowac wszystko?

jak masz juz podstawke, sciagasz i instalujesz to


na koncu masz miec:
Podstawa+ patch +punkbuster+etpro

29.02.2008
22:08
[8]

Radkoss [ Starszy Ratownik ]

Tylko patch 2.60b a nie zwykły.

29.02.2008
22:09
smile
[9]

blazerx [ knowledge is free ]

jest w paku ktory podalem

29.02.2008
22:14
[10]

puszczyk [ Generał brygady ]

Do patcha 2.60b nie zaszkodzi mieć patchselector_260b w razie gdy będziesz chciał grać na serwerze w starszej wersji (przeważnie jest niższy poziom i będzie ci łatwiej na początek)
oraz All-Seeing Eye do przeglądania i łączenia się z serwerami.

29.02.2008
22:15
[11]

ksrekin [ Centurion ]

A podacie link do pobrania ET Pack v1.3 w torrencie? Bo to co przeslal blazerx nie chce mi sie sciagac :(.

01.03.2008
00:59
[12]

lo0ol [ Jónior ]

Nie gram od dawna ale gamestv jak działało tak działa.

01.03.2008
15:10
[13]

ksrekin [ Centurion ]

Ten link jest dobry, ale ja poprosilbym go w torrencie :)

01.03.2008
17:18
smile
[14]

ksrekin [ Centurion ]

Mam juz etpro lecz nie wiem co z nim zrobic :(

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.