Agent_007 [ Twoja Stara! ]
Zagłada nadciąga!
Do schronów rodacy!
mannan [ Neo-Crusader ]
Dobrze że nie mieszkam na zachodzie

Kubcys [ Virtual Tuner ]
a kij z tym :P wiatru nie zatrzymasz... pewnie przespie cala sobote i niedziele bo pradu jak zwykle nie bedzie
EDIT: Ja wlasnie mieszkam na zachodzie... ;) i prawie na dolnoslaskim
EDIT2: wogle to troche pozno o tym powiedzieli...
KANTAR1 [ Symulator Interfejsu ]
U mnie na razie cisza... A co do wiatru: W wakacje taki był i jakoś przeżyłem. No i nawet z dwa tygodnie temu był w porywach do 110 i nic się nie stało (no może prócz rozwalonej małej szopki).
www222 [ Good Morning Revival ]
Na zachodzie jest jakaś skocznia?

Mazio [ Mr Offtopic ]
spoko, w Szkocji (niejako po drodze) trochę wieje. Nawiało mi do ogródka czteropaków Kronenbourga i dwa wina. Da się przeżyć.

ElvenArcher [ Katyń 1940 ]
E tam!

SzymX_09 [ Konsul ]
Ja mieszkam na południu to mogę liczyć na wiatry halne. W sumie taki kataklizm jak u Mazia jak on sam powiedział : "Da sie przeżyć"
Nie ma sie czym martwić rodacy!
Kozi89 [ Senator ]
Że co?? Ja żadnego kataklizmu ni zamawiałem i nie zgadzam się.
Na szczęście są dwa powody, które sprawiają, że nie przejmuje się tym za bardzo:
1. Mieszkam w południowo-wschodniej części kraju
2. W ten weekend mam akurat prace więc przez większą cześć dnia mnie i tak w domu nie będzie
Gorzej jeśli wywali prąd i nie naprawią tego do poniedziałku...

Kazio5 [ Konsul ]
Jestem gotowy. Czekam.

alpha4175 [ Pro Gamer ]
Żeby mi tylko słupa TEPSy nie wyrwało!

artis [ Pretorianin ]
śmiejcie się śmiejcie , a wiatr potrafi ludziom zabrać więcej czasem niż inne żywioły

boskijaro [ Senator ]
Ja mieszkam w środkowo-zachodniej części
może być ciekawie
Najsilniejszy wiatr jest przewidywany w nocy 01/02.03.2008,
w porywach 100-110 km/h, lokalnie do 120 km/h. :|

twostupiddogs [ Senator ]
Ja zamierzam jutro wyjść na krótki rower :)
|LoW|Snajper [ Senator ]
Moje miasto Inowroclaw. No zegnajcie RODACY !
Prince_michal [ Generaďż˝ ]
no to zajebiście znowu wiatr
wilqu [ Konsul ]
Po ostatnim takim wietrze jakimś cudem zalało mi modem pod parapetem przy szczelnie zamkniętych oknach, na weekend jedzie pod biurko :)
halfmaniac [ Dr. Freeman ]
Ja centralna, a dokładniej środkowo-zachodnia, a dokładniej to okolice miasta Kalisza , no może być ciekawe, ale raczej nię będzie takiego wiatru jak rok temu w styczniu, albo 10 lat temu w sierpniu co trąba powietrzna przeszła.
-=BROGI23=- [ Generaďż˝ ]
100km od Szczecina w zach-pom jak narazie tylko pada, ale nie powiem, wypizgalo mnie z lekka jak wracalem do domu :/

paul665anka [ Generaďż˝ ]
twostupiddogs - - - i wzniesiesz się w powietrze niczym chłopcy i mały kosmita w E.T

G0thm0g [ Zwiastun Apokalipsy ]
Łiiiiiii... może w końcu poprzewracają się te drzewa, które po wichurach jesienią nie są zdecydowane, czy chcą stać czy leżeć, więc opierają się na innych :P
Ach - włączyła się, ale cała jest tak samo czerwona, więc nic ciekawego z niej nie wynika :P
-=BROGI23=- [ Generaďż˝ ]
Gothmog ---> nie bedziesz mial pradu w domu/pracy przez 2 dni, to zobaczysz co to jest era kamienia lupanego i zalowal swoich slow :P

G0thm0g [ Zwiastun Apokalipsy ]
-=BROGI23=- ---> phi. Brak prądu na moim osiedlu jest tak częstym zjawiskiem, że zdążyłem się przyzwyczaić :P A mówiłem o drzewach w lesie, a nie o tych nad liniami energetycznymi - one niech zdecydowanie sobie stoją :P
Łyczek [ Legend ]
Dobrze że mieszkam w Warszawie. Nie zazdroszczę ludziom mieszkającym na wsiach. Tutaj budynki stosunkowo dużo zatrzymują silny wiatr.
Azerath [ Pretorianin ]
Mnie takie coś nie przeraża jakoś. Wiatr jak wiatr, tyle że ciut mocniejszy :)
Glob3r [ Tots units fem força ]
Mieszkam na płn-zach... Chyba będzie ciekawie.
Parę dni temu była tutaj niewiarygodna nawałnica.
Środek tej nawałnicy był właśnie w moim powiecie. Dachówki pozlatywała, drzewa sie powywracały... ee...
Replay?
mariaczi [ Alone ]
Na wyspach jest masakra ale piwo jest więc się przeżyje:)
halfmaniac [ Dr. Freeman ]
Glob3r--> U mnie było tak samo, a powiat kaliski, to trochę daleko, też mówili , że u nas było to "epicentrum". Właśnie zaczął u mnie padać deszcz a u was jak jest?
jojko999 [ Generaďż˝ ]
tia, a tydzień temu synoptycy ogłaszali, że zima się kończy i ocieplenie będzie do 20 stopni w plusie. A tu teraz jak na złość flauta (gdynia - minuty przed północą)
kali93 [ Konsul ]
U mnie na razie cisza i spokój

Kubcys [ Virtual Tuner ]
u mnie pada i troche wieje ale niegrozne :) mieszkam w Kepnie wiec to ani Dolny Slask ani Wielkopolska :P (atmosferyczie Dolny Slask a wg. mapy Wielkopolska)
jak przed chwila wyszedlem na dwor to powietrze takie jak nad morzem xD
Przewodnik Syriusza [ sygnowano JK ]
W Warszawie Cisza&Spokój :-)
MatiRonaLDo75 [ LO GANGSTA ]
u mnie cisza jak na razie

mirencjum [ operator kursora ]
Jelenia Góra. Cisza, ale jakaś taka dziwna.
Glob3r [ Tots units fem força ]
halfmaniac -> Cisza i spokój. Ani wiatru, ani deszczu.
Level up... ;)
Hitmanos [ 47 ]
Jelenia Góra. Cisza, ale jakaś taka dziwna.
mirencjum-> Jakto mówią: cisza przed burzą :)
Właście - u mnie też coś cicho - za cicho...
Azerath [ Pretorianin ]
Dziwne, bardzo dziwne. U mnie też jest cicho. To jest jakiś spisek, a możę nawet układ? Musimy walczyć z układem, układ jest zły i niszczy gospodarkę :)

alpha4175 [ Pro Gamer ]
Dolny Śląsk
Okno mam uchylone, złowroga cisza... Czyżbym był w oku cyklonu?
Łyczek [ Legend ]
Warszawa. Zamiast silnego wiatru jest lekki deszcz.

Przewodnik Syriusza [ sygnowano JK ]
Potwierdzam relację dla Warszawy :-)

techi [ Kami ]
Szczecin->Pada i właśnie przyszedł pierwszy mocny podmuch wiatru;)
jajko w imadle [ Konsul ]
*niuch, niuch* i smell bullshit xD chodź pod wwą lekko kropi :-)
ES_Lechu [ Piw Paw Elo 320 ]
w łodzi chyba normalnie, nic sie nie dzieje, nie czuje jeb** po oknie jak zawsze kiedy wieje :P

Mazio [ Mr Offtopic ]
w balonie też spokój
korkalom [ Centurion ]
Legnica - cisza i spokój..
Jaworczyk96 [ Generaďż˝ ]
u mnie będzie wiało około 75km/h ale mieszkam w bloku to się tak nie boje

Awerik [ Konsul ]
I gdzie ta zagłada?

Kubcys [ Virtual Tuner ]
zagłada cos sie spóźnia :) ale u mnie juz troche wieje... a u Was?

ambu_ [ Pretorianin ]
Jako, ze jestem strazakiem we Wroclawiu doszedl do nas meldunek pogodynki. Wiatry do 120 na godzine... Mialo zaczac sie o swicie i cisza.
Wczoraj odwiedzilo nas TVN24 i pokazywai jak przygotowujemy sie do wichury. :D
mirencjum [ operator kursora ]
ambu_ --> jestem strazakiem we Wroclawiu
Jak jest wichura to chyba sobie nie odetchniesz? Kiedy straż się zbuntuje? Jesteście od wszystkiego. Plama na drodze, kotek na drzewie, samobójca na dachu, woda w piwnicy, wypadek drogowy. A przecież macie gasić pożary. Szanuję waszą ciężką służbę!
Kalino$ [ Konsul ]
zagłada cos sie spóźnia :) ale u mnie juz troche wieje... a u Was?
u mnie nic.Zwyczajna deszczowa pogoda

-=BROGI23=- [ Generaďż˝ ]
Mam znajomego straszaka i on mi zawsze mówi, że to bardzo ciężka praca :> Tak że podziw dla Ciebie ;)
U mnie pada na potęgę, ale wiatru jak nie było, tak nie ma (na szczęście) :)
Bdx [ Senator ]
W Pile dzeszcz..wiatr ma pojawić się po południu.. Prawdziwe dzieło zniszczenia dopiero wieczorem.

Kubcys [ Virtual Tuner ]
wiadomo moze kiedy dojdzie na dolny slask? bo musze pojechac do wroca a zajmie mi to ze 3 godzinki ;/
Eckity [ Konsul ]
Ja mieszkam w górach... Ale będzie wiało, narazie wije słabo, ale pada deszcz...
NyyKo [ Generaďż˝ ]
Bydgoszcz -> Od nocy pada jak skurwysyn
Kłosiu [ Senator ]
Heh w Poznaniu zdarzaja sie mocniejsze podmuchy z zachodu, ogolnie cala rzecz wydaje sie opozniona o okolo 6h. Zczelo wiac kolo 4-6 rano a i to nie za mocno, w zeszlym roku byly mocniejsze wichury :).
Acha, padac zaczelo rowno o 22, ale to tez nie jakis kataklizm ;p
boskijaro [ Senator ]
U nas tylko troche wiało (Gorzów wielkopolski) więc nie było tak źle ;] ale padało całą noc

mirencjum [ operator kursora ]
Niestety nie pomylili się. Jelenia Góra. Wieje, grad, deszcz, okna chce wyrwać. A muszę iść do sklepu.

Chudy The Barbarian [ Generaďż˝ ]
Białystok - pada deszcz, ale nie jakiś tam hardpornowy od razu ;p
Igierr [ Isilven ]
U mnie już coś się zaczyna. Wiatr dość mocny się zerwał.
Bechemoth [ Konsul ]
Ja mieszkam na krańcu mazowsza,tuz przy ,,granicy" z województwem kujawsko-pomorskim,no i narazie nic się nie dzieje,rano chwilę padał lekki deszcz i nic pozatym.

Popielny [ Grand ]
50km na zachód od Poznania- wiatr momentalnie groźnie sie ruszył
EG2006_43991898 [ Nadworny krasnal ]
50 kmów na północ od wrocka cicho lekki wiatr i słońce
Kubcys [ Virtual Tuner ]
no u mnie juz "piździ" jak cholera
Rozner99 [ Patrz na mnie suko ]
Wrocław - tylko lekki wiatr. Przed chwilą byłem na dworze, i specjalnej siły wiatru nie poczułem ;]
Gdzie ta zagłada?
NyyKo [ Generaďż˝ ]
Już zaczyna mocniej wiać
John_Kruger [ Internetowy eksplorator ]
centrum Polski - watr się zerwał w ciągu paru minut, wieje , że hoho...

whiter [ Generaďż˝ ]
jeżeli ta woda zmiecie jedną czwartą polski to rosja będzie większa :DDDD
a tak na serio>>>

G0thm0g [ Zwiastun Apokalipsy ]
Szczecin - czubki drzew lekko kiwają się na wietrze i pada obrzydliwy kapuśniak :/ Zapewne za kilka godzin się zacznie (zapewne wtedy, gdy będę wychodził znając moje szczęście :P).
Santaix [ Chor��y ]
U mnie już Cyfra + nie działa ... Mieszkam na Śląsku .
Kogee [ Konsul ]
Białystok spokojny, ale pogoda faktycznie jakaś przed-burzowa.

KapCioch [ Konsul ]
Dopiero teraz dowiedziałem się że ma być rzekomo jakiś huragan, owszem w nocy trochę wiało, ale na kataklizm się nie zapowiadało, rano wstałem trochę kołysało drzewami i ostro deszcz z gradem dudnił po oknach, ale od 12 ucichło, nie mówiąc już o kataklizmie:P A przecie mieszkam na zachodzie:P W Dolnym śląsku:P Chociaż tu gdzie mieszkam pogoda zawsze jest inna niż u reszty kraju:)
Jednym słowem zwykłe popsucie pogody. Tu zawieje tam poleje i end

Kubcys [ Virtual Tuner ]
u mnie juz od 3h wieje i to dosc mocno... chmury zauwazylem, ze jakby byly coraz nizej i zapylaja jak wsciekle, powietrze jakies dziwne... ogolnie mam nadzieje ze przez dzisiejsza noc nie bede mial cabrioletu z pokoju :)
tak u mnie wygladalo kolo 11 (moze niewyglada to powaznie ale na otwartej przestrzeni naprawde "targa" i wogle te chrmury takie kłębiaste jakies) ->
ppaatt1 [ szef wywiadu ]
Żary - padało i kołysało drzewami do 12 nic ponadto. Teraz spokój.
Sznapi [ Parufka ]
Warszawa - ciągle kropi deszcz, prawie zero wiatru. Coś czuję, że to przysłowiowa cisza przed burzą :P
John_Kruger [ Internetowy eksplorator ]
Emma coraz silniejsza - materiał z TVN24 (filmy po wichurze itp)
Gdzie będzie wiało?
Zobacz infografikę W Płocku wiatr przewrócił drzewo
Naprawdę silnie będzie wiać na Ziemi Lubuskiej, w Wielkopolsce oraz na Pomorzu (w porywach do 80 km/h). - Mogą pojawić się również burze - mówi tvn24.pl Wojciech Raczyński, meteorolog TVN Meteo. Dodaje, że najsilniejsze porywy wiatru wystąpią w Polsce w sobotę po południu (na nizinach do około 100 km/h a wysoko w Karkonoszach do 220 km/h) oraz w nocy soboty na niedzielę (na nizinach do 120 km/h wysoko w Karkonoszach do 220 km/h). W niedzielę po południu wiatr zacznie słabnąć.
Lincoln01 [ Pretorianin ]
Już doszedł na podkarpacie.Ja z domu nie wyjdę.
Lincoln01 [ Pretorianin ]
Zdjęcie zrobiłem komórką jakieś 40 sekund temu ale zrobiłem bokiem i jakoś nie wyraźnie widać.
alpha4175 [ Pro Gamer ]
Dolny Śląsk - Zaczyna coraz mocniej wiać, okno które jest na uchylne zamyka się i otwiera... Miałem jakiś spadek napięcia, zresetowało mi router...

Kompo [ Legend ]
Kraków - przed chwilą mi spadło wiaderko ze stołu, ale to chyba nie przez wiatr.
speedy24 [ Generaďż˝ ]
...ja mieszkam przy samej granicy z niemcami, dzis cały dzien pada deszcz i wieje wiatr.

G0thm0g [ Zwiastun Apokalipsy ]
Szczecin - Wiatr coraz mocniejszy i pada w kratkę.
Kompo ---> to napeno wiatr zatrząsł Twoim domem i przez to spadło wiaderko :P
speedy24 ---> tak to już jest jak się mieszka przy granicy z Niemcami :P
Richard_Hamond [ lubię .T.o.p..G.e.a.r. ]
Jak dobrze, że nie mieszkam na Zachodzie.
Lincoln01 [ Pretorianin ]
U mnie na chwilę wyjrzało Słońce ale dalej wieje i pada......niech pada ile się da.........
Hitmanos [ 47 ]
Nie padało, nie wiało, po południu zaczeło wiać, lać teraz - trochę wieje, trochę pada. Zobaczymy co będzie dalej
G0thm0g [ Zwiastun Apokalipsy ]
Właśnie zaczęło mocniej wiać - ludzie mają problemy z chodzeniem, drzewa się kołyszą, deszcz zacina poziomo (wiedziałem, że wszystko się zacznie, jak będę wychodził :P).

techi [ Kami ]
Nie parkujcie pod wolno stojącymi znakami drogowymi(takimi stawianymi przy remontach dróg). Sąsiad stracił tylną szybę aucie i ma wgnieciony dach, bo taki znak się przewrócił;)
Zdjęcia nie zdążyłem zrobic;)
lolex00 [ Konsul ]
techi ---> no to kupic nowa szybe a reszta to szpachelka i lakier xD a wszystko przed glupote ludzka xD

Hitmanio [ Legend ]
W nocy z soboty na niedzielę ma być największy wiatr? Ja śpię przy kataklizmach = burza, wiatr, deszcz, grad mnie nie obudzi... jakoś mnie kataklizmy uspokajają w nocy...
Lincoln01 [ Pretorianin ]
Możę nie będzie aż takiego jak go malują .
A do kiedy on ma być ?
Zabójca13 [ Generaďż˝ ]
W Sieradzu smiertelny spokoj poza odglosem samochodow.
Wrocławianin [ Konsul ]
U mnie Emma zebrała już KRWAWE ŻNIWA!!!!!!!!BŁAHAHAHAAAAAHAAAAHAHAHAHAHAAHHAAHAHAHAHAHAHAAHAA!!!haha
Przewodnik Syriusza [ sygnowano JK ]
Raport warszawski na 18:00:
Ciemno nieprawdopodobnie, ale wieje słabo.
Północna Warszawa :)
Glob3r [ Tots units fem força ]
Info z zachodniopomorskiego:
Ciemno, pada deszcz i wieje. Ale taki wiatr to nic specjalnego ;].
Apocaliptiq [ Mr Everything ]
I mnie również ciemno. Nie wieje, trochę pada. Piotrków Trybunalski(Łódzkie)
edit: poprawka - trochę wieje
MadaKosnik [ Kocham Polki ]
Info z dolnego śląska (Świdnica, ok 100 km od wrocka) :
Trochę wieje i pada, nic specjalnego ...
mannan [ Neo-Crusader ]
A u mnie (południe) ciemno, głucho i nic si.ę nie dzieje
vinni [ Robert Kubica ]
U mnie Pomorze a dokładnie Chojnice Troche Pada i Troche wieje pewnie fala wiatru nadejdzie w nocy.
Hitmanos [ 47 ]
uuu teraz pada mocniej ale wiart uspokoił się
jakoś mnie kataklizmy uspokajają w nocy...
Hitmanio-----> Ciekawe czy też byś był spokojny jakby ci dach wyrwał jeden z tych kataklizmów ;)
Kubcys [ Virtual Tuner ]
ja mieszkam w Kepnie (70km od Wrocka) i dosc mocno wieje, czasami deszcz potrafi leciec doslownie poziomo...
kkkkkkrystian [ Senator ]
woj. śląskie, wyżyna krakowsko-częstochowska, powiat zawierciański
na razie cicho i głucho tyle że deszczowo

Lolter [ Totally ]
W Szczecinie wiatr już ładnie daje.

techi [ Kami ]
Lolter->Poczekajmy do północy:D
Mam nadzieję, ze nie będę musiał lecieć, bo mi plachta z drewna odleci;D

grubach [ Konsul ]
Wrocław
MadaKosnik-->
"Trochę wieje i pada, nic specjalnego ..." - wyjełeś mi to z ust. ;)
Dym14 [ C L I N I C ]
Wrocław - wieje ale 42 km a nie 12 czy 130 jak mówią na tvn24
*_*Cypriani [ White Trash ]
Okolice Poznania - wieje bardzo mocno, jak szedłem do sklepu to myślałem że łeb mi urwie...
Lincoln01 [ Pretorianin ]
Ja widziałem przez okno jak ptaka lecącego zdmuchneło.
Glob3r [ Tots units fem força ]
Wieje coraz mocniej. Z tego co czytałem, to teraz ma sie dopiero zaczynać zabawa.
Niby jeszcze nic specjalnego, a już powoli prąd diabli biorą.

vinni [ Robert Kubica ]
No u mnie też coraz mocniej wieje ale mieszkam w bloku wiec dachu mi nie urwie.
Mieszkam jak co w Chojnicach woj Pomorskie

Marcinkiewiczius [ Formula 1 Fan ]
Wielkopolska
Wieje bardzo mocno, zaraz chyba prąd pójdzie ;/.
MadaKosnik [ Kocham Polki ]
teraz trochę Cyfrowy Polsat szwankuje :P
beowulff [ X ]
Okolice krakowa, tez wiatr sie wzmaga w porywach 6-7 w skali boforta ... :)
Sztormowa pogoda... :)

paul665anka [ Generaďż˝ ]
w łodzi pizga i pada i pada i pizga. . . . a ja browar na balkonie chłodzę . . .
jozef911 [ Pretorianin ]
U mnie na razie cisza (względna, w sensie taki wiatr w tym roku byl już masę razy), ale wychodzę za pół godziny i biorąc pod uwagę to, że w krakowie już impreza, to pewnie mnie wtedy dopadnie. (podkarpacie)

Swink [ CrafterCJR-600FM ]
Legnica, Dolnośląskie
wieje, pada, drzewa przewraca
właśnie z rowerów wróciłem ;]
speedy24 [ Generaďż˝ ]
Daje ostro, nadal leje ale wiatr jeszcze silniejszy.
Region- najdalej wysuniety rejon polski na zachód
*_*Cypriani [ White Trash ]
Ja jestem pewien, że mi prąd jebnie. Mieszkam na pechowym osiedlu i przy nawet najmniejszej burzy prąd mi siadał. Dlatego trzeba teraz czas na kompie odpowiednio wykorzystac, bo potem przy świeczkach to co najwyżej browarka można obalic żeby nudno nie było :P
Kozi89 [ Senator ]
U mnie na razie nie jest najgorzej. Pada i troche wieje. Najgorsze przede mną.

G0thm0g [ Zwiastun Apokalipsy ]
A w Szczecinie wieje dość mocno i zacina deszcz, ale nic specjalnego. Tylko w jednym miejscu w centrum znalazłem trzy poskładane i porzucone parasole (kolega mówił, że dzisiaj dostał jednym latającym :P) oraz portfel (niestety pusty :P).

techi [ Kami ]
G0thm0g->Cholera, w Podjuchach ucichło;P
To pewnie oko cyklonu;)
Fett [ Avatar ]
Krakow da sie przezyc, pizga ale bywało gorzej. Widziałem jeden przewrócony słup z plakatami, ale obstawiam tu inne "siły wyższe" :P
G0thm0g [ Zwiastun Apokalipsy ]
techi ---> a to jest dowód, że Prawobrzeże jest niezleżnym organizmem mającym nawet swój własny mikroklimat :P - dopiero wróciłem z Centrum gdzie wciąż mocno wiało, chociaż nie tak jak wcześniej.
deTorquemada [ I Worship His Shadow ]
W Małopolsce coś tam wieje .... halny czasem gorzej daje ..
Glob3r [ Tots units fem força ]
U mnie w Nowogardzie (zach-pom) wiatr już wieje dość mocno. Z godziny na godzine coraz mocniej.
Deszczu nie stwierdzono.
Shaybeck [ Bo tutaj był błąd ... ]
brak całkowitych bodźców ze strony świata
albo jestem najarany albo u mnie świat zamarł

swatmaniak [ Antyterrorysta ]
Na Śląsku koło G-ce, padał deszcz i chwilami wiał bardzo mocny wiatr ;/
draczeek [ Kjerofca Bąbofca ]
Właśnie zaczęło mocniej dmuchać. (Siedlce)
Shaybeck [ Bo tutaj był błąd ... ]
pada i dmucha od godziny
Łomża

Łyczek [ Legend ]
<wychyla głowę przez okno wychodzące na balkon>
Emmy nie widać ...
<chowa głowę>
Przewodnik Syriusza [ sygnowano JK ]
Północna Warszawa, raport 02:50:
Wieje niemiłosiernie... :/

Łyczek [ Legend ]
Przewodnik ---> Na moim osiedlu w Centrum Warszawy leciutko wieje :D
<patrzy na chmury>
Poruszają się bardzo powoli ...
Przewodnik Syriusza [ sygnowano JK ]
Wiesz, ja mieszkam na osiedlu domków jednorodzinnych pod Warszawą, w lesie, na Białołęce, więc wrażenia artystyczne są inne - naprawdę wieje.
Lincoln01 [ Pretorianin ]
U mnie teraz rano, jakoś spokojnie.