GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Zagłada nadciąga!

29.02.2008
20:46
[1]

Agent_007 [ Twoja Stara! ]

Zagłada nadciąga!



Do schronów rodacy!

29.02.2008
20:48
[2]

mannan [ Neo-Crusader ]

Dobrze że nie mieszkam na zachodzie

29.02.2008
20:49
smile
[3]

Kubcys [ Virtual Tuner ]

a kij z tym :P wiatru nie zatrzymasz... pewnie przespie cala sobote i niedziele bo pradu jak zwykle nie bedzie

EDIT: Ja wlasnie mieszkam na zachodzie... ;) i prawie na dolnoslaskim

EDIT2: wogle to troche pozno o tym powiedzieli...

29.02.2008
20:49
[4]

KANTAR1 [ Symulator Interfejsu ]

U mnie na razie cisza... A co do wiatru: W wakacje taki był i jakoś przeżyłem. No i nawet z dwa tygodnie temu był w porywach do 110 i nic się nie stało (no może prócz rozwalonej małej szopki).

29.02.2008
20:50
[5]

www222 [ Good Morning Revival ]

Na zachodzie jest jakaś skocznia?

29.02.2008
20:51
smile
[6]

Mazio [ Mr Offtopic ]

spoko, w Szkocji (niejako po drodze) trochę wieje. Nawiało mi do ogródka czteropaków Kronenbourga i dwa wina. Da się przeżyć.

29.02.2008
20:51
smile
[7]

ElvenArcher [ Katyń 1940 ]

E tam!

29.02.2008
21:17
smile
[8]

SzymX_09 [ Konsul ]

Ja mieszkam na południu to mogę liczyć na wiatry halne. W sumie taki kataklizm jak u Mazia jak on sam powiedział : "Da sie przeżyć"

Nie ma sie czym martwić rodacy!

29.02.2008
21:34
[9]

Kozi89 [ Senator ]

Że co?? Ja żadnego kataklizmu ni zamawiałem i nie zgadzam się.

Na szczęście są dwa powody, które sprawiają, że nie przejmuje się tym za bardzo:
1. Mieszkam w południowo-wschodniej części kraju
2. W ten weekend mam akurat prace więc przez większą cześć dnia mnie i tak w domu nie będzie

Gorzej jeśli wywali prąd i nie naprawią tego do poniedziałku...

29.02.2008
21:37
smile
[10]

Kazio5 [ Konsul ]

Jestem gotowy. Czekam.

29.02.2008
21:56
smile
[11]

alpha4175 [ Pro Gamer ]

Żeby mi tylko słupa TEPSy nie wyrwało!

29.02.2008
22:10
smile
[12]

artis [ Pretorianin ]

śmiejcie się śmiejcie , a wiatr potrafi ludziom zabrać więcej czasem niż inne żywioły

29.02.2008
22:14
smile
[13]

boskijaro [ Senator ]

Ja mieszkam w środkowo-zachodniej części

może być ciekawie

Najsilniejszy wiatr jest przewidywany w nocy 01/02.03.2008,
w porywach 100-110 km/h, lokalnie do 120 km/h.
:|

29.02.2008
22:18
smile
[14]

twostupiddogs [ Senator ]

Ja zamierzam jutro wyjść na krótki rower :)

29.02.2008
22:20
[15]

|LoW|Snajper [ Senator ]

Moje miasto Inowroclaw. No zegnajcie RODACY !

29.02.2008
22:29
[16]

Prince_michal [ Generaďż˝ ]

no to zajebiście znowu wiatr

29.02.2008
22:51
[17]

wilqu [ Konsul ]

Po ostatnim takim wietrze jakimś cudem zalało mi modem pod parapetem przy szczelnie zamkniętych oknach, na weekend jedzie pod biurko :)

29.02.2008
22:53
[18]

halfmaniac [ Dr. Freeman ]

Ja centralna, a dokładniej środkowo-zachodnia, a dokładniej to okolice miasta Kalisza , no może być ciekawe, ale raczej nię będzie takiego wiatru jak rok temu w styczniu, albo 10 lat temu w sierpniu co trąba powietrzna przeszła.

29.02.2008
22:59
[19]

-=BROGI23=- [ Generaďż˝ ]

100km od Szczecina w zach-pom jak narazie tylko pada, ale nie powiem, wypizgalo mnie z lekka jak wracalem do domu :/

29.02.2008
22:59
smile
[20]

paul665anka [ Generaďż˝ ]

twostupiddogs - - - i wzniesiesz się w powietrze niczym chłopcy i mały kosmita w E.T

29.02.2008
23:06
smile
[21]

G0thm0g [ Zwiastun Apokalipsy ]

Łiiiiiii... może w końcu poprzewracają się te drzewa, które po wichurach jesienią nie są zdecydowane, czy chcą stać czy leżeć, więc opierają się na innych :P

Ach - włączyła się, ale cała jest tak samo czerwona, więc nic ciekawego z niej nie wynika :P

29.02.2008
23:14
[22]

-=BROGI23=- [ Generaďż˝ ]

Gothmog ---> nie bedziesz mial pradu w domu/pracy przez 2 dni, to zobaczysz co to jest era kamienia lupanego i zalowal swoich slow :P

29.02.2008
23:18
smile
[23]

G0thm0g [ Zwiastun Apokalipsy ]

-=BROGI23=- ---> phi. Brak prądu na moim osiedlu jest tak częstym zjawiskiem, że zdążyłem się przyzwyczaić :P A mówiłem o drzewach w lesie, a nie o tych nad liniami energetycznymi - one niech zdecydowanie sobie stoją :P

29.02.2008
23:22
[24]

Łyczek [ Legend ]

Dobrze że mieszkam w Warszawie. Nie zazdroszczę ludziom mieszkającym na wsiach. Tutaj budynki stosunkowo dużo zatrzymują silny wiatr.

29.02.2008
23:31
[25]

Azerath [ Pretorianin ]

Mnie takie coś nie przeraża jakoś. Wiatr jak wiatr, tyle że ciut mocniejszy :)

29.02.2008
23:35
[26]

Glob3r [ Tots units fem força ]

Mieszkam na płn-zach... Chyba będzie ciekawie.
Parę dni temu była tutaj niewiarygodna nawałnica.
Środek tej nawałnicy był właśnie w moim powiecie. Dachówki pozlatywała, drzewa sie powywracały... ee...
Replay?

29.02.2008
23:36
[27]

mariaczi [ Alone ]

Na wyspach jest masakra ale piwo jest więc się przeżyje:)

29.02.2008
23:37
[28]

halfmaniac [ Dr. Freeman ]

Glob3r--> U mnie było tak samo, a powiat kaliski, to trochę daleko, też mówili , że u nas było to "epicentrum". Właśnie zaczął u mnie padać deszcz a u was jak jest?

29.02.2008
23:49
[29]

jojko999 [ Generaďż˝ ]

tia, a tydzień temu synoptycy ogłaszali, że zima się kończy i ocieplenie będzie do 20 stopni w plusie. A tu teraz jak na złość flauta (gdynia - minuty przed północą)

29.02.2008
23:50
[30]

kali93 [ Konsul ]

U mnie na razie cisza i spokój

29.02.2008
23:52
smile
[31]

Kubcys [ Virtual Tuner ]

u mnie pada i troche wieje ale niegrozne :) mieszkam w Kepnie wiec to ani Dolny Slask ani Wielkopolska :P (atmosferyczie Dolny Slask a wg. mapy Wielkopolska)

jak przed chwila wyszedlem na dwor to powietrze takie jak nad morzem xD

29.02.2008
23:54
[32]

Przewodnik Syriusza [ sygnowano JK ]

W Warszawie Cisza&Spokój :-)

29.02.2008
23:55
[33]

MatiRonaLDo75 [ LO GANGSTA ]

u mnie cisza jak na razie

29.02.2008
23:56
smile
[34]

mirencjum [ operator kursora ]

Jelenia Góra. Cisza, ale jakaś taka dziwna.

01.03.2008
00:02
[35]

Glob3r [ Tots units fem força ]

halfmaniac -> Cisza i spokój. Ani wiatru, ani deszczu.

Level up... ;)

01.03.2008
00:04
[36]

Hitmanos [ 47 ]

Jelenia Góra. Cisza, ale jakaś taka dziwna.

mirencjum-> Jakto mówią: cisza przed burzą :)

Właście - u mnie też coś cicho - za cicho...

01.03.2008
00:13
[37]

Azerath [ Pretorianin ]

Dziwne, bardzo dziwne. U mnie też jest cicho. To jest jakiś spisek, a możę nawet układ? Musimy walczyć z układem, układ jest zły i niszczy gospodarkę :)

01.03.2008
01:08
smile
[38]

alpha4175 [ Pro Gamer ]

Dolny Śląsk

Okno mam uchylone, złowroga cisza... Czyżbym był w oku cyklonu?

01.03.2008
02:32
[39]

Łyczek [ Legend ]

Warszawa. Zamiast silnego wiatru jest lekki deszcz.

01.03.2008
02:33
smile
[40]

Przewodnik Syriusza [ sygnowano JK ]

Potwierdzam relację dla Warszawy :-)

01.03.2008
02:37
smile
[41]

techi [ Kami ]

Szczecin->Pada i właśnie przyszedł pierwszy mocny podmuch wiatru;)

01.03.2008
02:51
[42]

jajko w imadle [ Konsul ]

*niuch, niuch* i smell bullshit xD chodź pod wwą lekko kropi :-)

01.03.2008
03:15
[43]

ES_Lechu [ Piw Paw Elo 320 ]

w łodzi chyba normalnie, nic sie nie dzieje, nie czuje jeb** po oknie jak zawsze kiedy wieje :P

01.03.2008
03:17
smile
[44]

Mazio [ Mr Offtopic ]

w balonie też spokój

01.03.2008
04:01
[45]

korkalom [ Centurion ]

Legnica - cisza i spokój..

01.03.2008
07:47
[46]

Jaworczyk96 [ Generaďż˝ ]

u mnie będzie wiało około 75km/h ale mieszkam w bloku to się tak nie boje

01.03.2008
07:59
smile
[47]

Awerik [ Konsul ]

I gdzie ta zagłada?

01.03.2008
08:17
smile
[48]

Kubcys [ Virtual Tuner ]

zagłada cos sie spóźnia :) ale u mnie juz troche wieje... a u Was?

01.03.2008
08:21
smile
[49]

ambu_ [ Pretorianin ]

Jako, ze jestem strazakiem we Wroclawiu doszedl do nas meldunek pogodynki. Wiatry do 120 na godzine... Mialo zaczac sie o swicie i cisza.
Wczoraj odwiedzilo nas TVN24 i pokazywai jak przygotowujemy sie do wichury. :D

01.03.2008
08:45
[50]

mirencjum [ operator kursora ]

ambu_ --> jestem strazakiem we Wroclawiu

Jak jest wichura to chyba sobie nie odetchniesz? Kiedy straż się zbuntuje? Jesteście od wszystkiego. Plama na drodze, kotek na drzewie, samobójca na dachu, woda w piwnicy, wypadek drogowy. A przecież macie gasić pożary. Szanuję waszą ciężką służbę!

01.03.2008
08:48
[51]

Kalino$ [ Konsul ]

zagłada cos sie spóźnia :) ale u mnie juz troche wieje... a u Was?

u mnie nic.Zwyczajna deszczowa pogoda

01.03.2008
08:49
smile
[52]

-=BROGI23=- [ Generaďż˝ ]

Mam znajomego straszaka i on mi zawsze mówi, że to bardzo ciężka praca :> Tak że podziw dla Ciebie ;)

U mnie pada na potęgę, ale wiatru jak nie było, tak nie ma (na szczęście) :)

01.03.2008
08:57
[53]

Bdx [ Senator ]

W Pile dzeszcz..wiatr ma pojawić się po południu.. Prawdziwe dzieło zniszczenia dopiero wieczorem.

01.03.2008
09:21
smile
[54]

Kubcys [ Virtual Tuner ]

wiadomo moze kiedy dojdzie na dolny slask? bo musze pojechac do wroca a zajmie mi to ze 3 godzinki ;/

01.03.2008
09:29
[55]

Eckity [ Konsul ]

Ja mieszkam w górach... Ale będzie wiało, narazie wije słabo, ale pada deszcz...

01.03.2008
09:37
[56]

NyyKo [ Generaďż˝ ]

Bydgoszcz -> Od nocy pada jak skurwysyn

01.03.2008
09:40
[57]

Kłosiu [ Senator ]

Heh w Poznaniu zdarzaja sie mocniejsze podmuchy z zachodu, ogolnie cala rzecz wydaje sie opozniona o okolo 6h. Zczelo wiac kolo 4-6 rano a i to nie za mocno, w zeszlym roku byly mocniejsze wichury :).

Acha, padac zaczelo rowno o 22, ale to tez nie jakis kataklizm ;p

01.03.2008
09:41
[58]

boskijaro [ Senator ]

U nas tylko troche wiało (Gorzów wielkopolski) więc nie było tak źle ;] ale padało całą noc

01.03.2008
09:42
smile
[59]

mirencjum [ operator kursora ]

Niestety nie pomylili się. Jelenia Góra. Wieje, grad, deszcz, okna chce wyrwać. A muszę iść do sklepu.

01.03.2008
09:53
smile
[60]

Chudy The Barbarian [ Generaďż˝ ]

Białystok - pada deszcz, ale nie jakiś tam hardpornowy od razu ;p

01.03.2008
09:56
[61]

Igierr [ Isilven ]

U mnie już coś się zaczyna. Wiatr dość mocny się zerwał.

01.03.2008
10:01
[62]

Bechemoth [ Konsul ]

Ja mieszkam na krańcu mazowsza,tuz przy ,,granicy" z województwem kujawsko-pomorskim,no i narazie nic się nie dzieje,rano chwilę padał lekki deszcz i nic pozatym.

01.03.2008
10:12
smile
[63]

Popielny [ Grand ]

50km na zachód od Poznania- wiatr momentalnie groźnie sie ruszył

01.03.2008
10:14
[64]

EG2006_43991898 [ Nadworny krasnal ]

50 kmów na północ od wrocka cicho lekki wiatr i słońce

01.03.2008
11:11
[65]

Kubcys [ Virtual Tuner ]

no u mnie juz "piździ" jak cholera

01.03.2008
11:18
[66]

Rozner99 [ Patrz na mnie suko ]

Wrocław - tylko lekki wiatr. Przed chwilą byłem na dworze, i specjalnej siły wiatru nie poczułem ;]
Gdzie ta zagłada?

01.03.2008
11:20
[67]

NyyKo [ Generaďż˝ ]

Już zaczyna mocniej wiać

01.03.2008
12:33
[68]

John_Kruger [ Internetowy eksplorator ]

centrum Polski - watr się zerwał w ciągu paru minut, wieje , że hoho...

01.03.2008
12:36
smile
[69]

whiter [ Generaďż˝ ]

jeżeli ta woda zmiecie jedną czwartą polski to rosja będzie większa :DDDD

a tak na serio>>>

spoiler start

trochę się boję,że mnie zmiecie

spoiler stop

01.03.2008
12:46
smile
[70]

G0thm0g [ Zwiastun Apokalipsy ]

Szczecin - czubki drzew lekko kiwają się na wietrze i pada obrzydliwy kapuśniak :/ Zapewne za kilka godzin się zacznie (zapewne wtedy, gdy będę wychodził znając moje szczęście :P).

01.03.2008
12:51
[71]

Santaix [ Chor��y ]

U mnie już Cyfra + nie działa ... Mieszkam na Śląsku .

01.03.2008
12:51
[72]

Kogee [ Konsul ]

Białystok spokojny, ale pogoda faktycznie jakaś przed-burzowa.

01.03.2008
12:54
smile
[73]

KapCioch [ Konsul ]

Dopiero teraz dowiedziałem się że ma być rzekomo jakiś huragan, owszem w nocy trochę wiało, ale na kataklizm się nie zapowiadało, rano wstałem trochę kołysało drzewami i ostro deszcz z gradem dudnił po oknach, ale od 12 ucichło, nie mówiąc już o kataklizmie:P A przecie mieszkam na zachodzie:P W Dolnym śląsku:P Chociaż tu gdzie mieszkam pogoda zawsze jest inna niż u reszty kraju:)

Jednym słowem zwykłe popsucie pogody. Tu zawieje tam poleje i end

01.03.2008
12:55
smile
[74]

Kubcys [ Virtual Tuner ]

u mnie juz od 3h wieje i to dosc mocno... chmury zauwazylem, ze jakby byly coraz nizej i zapylaja jak wsciekle, powietrze jakies dziwne... ogolnie mam nadzieje ze przez dzisiejsza noc nie bede mial cabrioletu z pokoju :)

tak u mnie wygladalo kolo 11 (moze niewyglada to powaznie ale na otwartej przestrzeni naprawde "targa" i wogle te chrmury takie kłębiaste jakies) ->


Zagłada nadciąga! - Kubcys
01.03.2008
12:57
[75]

ppaatt1 [ szef wywiadu ]

Żary - padało i kołysało drzewami do 12 nic ponadto. Teraz spokój.

01.03.2008
13:04
[76]

Sznapi [ Parufka ]

Warszawa - ciągle kropi deszcz, prawie zero wiatru. Coś czuję, że to przysłowiowa cisza przed burzą :P

01.03.2008
14:05
[77]

John_Kruger [ Internetowy eksplorator ]

Emma coraz silniejsza - materiał z TVN24 (filmy po wichurze itp)

Gdzie będzie wiało?
Zobacz infografikę W Płocku wiatr przewrócił drzewo


Naprawdę silnie będzie wiać na Ziemi Lubuskiej, w Wielkopolsce oraz na Pomorzu (w porywach do 80 km/h). - Mogą pojawić się również burze - mówi tvn24.pl Wojciech Raczyński, meteorolog TVN Meteo. Dodaje, że najsilniejsze porywy wiatru wystąpią w Polsce w sobotę po południu (na nizinach do około 100 km/h a wysoko w Karkonoszach do 220 km/h) oraz w nocy soboty na niedzielę (na nizinach do 120 km/h wysoko w Karkonoszach do 220 km/h). W niedzielę po południu wiatr zacznie słabnąć.

01.03.2008
15:27
[78]

Lincoln01 [ Pretorianin ]

Już doszedł na podkarpacie.Ja z domu nie wyjdę.

01.03.2008
15:31
[79]

Lincoln01 [ Pretorianin ]

Zdjęcie zrobiłem komórką jakieś 40 sekund temu ale zrobiłem bokiem i jakoś nie wyraźnie widać.


Zagłada nadciąga! - Lincoln01
01.03.2008
16:01
[80]

alpha4175 [ Pro Gamer ]

Dolny Śląsk - Zaczyna coraz mocniej wiać, okno które jest na uchylne zamyka się i otwiera... Miałem jakiś spadek napięcia, zresetowało mi router...

01.03.2008
16:02
smile
[81]

Kompo [ Legend ]

Kraków - przed chwilą mi spadło wiaderko ze stołu, ale to chyba nie przez wiatr.

01.03.2008
16:16
[82]

speedy24 [ Generaďż˝ ]

...ja mieszkam przy samej granicy z niemcami, dzis cały dzien pada deszcz i wieje wiatr.

01.03.2008
16:26
smile
[83]

G0thm0g [ Zwiastun Apokalipsy ]

Szczecin - Wiatr coraz mocniejszy i pada w kratkę.

Kompo ---> to napeno wiatr zatrząsł Twoim domem i przez to spadło wiaderko :P

speedy24 ---> tak to już jest jak się mieszka przy granicy z Niemcami :P

01.03.2008
16:45
[84]

Richard_Hamond [ lubię .T.o.p..G.e.a.r. ]

Jak dobrze, że nie mieszkam na Zachodzie.

01.03.2008
17:02
[85]

Lincoln01 [ Pretorianin ]

U mnie na chwilę wyjrzało Słońce ale dalej wieje i pada......niech pada ile się da.........

01.03.2008
17:07
[86]

Hitmanos [ 47 ]

Nie padało, nie wiało, po południu zaczeło wiać, lać teraz - trochę wieje, trochę pada. Zobaczymy co będzie dalej

01.03.2008
17:19
[87]

G0thm0g [ Zwiastun Apokalipsy ]

Właśnie zaczęło mocniej wiać - ludzie mają problemy z chodzeniem, drzewa się kołyszą, deszcz zacina poziomo (wiedziałem, że wszystko się zacznie, jak będę wychodził :P).

01.03.2008
17:22
smile
[88]

techi [ Kami ]

Nie parkujcie pod wolno stojącymi znakami drogowymi(takimi stawianymi przy remontach dróg). Sąsiad stracił tylną szybę aucie i ma wgnieciony dach, bo taki znak się przewrócił;)

Zdjęcia nie zdążyłem zrobic;)

01.03.2008
17:40
[89]

lolex00 [ Konsul ]

techi ---> no to kupic nowa szybe a reszta to szpachelka i lakier xD a wszystko przed glupote ludzka xD

01.03.2008
17:46
smile
[90]

Hitmanio [ Legend ]

W nocy z soboty na niedzielę ma być największy wiatr? Ja śpię przy kataklizmach = burza, wiatr, deszcz, grad mnie nie obudzi... jakoś mnie kataklizmy uspokajają w nocy...

01.03.2008
17:53
[91]

Lincoln01 [ Pretorianin ]

Możę nie będzie aż takiego jak go malują .
A do kiedy on ma być ?

01.03.2008
17:59
[92]

Zabójca13 [ Generaďż˝ ]

W Sieradzu smiertelny spokoj poza odglosem samochodow.

01.03.2008
18:01
[93]

Wrocławianin [ Konsul ]

U mnie Emma zebrała już KRWAWE ŻNIWA!!!!!!!!BŁAHAHAHAAAAAHAAAAHAHAHAHAHAAHHAAHAHAHAHAHAHAAHAA!!!haha

01.03.2008
18:01
[94]

Przewodnik Syriusza [ sygnowano JK ]

Raport warszawski na 18:00:

Ciemno nieprawdopodobnie, ale wieje słabo.

Północna Warszawa :)

01.03.2008
18:03
[95]

Glob3r [ Tots units fem força ]

Info z zachodniopomorskiego:
Ciemno, pada deszcz i wieje. Ale taki wiatr to nic specjalnego ;].

01.03.2008
18:04
[96]

Apocaliptiq [ Mr Everything ]

I mnie również ciemno. Nie wieje, trochę pada. Piotrków Trybunalski(Łódzkie)

edit: poprawka - trochę wieje

01.03.2008
18:06
[97]

MadaKosnik [ Kocham Polki ]

Info z dolnego śląska (Świdnica, ok 100 km od wrocka) :
Trochę wieje i pada, nic specjalnego ...

01.03.2008
18:08
[98]

mannan [ Neo-Crusader ]

A u mnie (południe) ciemno, głucho i nic si.ę nie dzieje

01.03.2008
18:08
[99]

vinni [ Robert Kubica ]

U mnie Pomorze a dokładnie Chojnice Troche Pada i Troche wieje pewnie fala wiatru nadejdzie w nocy.

01.03.2008
18:08
[100]

Hitmanos [ 47 ]

uuu teraz pada mocniej ale wiart uspokoił się

jakoś mnie kataklizmy uspokajają w nocy...

Hitmanio-----> Ciekawe czy też byś był spokojny jakby ci dach wyrwał jeden z tych kataklizmów ;)

01.03.2008
18:11
[101]

Kubcys [ Virtual Tuner ]

ja mieszkam w Kepnie (70km od Wrocka) i dosc mocno wieje, czasami deszcz potrafi leciec doslownie poziomo...

01.03.2008
18:12
[102]

kkkkkkrystian [ Senator ]

woj. śląskie, wyżyna krakowsko-częstochowska, powiat zawierciański
na razie cicho i głucho tyle że deszczowo

01.03.2008
18:15
smile
[103]

Lolter [ Totally ]

W Szczecinie wiatr już ładnie daje.

01.03.2008
18:17
smile
[104]

techi [ Kami ]

Lolter->Poczekajmy do północy:D
Mam nadzieję, ze nie będę musiał lecieć, bo mi plachta z drewna odleci;D

01.03.2008
18:18
smile
[105]

grubach [ Konsul ]

Wrocław
MadaKosnik-->
"Trochę wieje i pada, nic specjalnego ..." - wyjełeś mi to z ust. ;)

01.03.2008
18:26
[106]

Dym14 [ C L I N I C ]

Wrocław - wieje ale 42 km a nie 12 czy 130 jak mówią na tvn24

01.03.2008
18:35
[107]

*_*Cypriani [ White Trash ]

Okolice Poznania - wieje bardzo mocno, jak szedłem do sklepu to myślałem że łeb mi urwie...

01.03.2008
18:41
[108]

Lincoln01 [ Pretorianin ]

Ja widziałem przez okno jak ptaka lecącego zdmuchneło.

01.03.2008
18:46
[109]

Glob3r [ Tots units fem força ]

Wieje coraz mocniej. Z tego co czytałem, to teraz ma sie dopiero zaczynać zabawa.
Niby jeszcze nic specjalnego, a już powoli prąd diabli biorą.

01.03.2008
18:49
smile
[110]

vinni [ Robert Kubica ]

No u mnie też coraz mocniej wieje ale mieszkam w bloku wiec dachu mi nie urwie.

Mieszkam jak co w Chojnicach woj Pomorskie

01.03.2008
18:50
smile
[111]

Marcinkiewiczius [ Formula 1 Fan ]

Wielkopolska

Wieje bardzo mocno, zaraz chyba prąd pójdzie ;/.

01.03.2008
18:51
[112]

MadaKosnik [ Kocham Polki ]

teraz trochę Cyfrowy Polsat szwankuje :P

01.03.2008
18:52
[113]

beowulff [ X ]

Okolice krakowa, tez wiatr sie wzmaga w porywach 6-7 w skali boforta ... :)

Sztormowa pogoda... :)

01.03.2008
18:56
smile
[114]

paul665anka [ Generaďż˝ ]

w łodzi pizga i pada i pada i pizga. . . . a ja browar na balkonie chłodzę . . .

01.03.2008
19:00
[115]

jozef911 [ Pretorianin ]

U mnie na razie cisza (względna, w sensie taki wiatr w tym roku byl już masę razy), ale wychodzę za pół godziny i biorąc pod uwagę to, że w krakowie już impreza, to pewnie mnie wtedy dopadnie. (podkarpacie)

01.03.2008
19:07
smile
[116]

Swink [ CrafterCJR-600FM ]

Legnica, Dolnośląskie

wieje, pada, drzewa przewraca
właśnie z rowerów wróciłem ;]

01.03.2008
20:45
[117]

speedy24 [ Generaďż˝ ]

Daje ostro, nadal leje ale wiatr jeszcze silniejszy.

Region- najdalej wysuniety rejon polski na zachód

01.03.2008
20:45
[118]

*_*Cypriani [ White Trash ]

Ja jestem pewien, że mi prąd jebnie. Mieszkam na pechowym osiedlu i przy nawet najmniejszej burzy prąd mi siadał. Dlatego trzeba teraz czas na kompie odpowiednio wykorzystac, bo potem przy świeczkach to co najwyżej browarka można obalic żeby nudno nie było :P

01.03.2008
20:55
[119]

Kozi89 [ Senator ]

U mnie na razie nie jest najgorzej. Pada i troche wieje. Najgorsze przede mną.

01.03.2008
22:53
smile
[120]

G0thm0g [ Zwiastun Apokalipsy ]

A w Szczecinie wieje dość mocno i zacina deszcz, ale nic specjalnego. Tylko w jednym miejscu w centrum znalazłem trzy poskładane i porzucone parasole (kolega mówił, że dzisiaj dostał jednym latającym :P) oraz portfel (niestety pusty :P).

01.03.2008
22:54
smile
[121]

techi [ Kami ]

G0thm0g->Cholera, w Podjuchach ucichło;P
To pewnie oko cyklonu;)

01.03.2008
22:58
[122]

Fett [ Avatar ]

Krakow da sie przezyc, pizga ale bywało gorzej. Widziałem jeden przewrócony słup z plakatami, ale obstawiam tu inne "siły wyższe" :P

01.03.2008
23:01
[123]

G0thm0g [ Zwiastun Apokalipsy ]

techi ---> a to jest dowód, że Prawobrzeże jest niezleżnym organizmem mającym nawet swój własny mikroklimat :P - dopiero wróciłem z Centrum gdzie wciąż mocno wiało, chociaż nie tak jak wcześniej.

01.03.2008
23:03
[124]

deTorquemada [ I Worship His Shadow ]

W Małopolsce coś tam wieje .... halny czasem gorzej daje ..

01.03.2008
23:04
[125]

Glob3r [ Tots units fem força ]

U mnie w Nowogardzie (zach-pom) wiatr już wieje dość mocno. Z godziny na godzine coraz mocniej.
Deszczu nie stwierdzono.

01.03.2008
23:09
[126]

Shaybeck [ Bo tutaj był błąd ... ]

brak całkowitych bodźców ze strony świata
albo jestem najarany albo u mnie świat zamarł

01.03.2008
23:12
smile
[127]

swatmaniak [ Antyterrorysta ]

Na Śląsku koło G-ce, padał deszcz i chwilami wiał bardzo mocny wiatr ;/

02.03.2008
00:57
[128]

draczeek [ Kjerofca Bąbofca ]

Właśnie zaczęło mocniej dmuchać. (Siedlce)

02.03.2008
01:18
[129]

Shaybeck [ Bo tutaj był błąd ... ]

pada i dmucha od godziny
Łomża

02.03.2008
02:49
smile
[130]

Łyczek [ Legend ]

<wychyla głowę przez okno wychodzące na balkon>

Emmy nie widać ...

<chowa głowę>

02.03.2008
02:51
[131]

Przewodnik Syriusza [ sygnowano JK ]

Północna Warszawa, raport 02:50:

Wieje niemiłosiernie... :/

02.03.2008
02:52
smile
[132]

Łyczek [ Legend ]

Przewodnik ---> Na moim osiedlu w Centrum Warszawy leciutko wieje :D

<patrzy na chmury>

Poruszają się bardzo powoli ...

02.03.2008
03:04
[133]

Przewodnik Syriusza [ sygnowano JK ]

Wiesz, ja mieszkam na osiedlu domków jednorodzinnych pod Warszawą, w lesie, na Białołęce, więc wrażenia artystyczne są inne - naprawdę wieje.

02.03.2008
06:44
[134]

Lincoln01 [ Pretorianin ]

U mnie teraz rano, jakoś spokojnie.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.