
ksrekin [ Centurion ]
Wolfenstein - Enemy Territory
Witam. Mam problem bo chciałem se zagrać Wolfenstein - Enemy Territory lecz gdy chce się połączyć z jakimś serverem to wyskakuje mi taki błąd : . Proszę o szybką pomoc. Pozdrawiam :)
COREnick [ LaNuit AppartientANous ]
Zainstaluj najnowszego patcha.
ksrekin [ Centurion ]
Mam zainstalowanego patcha 2.60 ale nie wiem czy jest dobry.
blazerx [ knowledge is free ]
powinienes miec etpro + punkbuster zainstalowany jeszcze
czyli sciagasz to:
# Unofficial ET pack including everything you need to play ET with 1 download, mods / maps etc.
i powinno dzialac
ksrekin [ Centurion ]
A chcialbym sie spytac czy moglby mi ktos napisac wszystkie pliki potrzebne do grania w Wolfenstein - Enemy Territory i instrukcje jak wszystko dobrze skonfigurowac?
Foks!k [ Volleball - ]
Gdybyś zadał mi to pytanie rok temu to bym pomógł :/ Myśląc ze nie dam rady oderwać się od Et źle myślałem ...
blazerx [ knowledge is free ]
no zesz podaje przeciez,
mam wizyte domowa zrobic i zainstalowac wszystko?
jak masz juz podstawke, sciagasz i instalujesz to
na koncu masz miec:
Podstawa+ patch +punkbuster+etpro
Radkoss [ Starszy Ratownik ]
Tylko patch 2.60b a nie zwykły.

blazerx [ knowledge is free ]
jest w paku ktory podalem
puszczyk [ Generał brygady ]
Do patcha 2.60b nie zaszkodzi mieć patchselector_260b w razie gdy będziesz chciał grać na serwerze w starszej wersji (przeważnie jest niższy poziom i będzie ci łatwiej na początek)
oraz All-Seeing Eye do przeglądania i łączenia się z serwerami.
ksrekin [ Centurion ]
A podacie link do pobrania ET Pack v1.3 w torrencie? Bo to co przeslal blazerx nie chce mi sie sciagac :(.
lo0ol [ Jónior ]
Nie gram od dawna ale gamestv jak działało tak działa.
ksrekin [ Centurion ]
Ten link jest dobry, ale ja poprosilbym go w torrencie :)

ksrekin [ Centurion ]
Mam juz etpro lecz nie wiem co z nim zrobic :(